Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

teda to nahravani obrazku ale ja na to prijdu :lol:
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Osobně se mi to líbí moc! Moje zatížení na bydlíky všeho typu je to všeobecně známé. Jen bych měl jeden poznatek. Drtivá většina typů co znám má tu obytnou část širší než podvozek...

Tutaj je to vidět:
Obrázek
Obrázek

Vím že jsem trochu po válce generál, respektive, že už je pro Tebe pozdě. No takhle to zase bude mít výhody v terénu...
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

tak nejak jsi si odpovedel sam. me se nechtelo delat sirsi nevim proc ale proste nechtelo a prijde mi ze to i lip vypada a preci jenom nejvic se to musi libit autorovi :) postel a par veci pro dva se tam urcite vejde vnitrni prostor je 2,6m x1,6m x 1,8m vyska no obyvak tam nebude ale vyhradne spani.

jestli jsi na bydliky tak to jsi muj clovek ja tenhle typ cestovani miluju ne jen tak jsme stravili mesicni svatebni cestu kdy jsme spali v aute ale jen to nebyl bydlik ale scenic ale ted uz mame vetsi sharana. obytny auto to je sen obytny hilux jo to by bylo...
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Vedeš si moc dolbře.Tě sleduju na Varským fórku. :lol:

Že jsi udělal užší verzi je rozhodně dobře.Origo je jako vosa na bombóně. :lol:

Vždycky to můžeš vydávat za svojí verzi obytňáku.V dobách dávno minulých si spousta lidí upravovala Avie a dvanáctsettrosky a byl to co kus to original.
Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Čau mužu se zeptat kde berete ty mosazný dráty já jsem na ně nikde ještě nenarazil... :roll: :wink: jo a jde ti to normálně pájet cínem jo ?? :wink:
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

toto jsem rano radil na podobny dotaz na rckv

poradim a rad sem uplnej amater prvni co jsem delal byl ten zebrik ja tady mam poruce hornbach v oddeleni svarecek koupim mosazny svarovaci drat 2mm (vice na tobe) u pecky kupuju ten slabsi a med se mi povedlo pokoutne sehnat pajku mam nejakou obycejnou jo 100W nevim jde mi to sni ale bez ceho ti to nepujde je PAJECI OLEJ nekdo pise kyselina a takova a makova to uz je na me velka alchymije ja mam lahvicku pajeciho oleje(jeto na tom napsany) stala 70kč natiram obe mista normalne stetecek otru obe mista prilozim pajku na ktere je cin, zasici olej a pochvili se cin uplne rozleje. fakt staci vzit matros a zacit prvni vec bude stat zaprd halda cinu a nebude to moc drzet ale cim vic budes pajet tim sam uvidis jak na to prichazis (jako ja) ale bacha je to droga me to zaclo strasne bavit

jinak diky!!
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Memphis píše:tak nejak jsi si odpovedel sam. me se nechtelo delat sirsi nevim proc ale proste nechtelo a prijde mi ze to i lip vypada a preci jenom nejvic se to musi libit autorovi :) postel a par veci pro dva se tam urcite vejde vnitrni prostor je 2,6m x1,6m x 1,8m vyska no obyvak tam nebude ale vyhradne spani.


Jo, takovej šmajchl-kabinet na Hiluxu - to zní dobře :hura:

Osobně jsem naprosto poprděnej především z Unicatů a tudíž jsem si naprosto zamiloval tohle: http://www.rc4x4.cz/modules.php?name=Fo ... &start=210

Pochopitelně tu obytnou verzi...
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

no to je maser ma to peckovy ale kdyby se jednalo o 1:1 tak na me je to moc velky takovy neprakticky preferujeme obytnaky do velikosti dodavky at muzes vset do mest nema to moc naprav atd no treba jednou zatim to vypada spis na karavan ale i ten je hudba budoucnosti spis jen o nem clovek jakoby ve skrytu duse muze aspon premyslet neb je aspon trochu dostupny :lol:
Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Memphis píše:toto jsem rano radil na podobny dotaz na rckv

poradim a rad sem uplnej amater prvni co jsem delal byl ten zebrik ja tady mam poruce hornbach v oddeleni svarecek koupim mosazny svarovaci drat 2mm (vice na tobe) u pecky kupuju ten slabsi a med se mi povedlo pokoutne sehnat pajku mam nejakou obycejnou jo 100W nevim jde mi to sni ale bez ceho ti to nepujde je PAJECI OLEJ nekdo pise kyselina a takova a makova to uz je na me velka alchymije ja mam lahvicku pajeciho oleje(jeto na tom napsany) stala 70kč natiram obe mista normalne stetecek otru obe mista prilozim pajku na ktere je cin, zasici olej a pochvili se cin uplne rozleje. fakt staci vzit matros a zacit prvni vec bude stat zaprd halda cinu a nebude to moc drzet ale cim vic budes pajet tim sam uvidis jak na to prichazis (jako ja) ale bacha je to droga me to zaclo strasne bavit
jinak diky!!
Dík moc :SUPER:
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

tak jsem mel takovy napad vcera jsem zrealizoval jednu jeho polovinu a chtel bych vedet vas nazor nejsem si jim uplne jisty i kdyz na aute a az se pri da dratek a hrebicky co to budou drzet nemuselo by to vypadat zle druhe foto ve ztizenych podminkach

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

No to mi po.er! :lol: To je bomba práce.

Úžasný nápad a úžasný zpracování.

Ale na auto bych to asi nedával. Přijde mi to jak průmyslový větrák někam do továrny. Na autě spíš klimatizaci než tenhle fukar.
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

dik no rozhoduju se :)
Uživatelský avatar
mceza
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 11.08.2010 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

mít tam koupelnu, tak ano, ale mnohem menší a hlavně ho schovat dovnitř, jenže to by zas skoro nebyl vidět... moc hezká práce, ale na auto nee
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

no tak ne :lol: treti nazor mi staci ja uz mu misto najdu na necem jinem stejne se mi ta vrtule nepovedla ale tak aspon jsem si neco vyzkousel zas
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Nádherný! Sice fakt ne až tak úplně trefný na camper, ale provedený parádnicky! Dost ses do toho pájení zamiloval, ne?

Ale až budeš stavět nějakou echte laboratoř, tak to využiješ!

Zpět na „SCX10“