Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

wolff píše:jo díky šikovnej ;-)

Ahoj :-) Já sem tu zabranej do karoserie Háčka a ůplnĕ jsem zapomĕl.Kola jsou z Modelexu :-)
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Já sem vůbec nedal fotky ze Sokolčí 8o

Obrázek

byla to super akcička :OK:

http://www.rajce.net/a12099931
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

A tady ještě parádní poježdění z minulého víkendu,Královský Kámen-Javorník ;-)


http://www.rajce.net/a12152274
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Párádní svezení v pro mě nové lokalitě :OK:


Obrázek


Terén byl opravdu náročný


Obrázek


Ale já i Píta jsme si to náramně užili :FINE:



Obrázek


A tady je zbytek :OK: http://www.rajce.net/a12202342
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Povedený fotky,super brod a dokonalý auťáky.Peťovo se navíc blejská jak psí kulky. :OK:
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Díky,hezky se to čte :OK: Každopádně máš pravdu.....Petr to má opravdu krásný a i jsem si zvykl že to není polepené. Až mu to místo závidím,já už nemám lepit skoro kam :-D Další věc je ta,že tři měsíce to dávat po večerech dohromady zaslouží respekt a u mě ho má a velkej......Taky to teď stojí za to a těším se až to uvidíte na vlastní oči i když jeho fotodeníček je vyčerpávající :FINE: No a lokalita co jsme jeli je pro mě nová a je super.....Teď jsme zrovna řešili zda ještě do konce roku uděláme expe na tuto lokalitu :HOPS: U nás tady je každý při chuti a jezdíme defakto celou zimu...Samozřejmě že z toho našeho freestylu a věčného skákání vás ušetříme takže by se jelo beze sněhu :-D No sem zvědavej co se vymyslí :-p
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Hele to je téma o tvém Gázíku, takže dost o Tacomě. Ta má svých 100 stran vedle :-D Je to u nás ve Vimperku poslední dobou fakt super. Všichni jezdí jak blázni, tuní jak blázni a to je strašně fajn. Každý něco testuje a zkouší a můžeme pěkně porovnávat ;-)

Desťákovo Gázík je pro Tacomu velký rival :YOP: Není tolik vyšperkovaný, ale jízdní vlastnosti na hodně dobré úrovni. Je i lépe vyvážený než Tacoma a kolikrát vyjíždí s menšími problémy než já, ale to je dáno také o 1kg menší vahou. Chová se to jak velké auto, žádné poskakování, pěkné křížení a tak to má být :FINE:

Nějakou vánoční expedičku by jsme mohli dát. Jste pro :-p :?:

Zde jsou 2 velký kámoši ;-)

Obrázek
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

:-D :-D :-D Ok,to je pravda,Tacoma 3 má o kousek nahoře svojí síň slávy a ještě mě to tu zaserou fotky nějakýho naleštěnýho rudýho Buřta bez samolepek :-D :-D :-D :-D Samozřejmě humor :OK: Nemohu se vynadívat furt na ty fotky z minulého ježdění.....Jsou fakt pěkný.Jinak já sem rozhodně pro a myslím si že mohu v klídku říct i za kluky od nás co tu nejsou,jednoznačně ano :-) Jen tak se v klídečku projet,pokochat krajinou,parádně pokecat,občas zahodit nějaký to auto z toho srázu ať je zas co dělat :-p , rivalum natrhnou prdel,něco polknout a pojíst.Restaurace Skalka opět v provozu a vaří na výbornou,i ta dvanáctka jde :-D atd.......atd :P :P :P
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Tak se vám tu musím pochlubit co se mě dneska povedlo 8o Budu muset poprosit Slicka aby mě poslal náhradní páč se mě povedlo nemožné :-D :-D :-D Zlomil sem kříž na tuningovejch poloosách :-p Ale musím říct, až to teda dohledám, tak zhruba půl roku jsem jezdil jako fíra a jen dvakrát dotáhl červy a pak zalepil a byl klídek.......Takže pro mě test na výbornou a zřejmě se projevila moje váha a vůbec to naše celkové hardcorové ježdění :-D :-D :-D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

No tak asi tak ;-) Zlomení u červíků je krásně čisté, takže žádná výrobní vada a ani stopa po bublince.Je prostě vidět že tento díl je kvalitní a naše buřty jsou holt buřty :BYE: :BYE: :BYE:
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Ještě jsem dám tyto dvě fotky a myslím si, že by to chtělo vyzkoušet už z výroby a udělat na konci poloosy, né jen dvě plošky ale využít všechny čtyři červíky tak tudíž ctyři :OK: Jen můj postřech a možná blbost. Ale možná by to eliminovalo povolování a protáčení kříže na polose. Myslím to tak, že dva se povolej snadno, nebo abych byl přesnej tak stačí jeden a už se to protáčí. Každopádně to neberte nikdo jako hanění produktu.Páč stačí néš oblíbenej super Loctite a je to bez chyby :OK: Znovu musím podotknout že se projevila moje váha a naše hardcorové ježdění a navíc když si vzpomenu na Sokolčí u Martina, tak tam mě šlo auto pěkně takovejch 25 metrů z kopce a už tam jsem to možná načnul.Viď Martine :-D Než o auto jsem měl větší strach o tebe když si se za ním tak šíleně rozběhl :-D

Obrázek

no a tady právě ten můj malej postřech,myslím že by to mohlo fungovat.Po pár protočení je tam tahle drážka od červíků

Obrázek
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Tykrasko, kdyz sem tyhle poloosy montoval do svyho auta, rikal sem si kdo prvni najde hranice vydrze. Takze gratulace k prvnimu lousknuti.
Rek bych, ze ctyri diry by ten dil moc zeslabily...ze by pak byl nachylnejsi. Ale tezko rict. Kazdopadne aspon mou duverou v poloosy to nijak neotraslo. Kdo chce mit auto, co se otoci na petniku, musi jit na hranici vydrze dilu...no a tu hranici je potreba nejak najit.
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

přesně...... Právě že už tam jsou ty díry v tom kříži. Tak proč je tam nedat ? A ruplo to právě kde byly ty červy :-(
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Dnešní den začal skvěle...... Po pár minutách telefonátu se Slickem vše vyřešeno. Poloosy s pár drobnostma na cestě a opět musím říct že jme jen lidi a domluva s MS Technology na výbornou. Klobouk dolu. Příjemnej přístup a hlavně kladné řešení. Takže paráda a mohu znovu jen doporučit a o víkendu se už určitě svezu, když teda zafunguje Pošta......... Po domluvě se Slickem, uděláme s Píťákem rozborku,sborku kardanů a vrazíme tam na doporučení ještě jedno péro :OK: A pak už to bude až šíleně nesmrtelný.....Mám velkou radost a přeju mnoho dalších tak kvalitních doplňků a výrobků :hura: Takže až bude rozebrán kardan jak u mého Gázíka a Pítowo Tacomy, dáme fotky na srovnání sem na forum. Sám jsem na to zvědav, protože rozdíly, váhové, u našich aut jsou dost markantní, teda na určitejch dílech :-p Jak jsem už psal, tak moje jedno přední kolo váží 552g :-D :-D :-D No jo no, Buřtíci.....
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

No teda, Louskáček ;-)
K těm 4 ploškam - myslím, že to Slick už řešil. Prototyp (nejsem si jistej, jestli kardanu) měl plošky proti sobě a povolovalo se to. Někdo mu poradil plošky po90° a funguje to jak má. Možná mě sám autor opraví, jestli to tu sleduje ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

[quote="gecko-x"]No teda, Louskáček ;-)

:-D :-D :-D Prej Louskáček :-D :-D :-D Tohle jestli uvidí Litránek alias Míra, tak mě to nikdo neodpáře a nebudu Desťák :-D Tak jako to má Píta a teď jsem několikrát slyšel Píťa :-p Teď prej má nějaké nové lepidlo, tak to i s polosama pošle na test. Fakt super přístup :OK: Já bych právě udělal na tej hřídelce čtyři plošky, páč v tom céčku jsou díry čtyři :idea: :?: Ale možná to je blbost, nevím.

Zpět na „SCX10“