petr0604
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 28.10.2009 0:00
Bydliště: Přerov

Lehký UP....
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Mooooc pěknýý :-) Mohl by si mi popsat to vaření předního rámu? :-) Čím, jak, apod.. :-)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Fešný :tleskam: :wink:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
petr0604
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 28.10.2009 0:00
Bydliště: Přerov

Lee93: Rám je vyrobený z ocelového plocháče 5mm, svařeno Mig (CO). Příčky jsou ze svařovacího drátu 5mm. Po dnešní expedici musím říct, že pevnost je naprosto dostačující (velmi pevné).

Expedice v rozbahněném polozamrzlém terénu, kamení, les, potoky, větve, sníh :mrgreen: No nádhera. Nejhorší byl boj s tajícím sněhem (voda v korýtku) s kamením a blátem. Nicméně potok podlehl...

Obrázek
Obrázek

A všem co neznávají CC-01 musím říct, kloubouk dolů...Nový 4link, pořádné řízení bez vůlí měkké pneu a je z toho stěnolez. Konkrétně Unimog na foto překonal vše co axial, naprosto hravě. :wink:
Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Pěkné,jasně CCčko není žadnej outsider :mrgreen:
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

petr0604: čoveče koukám a myslím že to máš asi stříklé stejnou barvou jako já - Červená PS F60 Bright Mica Red Ferrari :mrgreen:
Akorát abych ji trochu zatmavil, tak je to celé podstříklé černou, měl jsem obrácený postu stříkání jak ty ... :wink:
SCX10 TOYOTA
Wraith - 2x
Mini-Z - 2,4GHz - 3x
bylo: Losi Mini Rock Crawler l LST2 l AX10 Scorpion-redukce 4:1 l REVO 3.3 l Xray M18MT l LOSI MICRO-B - with Li-Pol l MAD FORCE l Twin Detonator l TL-01 l LEO-X l iWaver Firelap 2.0 v tuningu l Spektrum DX3.0
petr0604
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 28.10.2009 0:00
Bydliště: Přerov

Já jsem se díval, že jsi to vytvářel opačným postupem...Někdy bych chtěl pořešit i interiér se spodním platem. Kdyžtak se můžeme domluvit a objednat dohromady. Máš taky velmi hezké chero. :SUPER:
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Dík :mrgreen: Ty to máš taky pěkný a pěkně sníženo, to já s těma Prolinama nedám a prostříhávat se mě to nechce. A ještě ke všemu se mi odjakživa líbila auta zvednutá a s gumama ven z blatnílů 8)
Každé auto je pěkné, hlavně pro jeho majitele a ten ať si ho udělá jak chce, že jo :wink: :lol:
A interiér - ten asi dělat nebudu - asi ho tam už nedostanu...
SCX10 TOYOTA
Wraith - 2x
Mini-Z - 2,4GHz - 3x
bylo: Losi Mini Rock Crawler l LST2 l AX10 Scorpion-redukce 4:1 l REVO 3.3 l Xray M18MT l LOSI MICRO-B - with Li-Pol l MAD FORCE l Twin Detonator l TL-01 l LEO-X l iWaver Firelap 2.0 v tuningu l Spektrum DX3.0

Zpět na „SCX10“