Uživatelský avatar
JanyD
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 02.02.2015 13:35
Bydliště: Vysoké Mýto

Jeep z Východních Čech

Ahoj tak se už musím taky přidat. K mé Mex Toyotce přibyl před měsícem SCX10 Jeep. Sehnal jsem ho za dobrý peníz s novou Tactic vysílačkou se třetím kanálem.
Před dovolenou jsem stihl předělat linky, baterku dal nad přední nápravu, nahodil motorek RC4WD 35T. A o dovolené jen jezdil :FINE: zjistil jsem, že tlumiče moc nedrží olej a baterka by asi byla lepší před nápravu. Dneska už baterku předělanou mám před nápravu a tlumiče jsem nahodil Gmade Piggyback 93mm.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

A co nám přibylo dál.
1.9 beadlocky.
Obrázek
Tady se nám kola pečou na 165 stupňů po dobu 20 minut obracet po 5 minutách. 3 kola slezly okamžitě jednomu jsem musel trochu pomoc.
Obrázek
Výsledná váha.
Obrázek
Obrázek

Balíček z MZ racing - tlumítka, světelný modul, paraboly a skla.
Obrázek

Sestavená tlumítka
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Instalace předních parabol. A instalace sklíček do předního a zadního nárazníku. Vybrousil jsem je co to šlo a v náraznících drží krásně bez lepení, stejně jako paraboly.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Dneska jsem koupil a provizorně vyzkoušel box na elektroniku ještě něco uříznout a bude to OK.
Obrázek
Obrázek
A potom se mi to už moc nevyvedlo. Připravil jsem si parabolky na blinkry, že je nasadím zevnitř. Vyfrézoval díry do kastle jednu parabolu přilepil a pak se zděsil, že mi to sekundové lepidlo zevnitř naleptalo barvu kastle. viz foto
Obrázek

Takže prosím ptám se čím to lepit, aby mi to neleptalo kastli. Sice je to vidět jen na přímém světle, ale nasere to.

A co mám do budoucna v plánu. Hlavně jezdit když už bude čas. Napájet na přesnou délku kabely od led diod a zapojit světelný modul. Předělat elektriku. Asi 11 mm hexy Jeep mi přijde hrozně úzký tak trochu vysunout kola. A nahodit komplet slickovo řízení.
Mex Rcmodelex Toyota Hilux
Axial Scx10 Jeep Wrangler
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep z Východních Čech

Pěkně jsi se do toho obul a velice chválím použité díly. Světla na Jeepy lepím klukům tavnou pistolí. Nemusí se to vůbec přehánět. Já to dělám, že tavkou udělám takový malý jakoby svár a hodně nasliněným prstem to přejedu a zahladím, aby to bylo úhledné. Takto můžeš i lehce zakápnout na pár místech kabely.
Tlumiče super volba. Já jsem s nimi hodně spokojený. Teď jsem je po roce plnil a je to zas nádhera pokoukání jak to při jízdě maká. Pokud by jsi chtěl ještě větší křížení, můžeš sundat ty gumové dorazy z misek tlumičů. Hodí to cca. 2cm víc. Vím, že u Jeppů pak může lízat guma blatník, tak je třeba to vyzkoušet a třeba je vyndat jen na zadku.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
JanyD
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 02.02.2015 13:35
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Jeep z Východních Čech

Díky moc. Udělám, zkusím. Tavná pistole mě napadla, ale nevěřil jsem, že to bude festovně držet. Zítra to zkusím na druhém blinkru. A ten nevydařený blinkr zkusím vzít zevnitř aspoň šedým fixem.
Mex Rcmodelex Toyota Hilux
Axial Scx10 Jeep Wrangler
Uživatelský avatar
JanyD
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 02.02.2015 13:35
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Jeep z Východních Čech

Tak přišla nová objednávka :hura:

Obrázek
Obrázek
Mex Rcmodelex Toyota Hilux
Axial Scx10 Jeep Wrangler
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Jeep z Východních Čech

4 link na přední nápravu doporučuju. Kardany ti trochu závidím. Taky je budu muset časem vyměnit.
Uživatelský avatar
JanyD
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 02.02.2015 13:35
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Jeep z Východních Čech

Z kardanů mám moc velkou radost. Provedení na jedničku. Dneska jsem je zajel jen na zahradě. Původní RTR tam mám 3 měsíce, zadní má už solidní vůli. A přední jsem někde seknul takže výsuvná hřídel se už nechce moc vysouvat.
Mex Rcmodelex Toyota Hilux
Axial Scx10 Jeep Wrangler
Uživatelský avatar
JanyD
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 02.02.2015 13:35
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Jeep z Východních Čech

Včera dorazila z aliexpressu světelná rampa - cena $6.59. Ovládání má buď přepínačem vzadu nebo pomocí 3 kanálu. Má 6 funkcí.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

[youtube]Vn0tb2DH_fQ[/youtube]
Mex Rcmodelex Toyota Hilux
Axial Scx10 Jeep Wrangler

Zpět na „SCX10“