Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Tak vás tu všechny zdravím a chtěl bych se taktéž pochlubit s mojim Gázíkem-Jeep Wrangler JK Rubicon 2014 :OK: Musím obzvlášť poděkovat našemu RC-Taťkovi ( Pítowi z Vimperka) za jeho velkou Taťkovskou ochotu mně s čímkoliv pomoct,udělat a opravit,namazat,provrtat,utěsnit atd.!!! :hura: Vím že občas jsem dosti nechápavej ale Píta má na mě dosti pevné nervy :-I pak jsem mu chtěl taktéž vynadat za tu příjemnou nákazu s modelařením a ten náš úžasnej kroužek pro dospělé jak tomu vlastně říkám já :-D :OK: :tleskam: Díky němu nemusím procházet vším sám (hlavně to tápání co a jak) a za draho a s jeho velkou pomocí mám vše bez starostí a rychle a hlavně,všechny ty součástky kvalitní!!! :hura: pomáháte mě tu vlastně všichni už jen v tom,že si mohu prohlédnout vaše fotky (co a jak se dělá) u vašich mazlíčků a hlavně jsi přečtu nové a nové poznatky (co se týče všech součástek a vychytávek) a za to opravdu velké díky!!!! :OK: Fotky z proměny mého Gázíka sem dodá RC-Taťka Píta páč já jsem ukrutnej retard na PC :-D :-D :-D a to je zatím ve zkratce tak vše :FINE: Takže díky Petře za vše (a věřím že to teda ještě nebude všechno :OK: ) :HOPS:

Obrázek
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Fotka Desťákovi do prvního příspěvku přidána :-) Ta je z doby pořízení koncem září, kdy bylo auto zcela v základu, jen vyměněny tyče řízení a spodní linky. To byla taková rychlostavba. Další věc která se hned změnilo byli disky, kvůli vyvážení auta. Rozdíl P/Z 260g. Jak se Desťák potrápil se sundáním gum může napsat sám :P

Obrázek
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Škoda...já jsem tak rychle rozklikával vlákno,že uvidím opravdu gazika... :? :sad:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
kali99
Uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: 31.03.2014 10:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Tomhabmw píše:Škoda...já jsem tak rychle rozklikával vlákno,že uvidím opravdu gazika... :? :sad:

takovej podvod :lol:
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Naprosto úúúplnej... :-D
Ale Jeep..toto barevné provedení....za mě nejhezčí... :OK:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

:-p kluci,pro mě je to prostě Gázík :-D jináč sundavání gum z disků tak to byl fakt oříšek :HOPS: nejdřív jsme to zkoušeli s Petrem a mysleli jsme si že praská guma (hned u ráfku :-( ) a pak nastoupil odlakovač a taktéž nic 8o to už jsem byl v koncích......Pak Píta vyčetl že horká voda a prudce schladit a jde to prej jak po másle,no a ve finále trouba (hroznej smrad :wink: ) a taky nic.První kolo,já nehty úplně rozřezané a už sem házel flintu do žita......Dal jsem si Rumíček a byl jsem po něm obzvlášt chytrej a zkusil jsem to znovu.Kastrol,dal jsem vařit znovu kola i s gumama a největší překvapení že mě z kastrolu začali lézt dvě kola :-p :-p :-p tak jsem je vyndal,trošku schladil,protože byly jak od kombajnu a máčkl na ně a začalo to okamžitě fungovat :tleskam: :FINE: Tak musím říct že po pečlivém prozkoumání Rumu a pevných nervů to šlo s hrubým násilím okamžitě.Skončil jsem asi ve dvě ráno a byl štastnej jako blecha že můžu nazout hlíny :-D Byl to opravdu mžik,každé kolo ani dvě minuty :OK: :hura:
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Jo tak to znám při odlepování jsem si užil svoje jak píšeš voda trouba, ale mě to zahřátí pomohlo šlo to lépe i když furt blbě už to nikdy nechci dělat :-D :-D :-D :-D
Jinak se mi líbí ta tvoje světelná rampa tu jsi dostal k autu :-p
Naposledy upravil(a) tomyprodejcz dne 15.05.2015 19:26, celkem upraveno 1 x.
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Zdravim.

Musim si sem dat prispevek, jak z ty lexanovy obludy oveseny retezama udelas nejaky pekny auto. Jsem te pozoroval na zavodech jak s tim jezdis a hodne si to v tom vimperku uzivate, supr. Pitak ma zkusenosti tolik, ze jeho rady a doporuceny dily a tak te ve finale vyjdou i mnohonasobne levneji, nez kdybys tapal sam. Kopejte mu za to na draze, kdyz nebude moct tak se mu postarejte o pritelkyni a vsichni budou spokojeny :-)



Drzim palce at do budoucna zahodis ten lexan.
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Pak po čase přišlo zatěsnění náprav a veškeré elektroniky aby jsme místo našeho freestyle ježdění přešli na potápění a mohli řádit vlastně všude :FINE: To se Petrovi povedlo a vše bylo bez problémů :FINE: Musím tedy přiznat,když kluci vlétli do vody tak jsem se pěkně drbal a ze začátku odmítal.Nepřišlo mě normální,topit auto ve vodě a ještě takovou dobu :NO: :-[ Tak jsem tak chvilku na všechny koukal a po čase ponořil kola :-p No samozřejmě se mě smáli,tak jsem tam vlétl taky a brodil tak dvě a půl hoďky :hura: neskutečnej zážitek a hlavně Pítovo práce!!!!Vše bez úhony :FINE:
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Díky Míro :OK:
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

tomyprodejcz píše:Jo tak to znám při odlepování jsem si užil svoje jak píšeš voda trouba, ale mě to zahřátí pomohlo šlo to lépe i když furt blbě už to nikdy nechci dělat :-D :-D :-D :-D
Jinak se mi líbí ta tvoje světelná rampa tu jsi dostal k autu :-p

Ano,byla k tomu.Musím říct že svítí opravdu krásně a navíc je úžasné, jak jsou propracovány držáky na celkové uchycení,a dál,jak to chrání okno z obou dvou stran,při bočních nárazech :FINE:
Naposledy upravil(a) Desťák dne 15.05.2015 21:51, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Dnes jsem dostal jasnej rozkaz od RC-taťky Píty (připrav auto na Ještěd 8o ).Tak sem se hrabal ještě v dílech co jsem k tomu dostal a mám ještě jednu náhradní(tu světelnou rampu) a druhou tak 3cm a tu narvu nad naviják jak je ten černý nárazník :OK: viděl jsem to na RC-Realistic a bylo to na tom Jeepu fakt pěkný.....
Naposledy upravil(a) Desťák dne 15.05.2015 21:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

"Icyclaw"

Jasný,mám za to že ty informace Petr odněkud sosal,protože těch návodů bylo několik :-) Každopádně pro mne to byl první oříšek ;-)
Uživatelský avatar
gufy
Uživatel
Příspěvky: 304
Registrován: 23.09.2010 0:00
Bydliště: Plzeň

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

No Destaku , pěkný to máš :-):-) Kdo vas to jenom s tím Rumem naucil ???? :-):-)
branka : Extrem , obrana : Klakson,Robinson,Seberkrem,Ibalgin, útok : Trautenberk,Rozerval-Parkund , Pivson,Simson,Sony Ericson,Parkinson
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

gufy píše:No Destaku , pěkný to máš :-):-) Kdo vas to jenom s tím Rumem naucil ???? :-):-)

:tleskam: Zdar,alespoň takhle tě můžu pozdravit :-D No a rum? Na závodech nám tu chyběl ten kávovej i když teda RC-taťka Píta ho měl nejspíš připravenej :HOPS: Musíme se za váma vypravit aby jsme vás zas viděli :FINE: Teď jsme se s tou naší slavnou partou (náš kroužek,jak říkám) škrábali na Ještěd a super :FINE: No a co u vás závody? Povedlo se? ;-) Jináč s autem mě strašne moc pomáhá Petr a časem bude dodávat fotky z přeměny,má je všechny :-D pak tu zkusíme vytvořit projekt na Vodníku......Takzvaně pro všechny modeláře dvoudenní táboření v kempu Vodník.Můžou jsem drony,helikoptéry,čluny,drifťáky,závoďáky,off-roady,motorky,crawlery a hlavně expedice :FINE:Vyblbnou se tu bugginy a vlastně vůbec nevím na co jsem si nevzpoměl :OK: jsou tu podmínky úplně na všechnu zábavu,hlavně zázemí na stany,auta a dokonce i chatky tu jsou,8chatek a maj kapacitu po pěti místech a restauračka.Není problém s grilem a ohněm,vše zaleží na domluvě :tleskam: už o tom s Petrem začínáme hovořit víc a víc :tleskam: a chcem ten nápad zrealizovat.......

Zpět na „SCX10“