Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Zatím jsem je vzal zlehounka, bojím se aby to nebylo moc ;-)
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Takže, Homolka se povedla a jsem rád že jsem vás zas viděl a ty buřtyyyy :tleskam: Mňam. Prořezání vložek se osvědčilo. Leze to jako bejk ;-) Normálně jsem nadšenej :OK:

Obrázek
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

No musím nastahovat nějakou tu muziku, když máme ty Repráky :tleskam:
Uživatelský avatar
Mara
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 03.12.2011 0:00
Bydliště: Dobříš

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Desťák píše:No musím nastahovat nějakou tu muziku, když máme ty Repráky :tleskam:
Že se nestydíš Michale dělat v lese kravál :-I :-D
AXIAL SCX10 "Suzuki Samurai"
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Už jsi šel někdy vedle Desťáka (a to nejen v lese)??? Zlatá muzika :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

:-D :-D :-D :-D :-D

A :-D :-D :-D


Ja proc to ten Pita dela :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

:-D :-D :-D :tleskam:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Tak vám teď jako nevim :-)
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Však to znáš o tom co se škárlívá...... :-D
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

:-D :-D to je vtipny este za takovou dobu a ctu to snad podesaty. A porad, porad je to vtipny.


:-D :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Tak co Miro.Jeste se smejes? A kdy pa se setkame? Na Petrovo narozeninovem zavode?
No a Martas......Ten ma vlastne pravdu.Naposledy jsem ho potkal kdyz se jela Homolka. Se zenou a klukama u Lidlu na parkovisti. No a jeste se ani neodstartovalo a ja byl peknej. Takze opravdu vedle sebe nechodit.....
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Od ty doby jsi nic nenapsal :-D tak snad jsi z toho nebyl dosud spatnej
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Neboj.Jen mam kompa v nemecku a z telefonu me nejdou posilat komenty. Fakt nevim. Nejsem slecinka
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Tak zas po nějaké době vás tady zdravím a zapoměl sem, sem dát fotku těch slavnej repráků :-D Dnes se jdeme svézt a moc se těším. Nebyl sem zhruba měsíc. Chtěl sem původně frčet s Háčkem ale pojedeme javorník a vemu Gázíka.......Háčko sem tam minule rozlámal 8o Tak já poutahoval vše co se dalo. I nějakej ten kloubek vyměnil a hlavně namazal :OK: No a na Javorníku už namažem jen sebe :-D Včera sem tu zas po nějakej době pokukoval a zas má člověk víc nápadů.........Jinak se furt flákám na forech na fb ale tam je to spíš o srandě. Furt se tam řeší, pardon,hovna......No a Martine, už se blíží ta tvá expedička a na tu se moc těšíme :OK:
No a extra pro Litránka ta zmiňovaná reprobedna :BYE: Asi jí polepim aby vypadala jak lednice :-D :-D :-D Jinak na rajčeti jsou fotky z Holandska kde sem byl se šéfem na dražbě aut a výstavě :OK:


Reprák Obrázek
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

No...Včerejší ježdění opravdu super. Výsledky trialu perfektní a strašně mě bavil.....Chtěl jsem navázat na loňskou nulu v sekci jak u Plzeňáků ale bohužel byla nervozita na poslední desáté brance tak velká že sem jí brnknul 8o No tak snad jindy.....Kluci mě dávaj pěkně zabrat a jsou lepší a lepší.....U mě a u Petra je to furt stejné. Buď já a nebo Píta. A takhle je to dokola ;-) Teď sem mu ukradl dvě fotky, páč telefon sem včera zapoměl doma :-D :-D :-D Radši, to abych se lépe soustředil :OK: Po triálku zahlásil Píta něco o bahně a mě se postavili všechny vlasy na hlavě........Říkám si, tak jo a třeba tam ani žádné bahno nebude.....Hmmm šeredná chyba :-D No bylo to šílený, takovej bordel, fuj. No přece nebudu mít auto zasraný.....Zrovna já :-D Tak sem si chvilku jezdil v lese a kluci řádili k mému nepochopení :OK: Po patnácti minutách kouření a čumění sem namočil kolo a rychle ven. No to byl humus :-D Všechno to mlaskalo a teklo a fujjjj. No a pak sem ho tam teda rozjel taky.No to byl mazec, prostě paráda :BYE: Mám to holt trošku jinak no. Nechápu proč bych měl máčet auto ve vodě a nedej bože ještě ráchat v bahně :-I :-I :-I Ale teď už díky klukum vím že to ke Gázíkům patří a musím říct že to je žůžo :BYE: :BYE: :BYE:

Nazbrojeno sem měl od rána dobře

Obrázek

No a po výborně zdařelém trialu- první sekce 99b. a druhá jen 5b. se jelo tohle, pfuj :NO:

Obrázek

Obrázek

A tyhle dvě jsem ukradl Petrovi ;-) Tak se snad nebude zlobit :-p

Zpět na „SCX10“