Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Jsem tady zas trošku zaspal....Ale dám sem fotky i těch mejch dvou mazlů.Bylo se jezdit na Vodníku a parádní nálada a pojez.

Obrázek

Pak samotné Háčko ;-)

Obrázek

To teď díky Martinovi Heidrů prochází elektronickou renovací co se týče světel a kabeláže....A Gázík taky. Navíc bude mít nově udělané zadní světla v nárazníku a vypadá to moc hezky.Kabely jsou taktéž uspořádané a je na to radost koukat. Ale fotky dám až příští víkend.Jinak bych si přál funkční couvací světla ale nechápu co a jak kam připojit bez světelného modulu.Ten už nechci.Měl jsem ten levnej sráč z Číny a fungoval dobře. Ale po pár vykoupání vždy když jsem ho připojil tak auto začalo zlobit.Tak jezdím bez něj a svítí akorát ta origo světelná rampa a hledáčky.No a je to takové smutné.Proto jezdím Háčkem páč ten je jak vánoční stromeček :-p

Obrázek

Vymejšlíme i jiné uchycení kastle protože už mě nebaví furt ty spony.Jak mám na autě v zadu moc doplňků, tak je to čím dál víc těžší :-D

Obrázek
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Tak jsem se teď vrátil od Petra a s jeho velkou pomocí to mám konečně spasované :HOPS: :HOPS: :HOPS: Paráda a velké díky...... Je to krásný jak je to čistý ;-)

Obrázek

Furt mě neseděla střecha a Píta vzal nůžky a bylo 8o

Obrázek

no a pak přišla na řadu ochraná klec a musím říct že jsem nadšený :BYE:

Obrázek

Takže ještě jednou veliké díky RC taťko :hura:
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Tak vás tu zas po nějakém čase zdravím. Konečně jsem se dokopal k výrobě stojánku pod mého Gázíka :OK: Zabralo to celkem čtyřicet minut a na to že sem sebou v práci neměl auto, tak se zadařilo hned na poprvé :-D Nebral jsem ho schválně páč sem lakota lakomá a nechci ho tam půjčovat :-D Je u nás cca na dílnách 40 chlapů tak asi víte jak by to dopadlo...No přesně jak s Bugginou.Třetí pojezd a opravování poloos. Jedné ohlé a druhé přeražené :-D :-D :-D Takže asi tak :NO: :NO: :NO: Jinak než sem ho začal dělat jsem vše jak ostatně vždy prodiskutoval s naším RC taťkou Pítou a ten mě poslal fotky přes FB abych to okopčil :FINE: No a začla samotná výroba. Máme v práci kromě mrazáku na nanuky, zoologické zahrady a tobogánů úplně všechno takže sranda.Když sem ho udělal tak sem poslal fotky opět na výstupní kontrolu k rodince Váchyčů :-D A dostal štempl z výstupní kontroly jako že docela v poho ale že nebude fungovat ten držák auta, lépe řečeno uchycení modelu.Je nepraktické protože by narážely linky do desky. No a jakožto dobrý rc synek ze šumavy dám na dobré slovo Petra. Tak jsem udělal ješte dvě samotné bočnice cca 11cm dlouhé a 4 a půl cm vysoké. No a je to pohromadě.

Zde je vidět na dvouch fotkách že se zadařilo a linky i na pevném platě krásně sedí a nevadí autu aby krásně sedělo. Ale Petr má pravdu v tom že bych nemohl auto otočit opačne, tzn. na krovky a nemohl třeba krásně mazat kardany :idea: :idea: :idea: No má prostě recht :OK:

Obrázek


Obrázek

Tak tady na té, jsou zas vidět dole vedle stojanu ty čisté plechy a ty jsou opravdu super :OK: Auto si tam dám jak chci a i si ho natočím jak chci.....Kdybych tam měl závlačky na práhy a byl širší stojan tak nemusím v dlouhých chvilkách na stole točit prstem s cigaretama ale pěkně s Gázíkem :-D A to by byla teprv centrifuga....To by i kreček záviděl jakej mám kolotoč a chtěl by taky :-p

Obrázek

Takže......Díky moc za rady Rc taťko. A i když to možná někdy tak nevypadá, tak si toho moc všichni vážíme :-I :-I :-I Díkes ;-) Toť vsjo :P
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Tak minulej týden super svezení na expe hrad Velešín.Super akce a hlavně parádní buřtovaná, klobásovaná atd. Dobrá parta se sešla a i ten náš Mírek přijel s princeznou ;-) Sice toho moc s autem nepředvedl ale ukázkově upekl s holkou buřty......A to se cení :OK: Tak sem dám taky fotečku.....

Obrázek

:HOPS: :HOPS: :HOPS:

Obrázek

No a tady kluků pojízdná garáž :-D

Obrázek

A zbytek je tady kluci :BYE: http://www.rajce.net/a12524801

Těším se na další akcičku :HOPS:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Zdar pane. Je vidět že si to ve Vimperku pořád dobře užíváte :tleskam: Už se těším až za tou vaší bandou zase vyrazím.

Co mě dostalo je že toto na fotce je můj první model, tenkrát jsem se na něj dost naštval a letěl někam do budějek :mrgreen:

Obrázek
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Ahoj a taky zdravim. Vis co je sranda. Ma ho nas kolega Martin. Muj soused pres ulici.....A dela mu radost.Jinak se taky moc tesime.Myslis ze se sem dostanes v kvetnu nebo az na Vodnik? Mej se
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Ahoj Láďo. Máš pravdu a poznal jsi. Tu boudu daroval Kawalski Martinovi, takže slouží furt :-D
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Tak parádní akce na Moravě z minulého týdne a pár foteček ;-)

http://destak79.rajce.idnes.cz/Trial_Morava_Postrelmov_2016
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Brý den.... Taky jsem tu dlouho nebyl a budu muset doplnit nějaké ty fotky. Je na prd že mám počítač v Německu a z telefonu to nejde tak jak má.... Samozřejmě je to rukama. Gázík má plno změn. Ať už podsvícení podvozku od našeho Kakiče na noční trial tak zas ty moje přední kola. Mám nazbrojeno na tuten víkend na Pítovo narozeninovej triálek.... Sundal sem gumy a prořezal je podle Martinovi vzoru. Jsou teď pěkně mačklé a doufám že to trochu pomůže na výjezdu. Lehl si o 1cm....Každopádně je to neprojeté a neozkoušené tak snad trial nedopadne fiaskem :) Pomalu uvažuji o zakoupení novejch gum a ty co mám doposud jsou super ale lákají mě nové..... Přemýšlím o Woodoo. Na popud Swiňáka. Psal že to je dobrá guma a tak se uvidí.... Fotky budu muset dodat pak páč sem na telefonu a všeobecně u pc neschopnej :)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Covece to nam nemusis vysvetlovat 3x v jednom prispevku ze neumis s pocitadlem a telefon mas od firmy Bell. Nam je to jedno :-D my te mame radi stejne.


Na maskaradu s podsvicenym podvozkem jsem zvedav. Abysme za chvili nestaveli takovy ty jak to skace a soutezi se v tom :-D na to mas malo repraku
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

:-D :-D Nekde jsem prave cetl ze by se melo jet i v noci. Asi AST nebo jak.A na Vodnik chysta Martin ( od nas Martin ) pekny prekvapko,ale to nemuzu prasknout, takze si ty auta prisvitte taky :-P Ty Miro dorazis v sobotu ted a nebo zitra?
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Desťák píše:dorazis v sobotu ted a nebo zitra?


Tohle je ovšem hodně hustá věta!!!

Teď ti nevím kdy to teď je... teď jako že teď a zítra je až zítra, nebo je teď zítra a zítra bude pozítří, či v sobotu teď a Míra dorazí v neděli :-p
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Přesně. ....Pozítří :-D :-D
Uživatelský avatar
Lukas
Uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 04.02.2010 0:00
Bydliště: Brno-venkov

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Ahoj všiml jsem si že jezdíš s PitouW. Prosím tě, mám dotaz na gumy. Ty používáš axiály BFG, PitaW Iroky a na trial Swampery. Který myslíš podle vašeho ježdění jsou nejlepší a jak si spokojený s axiálama BFG? Vidím že je používáš celou dobu. Dík
Moje galerie: http://defdrive.rajce.idnes.cz/
Moje auto:
Defender Brad 110 black
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Zdar.....Jasný. Jezdí nás s Petrem víc po spolu a musím říct že každá guma má svoje. Někde jsou lepší ty a jinde zas tamhlety, podle terénu kde jedeš, jak je dotyčnej model nalazen a jak říkám já, tak i rukou... Pak další věc je váha. Atd..... Mě vyhovujou ty moje. Jiné jsem nikdy ani nejel ale měl jsem i tu možnost vystřídat model..... Takže co tak poslouchám :-) pro mne další guma kterou prubnu bude jednoznačně Woodoo :-) :-) :-) Toť vše co mohu napsat... Jsou tu jiný borci na rady. Já jsem zatím mimino v RC :-)

Zpět na „SCX10“