Uživatelský avatar
Marty
Uživatel
Příspěvky: 166
Registrován: 04.03.2010 0:00
Bydliště: Šitbořice

K té vysílačce......
Už teď bych radši koupil za cca stejnou cenu 2,4GHz. (skoro) Žádné rušení, tudíž nemáš problém na expedicích a nemusíš se otravovat s anténou.
http://www.mz-racing.net/p3989-87000-lr ... z-f-h-s-s/
http://www.mz-racing.net/p3500-13200004 ... w3-2-4ghz/
Jsou stejné a já mám tu druhou.
Tady je menší recenzička http://forum.tamiyaclub.net/viewtopic.php?f=90&t=9828
Za tu cenu je opravdu super a má hodně malinký přijímač, vejde se snad všude.
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

diky jako parada ale jak jsem psal ja uz tuhle mam prave jsem se ptal jestli jako nebudu muset schanet jinou tahle bude casem je moc pekna
Jane
Nově příchozí
Příspěvky: 46
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Letonice
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj, s tím reglem, co ti doporučili můžu jen souhlasit. Každopádně kupuj regl co zvládá li-pol. Jak píšeš sám, vždy jde o prachy, zkus navštívit model bazar, tam jsou na proděj někdy i solidní regly za solidní peníze. A jak říká manažel, do reglu se vždy vyplatí investovat. Motor bych zatím neřešila, plechovky stejně moc nevydrží (uhlíkové motory). Do budoucna bych šel do stříďáku. Co se týče serva, každopádně servo s tahem nad 6kg s kovovými převody - např. Savox. A tu vysílačku s přijímačem bych zatím neřešil a nechal si tu 40 mhz(pokud nejezdíš expedice víc jak s dvaceti lidma). O levnější 2,4ghz se říká, že mají chyby. Jinak do začátku podvozek axial výborná volba. Expedicím zdar Jane a Marcus :tleskam: :tleskam: :tleskam:
Uživatelský avatar
Marty
Uživatel
Příspěvky: 166
Registrován: 04.03.2010 0:00
Bydliště: Šitbořice

Memphis: Jo tak to se omlouvám, já jsem myslel, že si právě elektroniku vybíráš, a tak si sem dal odkazy, špatně jsem to přečetl :oops:
Jane: Máš pravdu .......se říká....... Myslím, že i ''vadné'' kusy se najdou u souprav nad 5 tisíc
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

s tema baterkama bude problem kdyz mam zasobu nicd 2200 jsou pouzitelne?nerikejte ze ne :lol:
Jane
Nově příchozí
Příspěvky: 46
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Letonice
Kontaktovat uživatele: WWW

jistě že jsou ale kapacita 2200 je mala mi nani jeli cca 40min..lehkym terenem... jinak mame baterky nicd 1800,2200,nimh 3000,3300,4000,4600mah a dale lipol 5000 25c, 5000lipol 35c no pokud máš balancer a solidní nabíječ dej do auta lipostop a pojedeš na lipol dost dlouho... :mrgreen: :mrgreen: jane a marcus007
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Memphis píše:s tema baterkama bude problem kdyz mam zasobu nicd 2200 jsou pouzitelne?nerikejte ze ne :lol:


Jde hlavne o to, zda konkretni regl kterej si nakonec vyberes bude umet NiCd baterky ale s nima by snad nemel mit problemy zadnej rehulator. DSYS to stopro umi (NiCd, NiMH, LiPol, Lilon, A123, Pb) a ne kapacite nezalezi... jen je proste budes casteji menit na akci nez ostatni co pojedou treba lipolku 5000 :wink:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Jane
Nově příchozí
Příspěvky: 46
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Letonice
Kontaktovat uživatele: WWW

a jak píše lub,aby regl zvladal typy baterek to je pravda....ja jezdím lipolky v autech ofroad např,buggy,truky,regulatory .velosi rs,ripmax extrem,novak... sice na lipolky nejsou ale maji ochranu tudíš by se vypnuly nebo přehřali ja k baterce lipol řadím lipostop a nikdy se mi nic neodstavilo...(vliv ma i zvoleny převodovy poměr)tím ale nechci říct že je to tím lipostopem ten je samosebou jen kvuli meznimu napětí bat...s vlatní zkušenosti vím že změklé packy nimh nebo nicd maji pri nabití skoro 10v což lipolka nikdy nema má jen 8,4v díky balanceru a nabíječce...takže tak to vidím já..manžel jane.. 8)
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

dekuju vsem za rady od vcerejska jsem hned moudrejsi on prece jen svet buggy kde jsem byl doted je takovej jednodussi :) no videl bych to tak ze zacnu s nicd a az bude na lipol tak bude na lipol tak jako s ostatnima vecma v buggy mi nicd staci mam tuto rychlonabijecku a velka spokojenost(kupoval jsem vse starsi jako komplet)

http://www.dirk-kramer.de/Anleitungen/R ... finity.pdf

stou asi li-pol nenabiju co :) tak vtip
NISSIN
Nově příchozí
Příspěvky: 42
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 9

rozdíl

Podvozky Axial jsou stejný, tak proč má každý jinou světlou výšku? 75,68,65mm
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

To záleží jak měli přesnou šupleru :wink: , těžko říci jestli je to světlá výška maximální nebo provozní, možná že to měřili pokaždé jinak zatížené. Jinak šasí jsou stejná, tlumiče a kola také, na pera jsem nekoukal.
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho

Zpět na „SCX10“