Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Axial nováček

To vis, kdyz ti zbyly dilky... :-D



Dej cerviky nastejno, nasroubuj oba z jednoho smeru, 90 stupnu ani nahodou - pak to takhle cuka...


Pruziny neres
Uživatelský avatar
Rejsek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 23.08.2014 20:12
Bydliště: Praha 8- Libeň

Re: Axial nováček

Kdyz drzim auto v ruce a odpojim kardany na prevodovce,tak jde vse hezky,napravy volne a motor taky toci stabilne...Je to proste asi problem s kardany.Kdyz totiz zamacknu tlumice zadku,tak to jede dobre a kdyz predku,tak to dela trosku... Jinak Miro, dobra poznamka.:-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Axial nováček

Kdyz odpojis oba kardany tak nic nepoznas. Musis nechat zadni a prubnoht a jen predni a prubnout. Natoc cerviky STEJNE a bude to dobry. Za predpokladu, ze mas kola kulaty a pripadny zavazi v nich rovnomerne.
Uživatelský avatar
Rejsek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 23.08.2014 20:12
Bydliště: Praha 8- Libeň

Re: Axial nováček

Tim odpojenim jsem vylucovat problem v prevodovce. Dam cerviky stejn,dotahnu poradne ocka na tlumicich (asi mi to dela vetsi zdvih a tim padem vetsi uhel na kardanech,nebo ne?) a dam vedet.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Axial nováček

To snese vic (vetsi uhel..) nez tam mas a bez neduh
Uživatelský avatar
Rejsek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 23.08.2014 20:12
Bydliště: Praha 8- Libeň

Re: Axial nováček

A nasel jsem o tom problemu vlakno, ja vedel ze jsem to tu cetl.Je problem,kdyz nemam vystupy z prevodovky (diry) stejne?Mam je vuci sobe pootoceny...
Uživatelský avatar
Rejsek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 23.08.2014 20:12
Bydliště: Praha 8- Libeň

Re: Axial nováček

Tak dal jsem stejne cerviky,dosrouboval tlumice a problem je tak na 90 procent pryc,dela mi to ale pri zataceni...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Axial nováček

Ted to cely poradne projed at si to sedne a vono to taky bude lepsi. Co mas za poloosy, dogbony nebo cvd nevo co tam mas....?
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial nováček

Dej sem nějakou fotku podvozku. To se pak lépe řeší problém. Máš oba kardany stejně ohlé. Když je předek víc zlomený v kloubu a zadní kardan víc v rovině, tak to má tendence také lehce škubat. Jinak vždy to lehce poškubává. To je uděl uzamčení všech kol. Jak píše Míra, pořádně to projeď a ono si to ještě sedne. A v lese, či prašné cestě to zanikne skoro úplně.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial nováček

Mně takhle házely kardany u unimoga. Hlavně prostřední náprava, do které vedly 2 se při rychlé jízdě rozskákala. S kardany od slicka bylo po problému.
Uživatelský avatar
Rejsek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 23.08.2014 20:12
Bydliště: Praha 8- Libeň

Re: Axial nováček

Poloosy mam ze stavebnice dogbony...je mozny ze to delaj zavreny diferaky,bylo to na betonu...Necham to chvilku jezdit a kdyz se to nezlepsi,tak budu koumat.Jeste mi nekdo psal,ze je dobry o trosku podlozit vrchni linky,tim se nakloni naprava a tim jde osa hrusky nahoru.
Uživatelský avatar
Rejsek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 23.08.2014 20:12
Bydliště: Praha 8- Libeň

Re: Axial nováček

ahoj, tak jsem trosku pokrocil. Koupil jsem si navijak, sekle, nejaky retezy a dalsi drobnosti. Dal jsem koupil beadlocky, pac ty plastaky se mi moc nelibili... ted tvorim plastovou mrizku chladice a na ceste mam osvetleni a rampu na klec... jeste doladuju magnetycky uchyceni kastle. tady jsem nahral nejaky fotky http://www.rajce.net/a12430065

Zpět na „SCX10“