Uživatelský avatar
Rejsek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 23.08.2014 20:12
Bydliště: Praha 8- Libeň

Axial nováček

Ahojda,

jsem především letecký a lodní modelář (remorkéry a hasící lodě). Přemýšlím o pořízení RC auta a protože máme v okolí vhodné terény tak padla volba na expediční auta... Strašně se mi líbí Axial CF100. Mám takový problém, že jsem ho nikde na krámě nenašel. Chtěl bych podvozek bez elektriky a RC soupravy. Nemáte prosím tip, kde bych sehnal? Už celý den sedim nad strejdou gůglem,ale výsledek pražádnej. Kastli bych asi sehnal, ale samotný podvozek ne. A ještě takový dotaz, mám z lodí a letadel Graupner MX 16 s modulem na 2.4 GHz, můžu s tíhmel rádiem jezdit, nebo to vyžaduje volantovku? Děkuju a omlouvám se možná za zbytečný dotaz.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Axial nováček

Ahoj, nejsem si jistej, jestli se vůbec cf100 dělalo na axialu. V nejhorším si kup dingo kit a kastli zvlášť. Pat lidi tu s pakovkou jezdí, pokud ti vyhovuje nevidim důvod výměny.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Axial nováček

Taky na expe beru pakovku :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Rejsek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 23.08.2014 20:12
Bydliště: Praha 8- Libeň

Re: Axial nováček

Dobrá, už jsem psal jednomu klukovi, co má dvě a prodává. Vyplatí se koupit podvozek třeba z bazaru? Nemám zase tak velký rozpočet.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Axial nováček

Vyplatí, ale většinou je to už upraveny, nakoupeny tuning a majitel bude chtít své peníze zpět, tzn, že určitě nebude levnější jak nový.
Kup novej, časem vymenis některé díly za tuning, původní díly prodáš a pak už furt dokola :-D
A nebo to nebudeš hrozit a budeš jezdit s původním a dilama, nejsou špatný.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial nováček

Cf100 bylo prvni SCXko vubec...bojim se, ze k sehnani uz dneska nebude, leda snad u nejakyho sberatele. Mozna bych zkusil ebay.
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Rejsek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 23.08.2014 20:12
Bydliště: Praha 8- Libeň

Re: Axial nováček

Hele ebay už mám za dnešek prolezlý od shora až dolu a zase nazpátek. :-D Ale dalo by se napasovat teda na podvozek Dingo ta kastle CF100,že? Tak ještě kde sehnat 7500 na auto a další prachy na motor, régl atd. Ty 540 plechovky mi utáhnou Lipolky 5Ah 2S hard case? Nebo musej být 3S?
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Axial nováček

Leprasol píše:Cf100 bylo prvni SCXko vubec...bojim se, ze k sehnani uz dneska nebude, leda snad u nejakyho sberatele. Mozna bych zkusil ebay.

Má pravdu , předsedo !!!

Dříve se každý kastle zbavoval,prodávala se za pár korun....a dnes je nesehnatelná....tak jak Axial beadlock.. :wink: :-D
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Rejsek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 23.08.2014 20:12
Bydliště: Praha 8- Libeň

Re: Axial nováček

Tak jsem se rozhodl, že to auto prostě chci, takže jsem začal rozprodávat přebytky lodí a letadel a zatim se mi to daří, takže se třeba zanedlouho potkáme na nějaký expedici/procházce.:-)
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Axial nováček

No měl jsem jednu CFstofku, fungl novou s polepama, ale ta už je pryč. Šel jsem do ABS. Už jenom hasiči po Denisce, to je ta jak jsem poslal fotky
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
Rejsek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 23.08.2014 20:12
Bydliště: Praha 8- Libeň

Re: Axial nováček

Možná na ní ještě dojde.:-)
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Axial nováček

Pěkný boudy najdeš u Pro-line nebo u Parmy:

http://www.prolineracing.com/1-10-mt-bodies/

http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... PARMA+BODY Pak jen upravíš rozvor a finito....
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial nováček

Nebo kup Kit Rubiconu. Když dáš kliky + stěrače, popřípadě rám od Leeho, nechá se z toho udělat moc hezká kastle. Pokud chceš investovat více peněz a mít moc hezké a ojedinělé auto. Popros Gucciho, nobo jiné členy fóra, co se tím zaobírají a oni ti vyrobí kastli na míru.
Uživatelský avatar
Rejsek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 23.08.2014 20:12
Bydliště: Praha 8- Libeň

Re: Axial nováček

Hele já u žádnýho modelu neskončil v základu,vždy měl vylepšení, bižuterii atd. Teď koupím Dingo, elektriku a postupně budu dál dokupovat a až bude čas, zavřu se do dílny a budu upravovat. :-) Elektriku budu kupovat vlastně jen régl a motor. Našel jsem doma jen Speed 600 ECO a nějaký Nosram, ale ty se mi myslim hřáli....
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial nováček

Jestli jsi našel Speed 600 eco a funguje, tak toho se drž. Kup k němu odpovídající regl a budeš spokojenej.

Zpět na „SCX10“