Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Skyhawkův SCX10 Wrangler

A co gumy, máš favorita :-D Oni mají totiž každé něco do sebe ;-)
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: Skyhawkův SCX10 Wrangler

už asi jo, tyhle Interca a klasiky Ripsawy, ty jsou ale na průměr o fous menší
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Skyhawkův SCX10 Wrangler

Jsme na tom podobně, Iroky jsou opravdu top gumy :OK:
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Skyhawkův SCX10 Wrangler

Já teda zatím zkoušel jen Maxxisy a Iroky. Dle mého názoru jsou Iroky moc dobré (alespoň v porovnání s Maxxisy) Hlavně na sněhu. Navíc jsou mohutnější, takže to i lépe vypadá. :BYE:
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: Skyhawkův SCX10 Wrangler

Po čase přidám další příspěvek, Iroky mi úplně neseděli v ráfcích a gumy dost házely,
váleli se mi doma jedny kola od Žíly, pěkné disky, ale na houby límce kol, velmi měkký hliník a jen 6 šroubů, které neudržely gumu a ta se místy svlékala. Slovo dalo slovo a Slick vyřezal nové límce z nerezu, super, límce jsou pevné a gumy sedí perfektně. Kola mají dokola perfektní prostor k dovážení, použil jsem cínový drát a precizně pomalu namotával. Slicku, díky za pomoc :FINE:
Zde výsledek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: Skyhawkův SCX10 Wrangler

Se Slickem jsem se domluvil ještě na pokračování upgrejdu přední nápravy a řízení,
jeho set řízení vozím skoro od začátku co mám auto, ale nedávno jsem do montoval
kardanové poloosy a vylepšení setu řízení, prodloužení těhlic se kterými řízení funguje zase o něco lépe.
Stejně jako Pitaw jsem po X pokusech došel závěru, že je potřeba prodloužit páku serva,aby došlo k plnému využití rejdu, ale to snad dám do kupy tento víkend.
tady pár fotek z montáže
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Slickovi ještě patří zvláštní poděkování za osobní přístup, originál Axial hexy sedí na ose tak nějak všelijak, jen ne rovně, tak jsme se domluvili a Slick upravil na míru osy,udělal o pár milimetrů delší, na které jsem nasadili jeho širší hexy, které sedí na ose téměř bez vůle a disky teď krásně sedí kolno na ose bez vůlí a házení
Obrázek
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: Skyhawkův SCX10 Wrangler

Dnešní sólo Crawlení http://skyhawk75.rajce.idnes.cz/10_lom_ ... _17.5.2015
Slikovo upravené řízení bylo opravdu znát, i když ještě není nastavené na max

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) Skyhawk dne 24.05.2015 20:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Skyhawkův SCX10 Wrangler

Pěkný to máš :OK: Já teď taky čekám na Slickovo set řízení a už se nemůžu dočkat :HOPS: Jen nevím jestli jsem to tu viděl ale odkud jsou ty tlumiče? Díky a jen tak dál.......Moc pěkný
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Skyhawkův SCX10 Wrangler

Desťák píše:Pěkný to máš :OK: Já teď taky čekám na Slickovo set řízení a už se nemůžu dočkat :HOPS: Jen nevím jestli jsem to tu viděl ale odkud jsou ty tlumiče? Díky a jen tak dál.......Moc pěkný


Ahoj snad se skyhawk nenaštve když odpovím za něj jsou G made tlumiče mám je taky na autě http://www.mstechnology.cz/Gmade-XD-Dia ... ks-d65.htm :BYE:
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: Skyhawkův SCX10 Wrangler

JO,neva :OK:

Jsou to Gmade, má je Slick, jak psal tomyprodejcz, projeď si celé stránky MS technology, Slick tam
hodně užitečných věcí, nejen řízení. A spoustu dalšího chystá :tleskam:
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Skyhawkův SCX10 Wrangler

Skyhawk píše:JO,neva :OK:

Jsou to Gmade, má je Slick, jak psal tomyprodejcz, projeď si celé stránky MS technology, Slick tam
hodně užitečných věcí, nejen řízení. A spoustu dalšího chystá :tleskam:

Paráda :-D a díky,to je další věc kterou chci :OK: Ano,to vím,Pítaw mě neustále informuje o novinkách na naše mazlíky ;-)
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: Skyhawkův SCX10 Wrangler

Desťák píše:
Skyhawk píše:JO,neva :OK:

Jsou to Gmade, má je Slick, jak psal tomyprodejcz, projeď si celé stránky MS technology, Slick tam
hodně užitečných věcí, nejen řízení. A spoustu dalšího chystá :tleskam:

Paráda :-D a díky,to je další věc kterou chci :OK: Ano,to vím,Pítaw mě neustále informuje o novinkách na naše mazlíky ;-)



:OK: :-D
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: Skyhawkův SCX10 Wrangler

V pátek jsem od Slicka vyzvedl jeho prodloužení páka serva, montáž je rychlá a bezproblémová, jen je potřeba doladit správnou délku táhla ke kolu a případně trochu doladit nastavení na vysílačce, aby chodily obě strany stejně a hlavně NA MAXIMUM rejdu. V sobotu jsem důkladně testoval v různém prostředí a jednoznačně super.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

tak a teď hurá čistit a mazat :OK:
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: Skyhawkův SCX10 Wraith

Konečně se našlo zase trochu času na modelaření a Wrangler doznal jistých změn.

Nejdříve malá úprava podvozku, namontoval jsem Slickovo plato a přeskládal baterku a elektroniku. Rozlámanou boudu jsem nejdřív nahradil Dingem. Chtěl jsem nakonec dát větší kola, ale bylo mi líto tuhle kastlu řezat.
Shodou náhod se mi do ruky dostala kastle Wranglera od Pro Line, ale určená na Wraitha. Když se mi nakonec podařilo sehnat i klec, napasovat vše na rám SCX 10 už nebylo tak složité. Zbývá dořešit střechu, neválí se doma někomu originál střechy z Wraitha od Axialu?

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

A včerejší testování v Toulovcových Maštalých

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na „SCX10“