Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

Se spojkou ti moc neporadím, protože jí mám už léta natvrdo, ale pastorek podle papíru, ale většina z nás to dělá od oka. Prostě musí být mezi vršky zubů nějaká setinková vůle. Toho se neboj. Udělej to tak, aby pastorek netlačil do spuru.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
bushman
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 18.11.2013 23:53

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

Naladil jsem to, aby to do sebe vyloženě nervalo, tak díky za pomoc. Teď už dělám šásko, takže ty složitější věci mám za sebou.
bushman
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 18.11.2013 23:53

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

Tak jsem zkusmo sestavil kastli - zatím bez laku. Ale s doplňky, jak jste mi tu poradili, krásně se všechno naměří, dokud je to průhledný. Ale že ten lexan vystříhám bez nehody, tomu jsem tedy nevěřil. Ještě, že jsem investoval stovku do nůžek na lexan. Ale díky moc za ten tip s osazením nenalakované kastle - podle návodu je nejdřív lakování a to by spoustu věcí hrozně zkomplikovalo.

Takže lak, elektrika, osvětlení.... a jede se :-)
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

Nějakíé foto???Ať Ti to můžeme pochválit... :-D
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
bushman
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 18.11.2013 23:53

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

Něco zkusím nafotit, zítra jdu pro barvy a bude se stříkat.
bushman
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 18.11.2013 23:53

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

Mimochodem, to jste mi zatajili, že ta lexanka má na vnějším povrchu folii, která se sloupne a pod ní je teprve ten krásný lesklý povrch. :-D Omylem jsem si to sloupl na čelním skle, jinde to zatím nechávám a sundám to až po stříkání. Ale vůbec jsem netušil, že to tam je a v manuálu ani náznak...
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

bushman píše:Mimochodem, to jste mi zatajili, že ta lexanka má na vnějším povrchu folii, která se sloupne a pod ní je teprve ten krásný lesklý povrch. :-D Omylem jsem si to sloupl na čelním skle, jinde to zatím nechávám a sundám to až po stříkání. Ale vůbec jsem netušil, že to tam je a v manuálu ani náznak...

Určitě to tam není? Až půjdu do garáže, tak se schválně podívám. Ale to jsi musel přeci objevit už při vystřihování kastle né?
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

Bývá samolepka přímo na boudě. Myslím že je rozdělená na 3 okénka (body) 1.omýt, 2. nabarvit, 3. sloupnout vnější fólii :lol:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
bushman
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 18.11.2013 23:53

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

No právě, že to tam je, zjistil jsem to při vystřihování. Dumal jsem , jak ochránit boudu před upatláním zvenku, až budu stříkat - a tímhle je to vyřešeno.
bushman
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 18.11.2013 23:53

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

Tak už mám barvu a bude se stříkat. Pak už něco vyfotím (jestli to teda celý nepodělám) :-)
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

Nech to pořádně zaschnout, než uděláš další vrstvu. Pak není co pokazit. Lexan tomu dá lesk a bude to suprový. Uvidíš.
bushman
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 18.11.2013 23:53

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

No doapdlo to nad očekávání dobře - jak říkáš, lexan tomu dal lesk, podstříkl jsem to bíle, výsledek je parádní. Jako najdu dvě tři místa, kde mi to trochu uteklo, ale nic tragickýho, celkově jsem spokojenej...

Dal bych sem fotku, ale nejde mi to - 200 kB fotka a prý že překročena velikost příloh...
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

Založ si účet na rajčeti a máš po starostech.
Uživatelský avatar
Skyhawk
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 12.02.2015 21:15
Bydliště: Brno

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

Ahoj,

snad ti pomůžu tímhle, návod na vkládání topic2343.html a odkaz na rajče
http://www.rajce.idnes.cz/

jednoduchý návod, v klidu si to pročti, vyzkoušej, jde to v pohodě, obrázky nemusíš nijak upravovat
bushman
Nově příchozí
Příspěvky: 75
Registrován: 18.11.2013 23:53

Re: Nový Axial SCX 10 Rubicon z Křemže

Tak je hotovo. Tedy prozatím. Všechno smontováno, elektrika hotová, přijímač i régl v balonku. Kola se závažími, karosérie osvětlena...a první testovací jízda po dílně. Teď ho trochu projedu venku, konečně vyfotím a vyrazím na nějakou první expedici.

A co dál:

- expediční zahrádka s rampou, nějaké scale doplňky
- nová kola, beadlock
- regl a přijímač do krabky, našel jsem tu prima odkaz na eshop s rozměrově vhodnou krabicí
- spínání světel kanálem z vysílačky (nechtělo se mi za ten spínač dát šestikilo, ale asi budu muset)

- a pořádně ho voprásknout bahnem, aby to nebyla taková leštěnka :-)))

Každopádně všem, kteří měli trpělivost a odpovídali na po sté položené otázky, moc díky...

Zpět na „SCX10“