Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Prave sem dodělal novou boudu pro SCX-ko. Je to Pro-Line Chevy Blazer CGR. Samozrejme vcetne klece misto strechy. Myslim, ze barevna kombinace se celkem povedla. Za tu praci to stalo, akorat polepit paskou nektery mista byl nadlidskej ukol. Kastle je silene clenita, i kdyz to tak mozna nemusi vypadat.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Budu muset trochu prodlouzit rozvor myho SCX, protoze Blazer je o neco delsi nez puvodni kapota. Na druhou stranu konecne muzu pouzit vsechny ty scale serepeticky, ktery dam na zhradku az ji namontuju.

:lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Majku, zabít tě :-D :-D :-D :-D :-D víš jak jsem ti psal, že kupuju novou kastli? Víš co to bylo? Chevy Blazer :oops: :oops: :oops: :-D
No asi skočim jinam...
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

tak todle vypada hodne pekne s tim ramem a interierem :P Myslim ze na SCX to bude mit hodne slusny vlastnosti vzhledem k tomu ze je to lexanka, uz se tesim az to bude
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Lee93 píše:Majku, zabít tě :-D :-D :-D :-D :-D víš jak jsem ti psal, že kupuju novou kastli? Víš co to bylo? Chevy Blazer :oops: :oops: :oops: :-D
No asi skočim jinam...


No v cem je problem, stejne si chtel hard top a ne cage. To je uplne jina budka. Myslim, ze pokud ji vemes, tak bude vysledek uplne jinej. Takze hura do toho.... :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Konecne je kastle na podvozku. Ted uz to jen projet nekde venku. Mozna bude potreba trochu prostrihat blatniky, aby kola za jizdy nedrhly. Uvidime. Prozatim jedna pozovaci fotecka

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Nádhera :!:
Mikeva
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 16.06.2009 0:00

Tohle je přesně můj styl! Pěkný auto, pěkný kola.... prostě pěkný :)
Uživatelský avatar
Deacon
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 22.07.2009 0:00
Bydliště: Týn nad Vltavou

Ahoj,
máš to opravdu moc pěkné ;-)

Zajímala by mě jedna věc.
Poohlížím, po něčem na expedice, a strašně se mi líbí kastle od Nikka FJ Cruiser. Taky se mi hodně líbí právě tenhle podvozek SX10, ale nevím, zda-li by šla kastle od Nikka napasovat na SX10 ?
Jestli by vůbec seděli rozvory.
Díky moc, Jirka.
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Majku jak celek to na mě působí fakt skvěle.....začal jsem tyhle kastle sledovat protože to vypadá že na ně brzo přesedlám.....důvod je ten že prostě kastle Defendera je moc křehká na akce do kterých se rád pouštím rád šplhám a občas to nevyje a defender dle toho vypadá a tohle by splnilo moje očekávání odolnosti a budu si moci více dovolit...mám prostě rád když to funguje :D
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Deacon píše:Ahoj,
máš to opravdu moc pěkné ;-)

Zajímala by mě jedna věc.
Poohlížím, po něčem na expedice, a strašně se mi líbí kastle od Nikka FJ Cruiser. Taky se mi hodně líbí právě tenhle podvozek SX10, ale nevím, zda-li by šla kastle od Nikka napasovat na SX10 ?
Jestli by vůbec seděli rozvory.
Díky moc, Jirka.


Diky.
Bohuzel ti nevyzkousim, jak to sedne v zakladu, protoze mam uz wheelbase protahlou na Blazera. Nicmene neni problem zkratit nebo prodlouzit linky. Ja mam pod fj cruiserem taky napravy z AX10.

Tady inspirace z doby, kdy sem byl jeste totalni nadsenec. :wink:

http://www.rcauta.net/forum/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9596&highlight=xtrail

PS: fj cruisra si nekupuj, urcite se ti vubec nelibi a hlavne uz ho nekdo ma. zkus neco min okoukanyho.. :lol: :lol: :lol: :lol:

noha píše:Majku jak celek to na mě působí fakt skvěle.....začal jsem tyhle kastle sledovat protože to vypadá že na ně brzo přesedlám.....důvod je ten že prostě kastle Defendera je moc křehká na akce do kterých se rád pouštím rád šplhám a občas to nevyje a defender dle toho vypadá a tohle by splnilo moje očekávání odolnosti a budu si moci více dovolit...mám prostě rád když to funguje :D


Ja fakt, ze to je dobra kombinace. Perfektni podvozek z SCXka a na tom odolna lexanka, ktera vypada celkem k svetu. Muzu jen doporucit.
Obrázek
Uživatelský avatar
Deacon
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 22.07.2009 0:00
Bydliště: Týn nad Vltavou

Díky za odpověď.
Nejspíš pořídím AX10 s šáskem a uvidím :-)

FJ Cruisera chci, protože ho nikdo nemá :-D, moc se mi líbí, ale nemůžu ho sehnat za přijatelnej peníz ;-)
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Deacon píše:Díky za odpověď.
Nejspíš pořídím AX10 s šáskem a uvidím :-)

FJ Cruisera chci, protože ho nikdo nemá :-D, moc se mi líbí, ale nemůžu ho sehnat za přijatelnej peníz ;-)


Nic není za přijatelný peníz :lol:
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Mimo Majka ho nikdo nemá. :D
Zkrátit i prodloužit rozvor není problém.Jednak prodávají jiné linky,nebo si je jako já můžeš udělat sám.
Dělal jsem kratší pod Defíka.
Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

zdravim
pekny blazer Majku je to zase neco jinyho oproti tomu memu ... fakt dobry :) :wink:
Monster
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 02.08.2009 0:00

dotaz

panove chci se zeptat kde se u SCX10 zapínají uzávěrky diferenciálu????

Zpět na „SCX10“