Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

minotaur píše:Pěkný kousek do sbírky, ať slouží. Jen by mne zajímalo, jak si přefik tu blondýnu, když jí nejdou ani pořádně roztáhnout nohy :lol: Koupil jsem jí Suzuki Vinsona a sotva si na něj přes nádrž sedla.

...no stálo to dost ukecávání a pozdějc i fyzickýho nátlaku, ale nakonec podlehla...přecejenom ostrá pila je ostrá pila :lol:
MikeP píše:Na ty fotce to vypada fakt paradne zrezly...
....
PS2: tuhle budku snad proline prestalo delat, ale misto ni bude
ted nove Bronco '73. A to jak v CGR (s ramem) tak hardtop (jako dela tamiya)

...ta zrezlost je pozůstatek vnitřního nástřiku, co tam byl...byla to taková měděno-oranžová metla...zkusim tam zevnitř fouknout nějakou matnou rezavou barvu a shora pak nějakou základovku a pak matnou čerň...
...jo a máš recht, tahle bouda a pár dalších už se nedělaj...ale to bronco CGR vypadá hodně pěkně...má mnohem líp udělanej interier než ostatní CGRka...
Obrázek
Obrázek

deekay píše:No Honzo sem na to zvedav, zeby naky postapokalypticky bourak? :)

:lol: ne, to ne, na postapo mám jinej plán:), tohle bude něco ve stylu podomácku upravenýho auta do terénu:), něco, co by si moh člověk udělat doma v garáži...za rozumný peníze...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Abych pravdu řek, zatim sem s tim moc nehnul. Přišly Axial beadlocky v černý, vypadaj hezkypěkně, tak sem na ně prozatim nahodil FlatIrony, abych viděl, jak to bude vypadat. Je to krapítek širší, než sem si představoval, takže kola polezou i z pod lemů, ale snad to nebude tak zlý.
Inspirován různými netovými fory jsem zrobil podběhy z krabiček od CD. Šlo to docela snadno a výsledek celkem ujde.
Teď řešim elektroniku. Vize je zatim taková, že pohon bude 55 motor Integy, krmenej z 3S Lipolky přes Dsys 36A, přední naviják bude papat z 2S Lipolky přes regl Losi MRC a zadní naviják z tý samý Lipolky přes regl Tamiya čertvíco (ten základní regl, dyk víte), řízení obstará HiTec HS-5645MG a celý to budu kočírovat DX6kou a někam mezi tu kabeláž eště napíchnu světla. Tak uvidíme, snad nevyhořim :lol:
Fotit moc neni co, tak aspoň ty podběhy:
Obrázek
Obrázek
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Trošku sem zapracoval na boudě. Zevnitř je stříknutá hnědym a červenym sprejem, takže to trochu jako rez vypadá, a zvenku matná čerň. U tý klece se mi nelíbily příčky nad hranou dveří, tak sem je odstranil a podle mně to vypadá o moc líp. Dál chci nabarvit palubku a středovej tunel, nejspíš na tmavě šedo, a nádrže za sedačkama na červeno. Zatim sem nalepil origo samolepky i přes světla, potom vyříznu ty falešný paraboly a přídou tam pravý.
Fotos současnýho stavu zdehle:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Honzo pěkný, černá je prostě černá, dobře se k tomu hodí.
Obrázek
Uživatelský avatar
KnightRider
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 31.08.2009 0:00
Bydliště: Rumburk

Moc peknyy :tleskam:
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

parada ;-) fakt se me to libi
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

je to moc pěkný, na to že je to lexanka, tak je look moc dobrej.....ještě trochu patiny a bude to luxus
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Mrkni na tyhle paraboly.
Někdo je měl na Šáde Rku jako hlavní světla.

http://www.rc-auta.eu/zbozi/4558/Pridav ... --1ks-.htm
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

patinu dostane hned při první jízdě, takže se s ní asi doma mazat nebudu:D

a Petře ty paraboly sou super...Nohajz tam měl tyhle http://www.rc-auta.eu/zbozi/4518/pridav ... -1par-.htm přímo bez parabol, já je zničil při rozborce, tak sem je hned objednal taky...ale sou hladký plochý..to ty paraboly by byly moooc stylový..
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Nytrak
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: Č. Budějovice

Ty vypouklý mám na Pinzovi, jsou echt pěkný, jen jsou docela velký, vnější průměr je 25mm, samotný sklo má 22mm. A při vrtání díry na LED bacha, paraboly praskají.
To umí každý debil, aby eso trumfem přebil. Ale dát na eso dvojku, to je teprve gól!
* 2x Slash * SCX 10 * Holiday Buggy * Popletka * Pinzgauer *
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

tak bohužel paraboly sou fakt velký, vypadalo by to asi divně...

no ale trochu sem s tim hnul (maličko), a to směrem, kterym sem chtěl jít už od začátku...po chvíli projektování s tvrdym papírem a nůžkama sem zrobil šablonu a podle ní pak toto:
Obrázek

no a jako další krok jsem udělal toto:
Obrázek

a to vše proto, abych moh nasadit toto :twisted: :
Obrázek
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

A toto je z čeho Oto ? Nějaký savage ??
Obrázek
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Super honzo, to je masirka, to urcite unese i poradnej stridak :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Nytrak
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: Č. Budějovice

Ať mě rakovina po poli honí jestli to není dvojkvalt ze Summita. Hustýýý. :hura:
To umí každý debil, aby eso trumfem přebil. Ale dát na eso dvojku, to je teprve gól!
* 2x Slash * SCX 10 * Holiday Buggy * Popletka * Pinzgauer *
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

je to tak, je to Summitovej dvoukvalt:) sem na to celkem zvědavej...nechci to hnát nikam do extrému, na jedničku pomalý crawlení a na dvojku svižnější přejezdy, bláto a tak...takže tam pro začátek prdnu 55 motor na 3S lipolku a uvidim...
musim pořídit nějakýho pastorka, páč ty co mám doma maj jinýho modula...a teď řešim kardany...nápravy maj 5mm výstup, převodovka 6mm výstup...musim vymyslet nějakou kombinaci...nejspíš traxxasích kardanů...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**

Zpět na „SCX10“