Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Úpravy jeep wrangler

Ahoj lidi za posledních pár dní a pár expedic, jsem zjistil co je potřeba dále vylepšit na Jeepu. První co odešlo bylo prostřední plastové kolečko v převodovce, celou převodovku jsem nahradil kovovou z modelexu po namazání a projížďce nedělá kravál jak jsem se původně bál, jediné co jsem na ní upravil byla výměna kovového spuru za plastový takový bezpečnostní článek takže za mě převodovka zatím super. Následovala výměna plastový céček a konců náprav za kovové a následně také výplň přední nápravy od Slicka, takže céčka už jdou dotáhnout na krev a nejsou žádné vůle ani strhané závity konečně se to člověk nemusí bát dotáhnout :OK: . A v poslední řadě přišly na řadu nové gumy, dlouho jsem váhal jaké ale volba padla po pár doporučeních na Iroky musím říct, že rozdíl oproti originálním od axialu je podle mě dost velký a ty peníze za to rozhodně stojí, s tím souvisí také namontování 10 mm rozšiřovacích hexů. Takže auto stojí jak přikované a nepřevrací se mi už tolik a vyjede kam předtím nemohlo vyjet, jízdu si už o moc více užívám :OK:. Dale je v plánu od Slicka zadní poloosa vcelku + výplň, nášlapy, nárazníky a ochranný rám od mr. Lee a pak se uvidí jakým směrem to půjde dále ;-) Fotky níže
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Úpravy jeep wrangler

A zapomněl jsem na jednu věc co je na Jeepu nová nahradil jsem slickovi prototypové poloosy, oficiálnímy co už jdou do prodeje, v sobotu prodělaly první expedici a opět zase pochvala Slickovi dobrá práce, všem doporučuji :OK: :OK:

Obrázek
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Úpravy jeep wrangler

Dobrý, ale ty světla jsou takhle hnusný. Dej je ze vnitř, jako to mám já. Vypadá to lépe. http://plutoone.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10#00001030.jpg
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Úpravy jeep wrangler

Upřímně je taky nesnáším, udělal jsem chybu ted už to vím :-( . Ale stejně jsem chtěl jinou barevnou kombinaci a povedlo se mi koupit novou kastly na Jeepa, bude se muset nastříkat a u té se už pokusím poučit z chyb a udělat z ní něco na co se bude dát už koukat a nebudu se za to muset stydět jak jsem to naprasil :-D :-D

Obrázek
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Úpravy jeep wrangler

No a nejde to ještě předělat? Máme stejné paraboly, já je dal, protože jsem nalepil lexanové paraboly vteřiňákem a ony zašedly. Takže jsme je vyřezal a nalepil zespodu ty co máš i ty.
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Úpravy jeep wrangler

Já už nad tím taky uvažoval, ale jak jsem tam vyřízl takhle obrovské díry tak se mi bohužel při prevrácení auat povedlo prasknout roh té kastle, pro mě v této fázi bude lepší začít s čistím štítem .
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Úpravy jeep wrangler

Vy lexanovi kralove, a nebylo by lepsi za tu laci koupit rovnou pevnou kastli....?
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Úpravy jeep wrangler

inac tie iRoky su super, len dufam, ze mas 1.55/1.7 nie 1.9 balony 120mm. strasne sa na nich bortili bocnice pri zatacani
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Úpravy jeep wrangler

pera2008 píše:inac tie iRoky su super, len dufam, ze mas 1.55/1.7 nie 1.9 balony 120mm. strasne sa na nich bortili bocnice pri zatacani

Já mám balóny a nejsou 120mm, ale asi 114mm :-D A jsem s nimi nadmíru spokojenej. Jo a pro Míru: tak mi nějakou ABSkovou za normální peníz prodej ;-) :BYE:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Úpravy jeep wrangler

Za dve lexanky a ty vosklivy svetla to snad koupis, ne?
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Úpravy jeep wrangler

Mira píše:Za dve lexanky a ty vosklivy svetla to snad koupis, ne?

Já mám lexanku jednu a světla mi tam pasujou:D :BYE: Ale ABSkovou jsem taky chtěl, ale zjistil jsem, že by mi na ní nepasoval rám, tak nechám lexan.
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Úpravy jeep wrangler

Ahoj mám tam 1.9 kola a zatím jsem takový efekt nepozoroval, uvidím do budoucna ale tomu autu podle mě sednou menší bych tam rozhodně nechtěl. Jinak k té kastly když už jsem to takhle domrvil tak jsem taky uvažoval nad plastovou kastly nebudu říkat že nemá hezčí detaily, ale jak já se znám bych jí hned rozmlátil a tu druhou lexanovou kastly jsem novou koupil dá se říct hodně za levno, určitě bych si jí nekoupil z plnou cenu takový uchyl nejsem :-D dal jsem za ní 900 :OK:
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Úpravy jeep wrangler

Tresky plesky. Dyt ram je jen takova skladacka. Tuhle neco uriznes tamhle zase nastavis dyt je to burt.

Ja sem takovej zastance pevny kastle na pomalou jizdu. Je to mnohem hezci, nez tresouci se lexan. Ono se to nekdy da, ciro je pekny (hodne silnej lexan), Pita ma paradni honco. Ale zrovna rubicon fakt v lexanu peknej neni, ze vsech stran je videt jaka je to slupka.... Ten od new brightu za 1500-2000 na bazaru obcas de....
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Úpravy jeep wrangler

No nebudem si lhát plast je fakt hezčí máš pravdu, ale už jsem to tak udělal
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Úpravy jeep wrangler

Dyt pohoda. Ja s lexankou jezdil rok, nez mi doslo, ze kamaradi na expedici nezvraci pro opakovane zaludecni potize, ale z te me lexanky.

To ja jen tak, do budoucna, ted jsem zasel seminko a az se objevi na bazaru a tobe na ni spocine oko, tak to uz podvedomi zaridi :FINE:

Zpět na „SCX10“