Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: SCX10 Wrangler

standa34 píše:Pěkně si stím hraješ ty gumy nebyly zas tak špatné na Stránské se držely skvěle


JO, šak je nevyhazuju, jen chci ještě zkusit i tyhle, spíš jsem zvědavej, jak bude fungovat
podvozek, ještě budem ladit, ale už se těším na jízdu
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: SCX10 Wrangler

dnes konečně první testování, lehce zklamaly gumy, sice měkké, snadno kopírují, ale na skalce kloužou i na suchu a vzorek nezabírá dobře. Podvozek ještě potřebuje zjemnit a zlepšit křížení.
Slickovo řízení super, zlepšil se i rejt nápravy

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: SCX10 Wrangler

Já to říkal.... :-D
Ale už vážně..teď ty nové disky a pneu jsou skvělé !!!! Opravdu nádherné disky..hodí se jak svi.... :OK: :FINE: :OK: :tleskam:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: SCX10 Wrangler

pár fotek z prvního pořádného testu, gumy půjdou rozhodně vyměnit, krásně sice kopírují, zmáčknou se, ale vzorek se zanáší a na kamenech klouže.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: SCX10 Wrangler

Téda ten voranžádovej džíp vypadá jako fakt pěkně :-) aj i ty disky se k tomu hoděj...
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: SCX10 Wrangler

v setu s autem jsem koupil tyhle gumy Axial 1.9 Maxxis Trepador ,
má někdo zkušenost s jízdnímy vlastnostmi?

Obrázek
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: SCX10 Wrangler

Nejsou špatný, ale když nachumelilo, byl jsem z nich nešťastnej. obul jsem Iroky http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... Scale-Tire a zatím jsem moooc spokojenej.
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: SCX10 Wrangler

plutoone84 píše:Nejsou špatný, ale když nachumelilo, byl jsem z nich nešťastnej. obul jsem Iroky http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... Scale-Tire a zatím jsem moooc spokojenej.



Interocky jsem chtěl chtěl původně taky, ale zatím nejsou skladem, prý tak za měsíc, koupil jsem dost podobný, ale zklamání. Zkusím ty Axiály a uvidíme.Dík
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: SCX10 Wrangler

Tak dnes konečně další posun v úpravách, dorazilo kovové plato převodovky a kovové tělo rozvodovky, za kovové jsem vyměnil i držáky tlumičů a všechny příčky v šasi.
Celý rám se tím zpevnil a trochu nabral na váze. Přidal jsem kovový přední nárazník.
Gumy jsem vyměnil za Axial Maxis Trepador, po první jízdě spokojenost, gumy drží, krásně měkké,
kopírují, výborná přilnavost skoro všude.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: SCX10 Wrangler

jo, pěkný kousek... :OK:
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Stiwo
Nově příchozí
Příspěvky: 46
Registrován: 26.06.2013 20:59
Bydliště: Jablunkov

Re: SCX10 Wrangler

Velmi hezký. :HOPS: Jenom trochu nechápu proč hned všechno do kovu...ale jinak paráda. Ještě by to chtělo nějaká světla ty nálepky místo opravdových světel vypadají na takovém modelu, do kterého bylo už tolik investováno trochu, směšně. To je asi v plánu že?
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: SCX10 Wrangler

Dík za pochvalu.

Světla jsou v plánu, možná vyměním i kastly a tak budu to řešit až na ní.
Teď mi jde hlavně o jízdní vlastnosti a hraju si i s váhou. Proto i ty věci v kovu.
V plánu je víc věcí, dotáhnout se Slickem to zadní pružení, kardany a
dořešit rejd přední nápravy, tady se ještě čeká na díly.

Pak si začnu hrát s kastlou, možná Defendra nebo Dingo
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SCX10 Wrangler

Mas na vyber rozhodne vic, nez jen wrangler defendr dingo..... Neboj se trochu odvazat, porad ti sem nakukuju a cekam, az na tu kastli pride rec... Mej na pameti, ze za penizky muzes nejen koupit nejakou hezkou plastovou, e za stejny ti tady par lidi klido pido slepi z psh COKOLIV co si vyberes... Nedelej si to jednodussi, kdyz te to evidentne bavi tak se rozhodni pro auto, ktery ten natunenej podvozek podpori. Schvalne, zapremejslej a nahod obrazek neceho, co se ti libi :-)
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: SCX10 Wrangler

Mira píše:Mas na vyber rozhodne vic, nez jen wrangler defendr dingo..... Neboj se trochu odvazat, porad ti sem nakukuju a cekam, az na tu kastli pride rec... Mej na pameti, ze za penizky muzes nejen koupit nejakou hezkou plastovou, e za stejny ti tady par lidi klido pido slepi z psh COKOLIV co si vyberes... Nedelej si to jednodussi, kdyz te to evidentne bavi tak se rozhodni pro auto, ktery ten natunenej podvozek podpori. Schvalne, zapremejslej a nahod obrazek neceho, co se ti libi :-)


Kastlu jsem zatím ještě moc neřešil a jedno Dingo se mi válí doma, ale vymýšlet se dá cokoliv

Nějaký tip ?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SCX10 Wrangler

I takovej patrol by byl originalni. Navic u nej si muzes dovolit obrovsky kola a vubec poradny off upravy a nebude to vypadat blbe. At ho udelas jak chces, je pravdepodobny ze takovej nekde jezdi.

Nebo disko 2.

Nebo samuraj :-D

Taky treba ruzny toyoty, fordi pickupy...

Zpět na „SCX10“