Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Tomyho Jeep z Rakovníka

Vzhledem k tomu, ze auto je 1:10 potrebujes ridice okolo 175-190mm a v pase ho preriznout. Tak to mam ja. Je pravda, ze mam Hard top, ale myslim, ze je to lepsi, nez kdyz si tam das koncicaka. Je asi nesmysl kupovat novou figurku za litr a pak ji prepulit. Koukej po bazarech, i tady se obcas neco objevi. Jinak auto mas moc hezky. Neni nad to mit RTRko a pak ho cely predelat:-D
burek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 10.10.2015 19:58
Bydliště: Brno

Re: Tomyho Jeep z Rakovníka

ahoj, prosim te chtel by jsem se te optat na svetla a masku? kde jsi to koupil? nebo popripade z ceho jsi to vyrabel? jsem cerstvym majitelem wranglera scx10 a chtel by jsme tam dodelat svetla.. kit na osvetleni mam jen resim paraboly, blinkry.... dekuji


L
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: Tomyho Jeep z Rakovníka

plutoone84 píše:Vzhledem k tomu, ze auto je 1:10 potrebujes ridice okolo 175-190mm a v pase ho preriznout. Tak to mam ja. Je pravda, ze mam Hard top, ale myslim, ze je to lepsi, nez kdyz si tam das koncicaka. Je asi nesmysl kupovat novou figurku za litr a pak ji prepulit. Koukej po bazarech, i tady se obcas neco objevi. Jinak auto mas moc hezky. Neni nad to mit RTRko a pak ho cely predelat:-D

axial nemá rozhodně kastle 1:10 :roll: abych nebyl za blba že poučuju a nereku, tak jsou 1:8
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
martan2002
Častý přispěvatel
Příspěvky: 532
Registrován: 12.02.2014 15:04
Bydliště: Horní Počernice-Praha 20

Re: Tomyho Jeep z Rakovníka

jo axial jsou 1:8
Martin Březina 17.y.o
Jeep jk truggy - C2 class
#sockacétrojka - C3 class
Bmw e36 m43b18>m50b25. 1:1
Budu kupovat gaze 69 1:1
Nejdůležitější je výkóóóón !!!!
http://martan2002.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Tomyho Jeep z Rakovníka

burek píše:ahoj, prosim te chtel by jsem se te optat na svetla a masku? kde jsi to koupil? nebo popripade z ceho jsi to vyrabel? jsem cerstvym majitelem wranglera scx10 a chtel by jsme tam dodelat svetla.. kit na osvetleni mam jen resim paraboly, blinkry.... dekuji


L

Ahoj,co se týče světel, já jsem k Jeepu koupil novou kastly a k ní byli i přední paraboly http://www.mz-racing.net/p11516-ax04033 ... d-rubicon/, ty se lepí zevnitř a samostatně se nejspíš koupit ani nedají . Ale co jsem to tady dříve pročítal, než jsem dělal světla a nevěděl jakým směrem jít, tak třeba Píťa klukům kupuje tyhle paraboly http://www.mz-racing.net/p10081-3336-ob ... d-5mm-1ks/ dělají se i další velikosti, vyfrezuješ otvor a vypadá to super, snad nebude vadit když použiju Píťovu fotku na ukázku ;-) Obrázek.
Teď k té masce, nevím co přesně myslíš je tam jen samolepka, ale momentálně René Štika, dělá na 3D tiskárně, masku na Jeepa, sám jsem zvědavý jak to bude vypadat, ale nevím kdy to přesně půjde do oběhu.
Pokud budeš mít další dotazy kldině se ptej, když budu vědět rád pomůžu :OK:
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
burek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 10.10.2015 19:58
Bydliště: Brno

Re: Tomyho Jeep z Rakovníka

Mnohokrate ti dekuji!! Ano myslel jsem tu 3d nalepku. Ono to vypadalo jako udelana maska... Svetla super.jen jeste dotazek. Na tu parabolu nejaky sklo se da nekde poridit . takove cca co je na obrazku co jsi sem daval. Mnohokrate ti dekuji za radu. Take nevim kterym smerem se ubrat abych to nedobastlil..
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Tomyho Jeep z Rakovníka

Nnz od toho to tu je ;-) , jj sklíčka samozřejmě jsou na této stránce si vybereš požadovanou velikost a barvu podle paraboly http://www.mz-racing.net/73-osvetleni-modelu/. Ta maska z dálky jako 3D vypadá, ale z blízka je to placka, chtělo by to něco živějšího no uvidím s čím přijde René Štika. Pak se pochlub jak se ti to povedlo a hodně štěstí s
montáží ;-)
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Tomyho Jeep z Rakovníka

Obrázek
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)

Zpět na „SCX10“