Uživatelský avatar
mirda008
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 21.12.2016 22:47

Běsík z Lázní

Zdravím,jsem novátor ,něco koupil,něco sehnal,celé překopal a tohle vzniklo a kupodivu jede a dost dobře jen nevím do jaké kat.v jede...rád bych exped.ale tady u nás to nikdo nejezdí,dilema..

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
mirda008
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 21.12.2016 22:47

Re: Běsík z Lázní

Konečně se mi z pomocí syna podařilo umístit foto,a ted když je tak hezky jdu trenovat a protáhnout Běsíka sněhem a dopřeju mu i trocha ledu snad jej neutopím,sice jsem použil do skládání voděodolný nástřik vše odizoloval ale člověk nikdy neví dokud nezkusí ,zatím ahoj a díky za odkazy na pomoc všem .
Uživatelský avatar
janvito
Uživatel
Příspěvky: 168
Registrován: 04.09.2012 19:47
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Běsík z Lázní

Ahoj, máš to pěkný jen tu kastli bych vzadu posadil níž takhle je to strašně nakoplý a ten nárazník by taky mohl být užší

Jinak přeju hodně radosti při ježdění
Tamiya CC-01 Jeep Wrangler YJ (Modrásek)
Axial SCX-10 II Jeep Cherokee XJ 2000
Land Rover Discovery III na Traxxas Slash 1:16
MST CFX Suzuki Jimny

Rajče: http://janvito.rajce.idnes.cz/
Youtube: https://www.youtube.com/c/VitoteamProduction
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Běsík z Lázní

Kastli o 5 cm níž.....!! :OK: :-I To se ti přeci nemůže tak líbit. Ale jinak přeji spousty zábavy...
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
mirda008
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 21.12.2016 22:47

Re: Běsík z Lázní

Tomhabmw píše:Kastli o 5 cm níž.....!! :OK: :-I To se ti přeci nemůže tak líbit. Ale jinak přeji spousty zábavy...

ahoj,ted jsem se vrátil z lesa a řeším tu kastli ale nemám místo ve předu jo vzadu mám pul cm,budu muset vyměnit krabičku na reglatd,co v ní mám uložený,je vysoká,ale dám to nějak dohromady ,puvodní kastle rubicon je v pohodě je vyšší,jen dotaz kde nebo jak si poradit z udělaním parabol do nové kastle ted tam jsou jen ledky,díky ahoj
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Běsík z Lázní

Paraboly třeba koupíš na MZracing a nebo plast smotej do trychtýře,slep...špičku ustřihneš dle velikosti diody a předek srovnáš....a je to... :wink:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...

Zpět na „SCX10“