Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Marty píše: Taky vám nikdo nekecá do obchodů!

No jo to je fakt :lol:
za tou cenou si stojim, buď to někdo vezme nebo si ho nechám a stejně bude spokojenej nejezdí špatně a vesměs jsem s ním spokojenej, jen by měl mít tuhou nápravu no :wink:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

6 250,- je na cc opravdu moc.
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Mírovo Pájo za 10000? :-p
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Hele pánové, jste tu na návštěvě tak se běžte dohadovat do vlastního vlákna, trochu slušnosti a ohleduplnosti.... :evil:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Pánové, už je to tu zase-kecat někomu do ceny, že to je levný/drahý je přinejmenším neslušné. To se prostě nedělá :NO: :EVIL:

Notabene Aushaus neřekl že:
1) cena je konečná.
2) neprodává za tu cenu POUZE holej CC podvozek! Má tam kastli Defíka, má tam nový disky, nový gumy, naviják .....atd atd
Takže když si spočítáte ceny, tak se na tu jeho vyvolávací cenu lehce dostanete.

Ale to je všechno jedno.
PROSTĚ někdo něco poptává a někdo něco nabízí. A jestli, a na čem se ty dva domluví je jen a jen jejich věc. A pokud to není vyloženě levota-což tohle v ŽÁDNÉM případě neni, tak ostatním je do toho pendrek.

HOWGH

Edit: Milan byl rychlejší. Sorry za OT, ale musel jsem to napsat :lol:
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Jane
Nově příchozí
Příspěvky: 46
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Letonice
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj kluci, díky všem za názory a reakce. Zatím je to všechno ve fázi přemýšlení a rozhodování. Všera jsem byli s manželem na malé expedici u nás pos okolí. Bohužel jsme zapoměli foťák, takže foto nebude. Jeli jsme těžkým terénem cca 7 km a v poho. Zítra se chystáme na malou velikonoční expedici a foto bereme určitě sebou. Takže až, nebo jestli vůbec zítra dorazíme domů, tak nějaký foto určitě pošlu. Zatím expedicím zdar. Jane
Jane
Nově příchozí
Příspěvky: 46
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Letonice
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj všichni. Tak se dnesk expedice nekonala, pánž u nás pršelo a pršelo a zase pršelo. Takže ....... No snad to vyjde někdy jindy. Zatím expedicím zdar Jane
Jane
Nově příchozí
Příspěvky: 46
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Letonice
Kontaktovat uživatele: WWW

Zdarec kluci, tak je to tady. No už jsem to nevydržela a koupila jsem manželovi k narozkám Tamyiu cc01. Balík došel v pátek......no asi si všichni dovedete představit tu noc. Seděl u auta do 3 do rána a já s ním. A je pravda, že už teď vím, z čeho všeho se takovej podvozek skládá... :oops: :oops: no je to prostě bomba. Taky máme nějaký fotečky, ale ještě jsem je nestačila dát do galerie. Hned jak bude chvilka tak se na to vrhnu.. Jane
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

A víš co je na tom strašný Jani, že jsem před několika dny zjistil, že polovinu z toho podvozku jsem už odmontoval a strčil zpátky do krabice. Jo - řízení jsem věnoval na dobročinnost. :roll:
Tak skládejte a laďte ... a foťte !!! Dochází mi invence, musím chvíli opisovat :mrgreen:
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Jane
Nově příchozí
Příspěvky: 46
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Letonice
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj klucí.....tak jsem zpátky.....byla jsem dlouho mimo, ale to bylo z pracovních důvodů. Nastala však doba dovolené a s manželem jsme vyrazili na takovou malou letní soukromou expedici. Posílám pár foteček jen tak na ochutnávku.....taky doufám, že jich bude ještě víc (těch expedicí) tak a tady jsou ty fotky http://jane4x4.rajce.idnes.cz/ tak se kukněte
Jane
Nově příchozí
Příspěvky: 46
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Letonice
Kontaktovat uživatele: WWW

Taky se můžete kouknout na naši malou sbírku autíček......ještě doma máme nějakej vrtulník a tak....manžel je trošku blázen..
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Jane píše:Taky se můžete kouknout na naši malou sbírku autíček......ještě doma máme nějakej vrtulník a tak....manžel je trošku blázen..

No je ale vidět, že má štěstí na manželku 8), která mu to nejen trpí, ale ještě ho v tom podporuje.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
milan
Uživatel
Příspěvky: 179
Registrován: 18.07.2009 0:00
Bydliště: Brno

Jane píše:Ahoj klucí.....tak jsem zpátky.....byla jsem dlouho mimo, ale to bylo z pracovních důvodů. Nastala však doba dovolené a s manželem jsme vyrazili na takovou malou letní soukromou expedici. Posílám pár foteček jen tak na ochutnávku.....taky doufám, že jich bude ještě víc (těch expedicí) tak a tady jsou ty fotky http://jane4x4.rajce.idnes.cz/ tak se kukněte


Ahoj, pěkné, až někam pojedete, tak napiš. Vezmu ženu a budeme tam čtyři blázni s autíčky.

Zpět na „SCX10“