Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

to já sem si vzal nové s tou oboustrannou co tak dobře drží taky zadarmo
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

Ja tam misto zavazicek normalne namotal cin. Paxem to omotal - zajistil elektrikarsou paskou a je to ok, navic se s tim dobre pracuje a i to pekne vypada (ikdyz je to pak pod gumou jedno). Ale kupovat je to asi blby, asi to bude drahy, par metru to spolklo, takze asi jen jestli ho mas kde ukrast... :wink:
Traxxas Sumec, RC4WD rock crushers 40, Tekin RX8 / T8 1550 kv 2x3S paralel, trialek, crawleni, takovej mazlik..

http://maranamarana.rajce.idnes.cz/Trax ... _expedice/

http://www.youtube.com/watch?v=dnx0LDBD ... rder&list=
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Mutant píše:Ja tam misto zavazicek normalne namotal cin. Paxem to omotal - zajistil elektrikarsou paskou a je to ok, navic se s tim dobre pracuje a i to pekne vypada (ikdyz je to pak pod gumou jedno). Ale kupovat je to asi blby, asi to bude drahy, par metru to spolklo, takze asi jen jestli ho mas kde ukrast... :wink:


To teda. Cín mi doma dochází a když jsem zjistil co stojí, tak přemýšlím jestli neprodám pájku :-)
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

Chichi, je to tedy reseni pro lidi majici kde loupit
Traxxas Sumec, RC4WD rock crushers 40, Tekin RX8 / T8 1550 kv 2x3S paralel, trialek, crawleni, takovej mazlik..

http://maranamarana.rajce.idnes.cz/Trax ... _expedice/

http://www.youtube.com/watch?v=dnx0LDBD ... rder&list=
malakai
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 04.05.2009 0:00

Dekuji vam vsem za rady, zkusim obejit pneuservisy v Brne a treba z nekoho neco vypadne :)
malakai
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 04.05.2009 0:00

Tak jsem o vikendu SCXko dostavel a nevim jestli jsem ten problem mel jen ja, nebo i nekdo z vas, ale ten manual byl chvilema uplne mimo, o popisech dilu ani nemluvim. Pro me to byla nastesti jen drobna prekazka,ale verim, ze pro cloveka, ktery tohle stavi poprve by to mohl byt problem...

Ted uz jen dodelam zatim original kastli a dodam fotecky z testovani. Mate nejaky tip na barvu? Premyslel jsem o cerno-bile kombinaci...
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Řekl bych,že ten manuál je v pohodě.Vždyť je to jednoduchej podvozek.
Kastli by slušela červená matná,tudíž stříkat zvenku.
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

malakai píše:Tak jsem o vikendu SCXko dostavel a nevim jestli jsem ten problem mel jen ja, nebo i nekdo z vas, ale ten manual byl chvilema uplne mimo, o popisech dilu ani nemluvim. Pro me to byla nastesti jen drobna prekazka,ale verim, ze pro cloveka, ktery tohle stavi poprve by to mohl byt problem...

Ted uz jen dodelam zatim original kastli a dodam fotecky z testovani. Mate nejaky tip na barvu? Premyslel jsem o cerno-bile kombinaci...


No asi tak, ja ted zrovna taky stavim, je to muj prvni kousek "cehokoliv" a jak jsem proste duverivej tak jsem navodu duveroval a stalo me to uz par nervu, zbytecnyho sroubovani a vcera znicenej i zavit v servu, proste urcite to jednoduchej podvozek je, ale kdyz clovek dela neco poprve... Nastesti mam pri ruce (ICQ) Worlusheho, jinak bych byl uplne v haji :)
malakai
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 04.05.2009 0:00

cores píše:Řekl bych,že ten manuál je v pohodě.Vždyť je to jednoduchej podvozek.
Kastli by slušela červená matná,tudíž stříkat zvenku.


Predem se omlouvam za hloupou otazku, ale kdyz lexanovou kastli budu strikat (samozrejme po strzeni folie) zvenku, tak barva bude matna?

Cervena neni spatny typ, jen by to mozna chtelo jeste neco jasnejsiho do toho, aby to v leste bylo videt :)
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

malakai píše:Predem se omlouvam za hloupou otazku, ale kdyz lexanovou kastli budu strikat (samozrejme po strzeni folie) zvenku, tak barva bude matna?


Samozřejmě, že bude matná. Světlo se totiž nebude mít od čeho odrazit. Kdyby jsi to stříknul ze spodu, tak máš mezi barvou a okem ještě ten hladký lexan od kterého se světlo odráží :wink:
malakai
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 04.05.2009 0:00

carlos46 píše:
malakai píše:Predem se omlouvam za hloupou otazku, ale kdyz lexanovou kastli budu strikat (samozrejme po strzeni folie) zvenku, tak barva bude matna?


Samozřejmě, že bude matná. Světlo se totiž nebude mít od čeho odrazit. Kdyby jsi to stříknul ze spodu, tak máš mezi barvou a okem ještě ten hladký lexan od kterého se světlo odráží :wink:


Dekuji za vysvetleni, vazne jsem o tom takhle nepremyslel...kazdopadne maskovani zvenku je jednodussi nez zevnitr, takze to mozna bude matne :)
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

Jednodussi, ale taky se drif poskrabe a bude to fuj. Kazdy ma neco...
Traxxas Sumec, RC4WD rock crushers 40, Tekin RX8 / T8 1550 kv 2x3S paralel, trialek, crawleni, takovej mazlik..

http://maranamarana.rajce.idnes.cz/Trax ... _expedice/

http://www.youtube.com/watch?v=dnx0LDBD ... rder&list=
malakai
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 04.05.2009 0:00

Jeste se vas jako zkusenejsich zeptam, je nejake mozno zvysit raid na SCX? Vcera jsem poprve delsi dobu jezdil a nekolikrat jsem si musel hodne najizdet...prosim nezlobte na hloupy dotaz laika...
puma1
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Hradec Králové

rejd můžeš na podvozku udělat jednoduše tak ,že podložíš servo na desce kde ho máš přiďelaný a dáš mu delší páku.Jinak kdyby jsi nastříkal kastli i zevnitřku pokud je lexanová,tak potom při odřeninách jak píše předřečník to tak až hrozný nebude protože nebude tím pádem rýpanec průhledný.
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Rejd si myslím je nastavenej tak akorát a asi bych nic moc s nim nevymejšlel. Pak budeš mít kola ve velkém úhlu a obávám se, že by se ti stejně moc odvalovali jak by je zadní kola tlačili dopředu. Nicméně zkusit to můžeš to co ti radil kolega přede mnou :wink:
Jestli jsi neměl v kolech závaží (nebo dostatečnou gramáž), tak bych možná zkusil nejdřív trošku přiložit a tím se lépe chytí grip a kola snáz zatočí. Alespoň mě se to osvědčilo :-)
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz

Zpět na „SCX10“