Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Díky
jobik: vejplatu má víc než dobrou :mrgreen: :wink:
Pedro: svěrák hejbací neni ale je to výzva udělat funkční, možná nějaká verze 2.0 by mohla být funkční :mrgreen: :mrgreen:

Dneska jsem dal první vrstnu barvy (ta žlutá je ve skutečnosti daleko hezčí než na fotce :lol: )
Obrázek
Uživatelský avatar
macaiq
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: humpolec-kejžlice

čéče neděláš i do letadel ? zdá se mi že regál a stůl je z balsy a z depronu nebo mám špatný voko?
Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Tak to se má :mrgreen: Jsem zvědav na celkový nástřik Defa :-)
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

macaiq: vidíš dobře, je to z balsy :wink: ale do letadel nedělám, i když mě pořád láká. Z balsy sem si dělal malou lodičku podle vlastního návrhu a dokonce karoserii Unimoga co původně měla přijít na axíka ale pak z toho sešlo, přitom jsem byl už docela daleko, slepená a nalaminivaná bouda. třeba jí někdy dodělám.
jobik: ani nevíš jak já jsem zvědavej na celou boudu až na to stříknu lak :mrgreen:
souky
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 11.10.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Já se na to vykašlu. Ještě jsem neměl čas vodrbat bahno z Ještědu a ty si stavíš ponk a dokonce příjmul zaměstnance a .......
Co dodat ,moooc krásný :tleskam: :tleskam:

Doufám, že si ještě letos najdu čas, abysme si mohli zajezdit alespoň tady u nás.
F-350 , Futaba 6EX 2,4 GHz
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Díky, dílnu stavim, přijímám lidi ale to bahno tam mám taky ještě :-D
Byl bych rád kdyby jsme šli někdy jezdit.
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Tak jsem se dnes dokopal k tomu že rozeberu, vyčistím a namažu nápravy. Narazil jsem ale na zádrhel, nemůžu sundat kardany z hřídelý hrušek. U jednoho jsem vyndal červíka, druhého jsem bohužel strhnul takže asi přijde na vrtačka, ale tam kde jsem vyndal červíka stejně nemůžu kardan stáhnout :!: .
A proto se ptám, stalo se to taky někomu, popřípadě jak to rozebrat s co nejmenšími škodami? Přístup je k tomu jako k penězům.
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Řekl bych že se ti protočil kardan a červík si udělal drážku která brání kardanu aby šel hezky dolů. Jak s ním dolů ti ale bohužel poradit nedokážu protože já to řešil silou :mrgreen:
Uživatelský avatar
mara74
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 19.10.2009 0:00
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele: WWW

Jestli to opravdu nejde,neboj se ho odvrtat,u těch Axiál kardanech máš ještě jednu dírku na červíka,to pokuď bys to odvrtal i se závitem... :wink:
Marek Vokurka - RC OFFROAD TEAM PROFFÍCI
http://mara74.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Jestli se protočil nevím, ale asi ne. Spíš to je prace rzi a lepidla na šrouby kterýma jsem zajišťoval červíky, na Pajeru se mi kardat ze začátku protočil každou chvíli a vždycky to šlo dolů. Silou jsem to zkoušel, šroubovák sem dal mezi ložisko a kradan a zapáčil, ale nic, drží jak sviňa.
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

A zkoušel jsi to nahřát? Slyšel jsem že prý to lepidlo nějak zhoří či co a šroubek jde dolů třeba by to pomohlo ;)
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Dík za radu, zkusim to, snad nepodpálim auto :mrgreen:
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Silou to určitě nestáhneš. na konci tý osy na který je hruška je osazení, chci říct že ta ploška pro červíka není až do konce ale je tam taková hranka.
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Máš pravdu, koukal sem na to teď do návodu a je to tak. U toho kde jsem nevyndal červík sem se ani nesnažil, ale u toho druhého kde jsem červíka vyndal to stejně nejde.
Snad mě něco napadne co s tim :-(
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

U mne je to jen zbytky lepidla a rez, nejprve řádně do tech benzínu, pak olej a zapáčit silným šroubovákem a vždy jsem zvítězil...
bflmpsvz

Zpět na „SCX10“