Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Narozeninový Axial 28.10.2018

Jestli spíš důvodem nebude, že kit scx stojí polovinu trx....
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Narozeninový Axial 28.10.2018

Jestli spíš důvodem nebude, že kit scx stojí polovinu trx....


Tak finance u mne opravdu nikdy nerozhodovaly. Když něco chci tak si to pořídím . Je sice pravda že tet dost peněz odkláním na stavbu něčeho jiného, ale pořád těch financí je víc jak toho času na modelařinu. Hold máš prachy nemáš čas a zase obráceně. Důchod nechci kecat důchod už začíná byt v dohlednu už jen 23 let 168 dnu :-)
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Narozeninový Axial 28.10.2018

:OK:
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Narozeninový Axial 28.10.2018

Mr-Monty píše:...Ještě musím doladit ty tlumiče originály sice nepatří k nejhorším ale když už se do toho člověk pustí tak to má dovést dokonce. Přeci jenom zimní provoz ma svá specifika a vše mnohem více trpí.

Mám pocit, že když Axialy dobře postavíš (s alu tělem tlumiče), není potřeba kupovat tuningové (určitě to můžu prohlásit o větších tlumičích z Wraitha, SCX nemám). 90mm tlumiče mám Proline Scaler, ty jsou výborný, a chválu jsem četl na Traxxas GTS tlumiče (vč. příznivé ceny) viz. obrázky...
ObrázekObrázek
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Narozeninový Axial 28.10.2018

Tak vše se již začíná rýsovat . Již je vše složeno a dokonce jsem se překecal k malé úpravě řízení. Konkrétně přehození řízení za nápravu aby se pan Akrman v hrobě neobracel. Tlumiče jsem zatím nechal originál zaprvé patří k tomu lepšímu na trhu netečou ale jednou na ně doje. Dále jsem vše osadil již avizovanou elektronikou. Regulátor jsem zvolil Hobbywing Crawler Brushed 80 A servo Trackstar TS 621 MG casem změním za T910 a světelný modul prozatím nežli mi dojde noví mam Killerbody MHF 570 . RC souprava je stále stejná FS 3 B jsem s ni spokojen . Vše funguje jak má tedy https://www.youtube.com/watch?v=XK4RMc1TjbM zbývá vše už jen nastavit na rc což se přiznám bude fuška tohle mi nikdy moc nešlo :-I .
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
mirakuli
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 25.09.2017 10:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Narozeninový Axial 28.10.2018

Opravdu vše funguje :-D :-D :-D :OK:
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Narozeninový Axial 28.10.2018

Mr-Monty píše:....... mi zbývá vše už jen nastavit na rc což se přiznám bude fuška tohle mi nikdy moc nešlo :-I .


Naštěstí jsi taková dobrácká povaha a proto máš kolem sebe spoustu lidi, co tomu rozumí a radi a nezjistně (a beztrestně) ti pomůžou a poradí... :-p
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Narozeninový Axial 28.10.2018

Opravdu vše funguje :-D :-D :-D :OK:


No opravdu jo ;-) . sice stěrače a ostřikovače ne ale to nemusím hlásit :-D . Jo vše je ok a to nastavení na rc také dám sice mi to déle trvá ale zvládám to. tuhle šrubovačku z lexankou jsem si fakt docela užil . Prostě to byla pohodová stavba na pohodové ježdění . Puvodně jsem na to chtěl dát Jugoslavskou TAM 110 ale to není bouda na zimu je to lepený PSH . Ještě o víkendu otestovat a udělat pár fotek a hurá do hor a mezi svátky snad zvládnu i ten Zebín ;-) .
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Horry Bull aneb Narozeninový Axial SCX 10

Tak vše dopadlo dobře auto je po testu jezdí jak má tet už jen upravovat dle obrazu svého .
testovací okruh 5 km https://www.youtube.com/watch?v=efBf2N_ ... vZZfIwbMms :OK:
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Horry Bull aneb Narozeninový Axial SCX 10

Sorry.....ale teď... Skalný....kdyby sis aspoň přečetl, kam jedeš....
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Narozeninový Axial 28.10.2018

minotaur píše:Tak podle foto régl je Hobbywing, což je OK (mj. je používá, samozřejmě ne tento typ, u RTR tuším MST, Vaterra,...).
Servo Turnigy, krabička se sice leskne, ale podle designu půjde o řadu Trackstar. A tady trochu pozor, jedno cca 15-17kg jsem si kdysi nechal poslat, ale místo inzerovaných dvou BB (kuličkových) ložisek tam bylo jen jedno. Což o to, servo fungovalo, ale v čem ještě může být ošizený, když kecaj v tomhle...

Jestli se nepletu, tak Trackstar je privatni znacka Hobby king a prodavaji pod tou znackou vsechno mozne. Uz jsem od nich mel 20kg metal gear servo a prvni ozub byl plastovej. Na nej samozrejme rychle umrelo. Hobbbywing ESC jsem potkal uz asi pod 5ti ruznejma znackama.
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Horry Bull aneb Narozeninový Axial SCX 10

Jestli se nepletu, tak Trackstar je privatni znacka Hobby king a prodavaji pod tou znackou vsechno mozne. Uz jsem od nich mel 20kg metal gear servo a prvni ozub byl plastovej. Na nej samozrejme rychle umrelo. Hobbbywing ESC jsem potkal uz asi pod 5ti ruznejma znackama.


No po akci na Fryštátské skalce si stěžovat nemůžu. Vše fungovalo jak má ,možná by to chtělo jiné obutí ale zase na skále to drželo jak přibité. No ale na blátě jsem furt hrabal .
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Horry Bull aneb Narozeninový Axial SCX 10

Vzhledem k tomu že mi starý dobrý Axiální dělá jen samou radost .Tak i já jsem se mu rozhodl oplatit stejnou mincí. Dnes jsem mu objednal CVD poloosu .Zaprvé ceně 560 Kč nešlo odolat a když už má předělané řízení tak tato úprava jej posune zase o příčku nahoru. Časem možná juknu po jiné boudě ale ta co tam je se mi líbí čím dál více.
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )

Zpět na „SCX10“