Uživatelský avatar
Petr89
Nově příchozí
Příspěvky: 43
Registrován: 24.07.2010 0:00

Land Rover Discovery III - SCX10

Tak po prodeji CC-01 Pajera jsem si pořídil SCX-10. Nejdříve jsem měl origo kastly toho old pickupa, poté jsem sehnal v Asku Land Rovera Discovery III.

Nejdřívej sem ho tam jen posadil (viz první album modrého Disca). Ale to se mi moc nelíbilo, nebylo to vubec maketový.. Moc vysoký a moc velkej rozchod...

Pak mi to nedalo a hodil jsem ho do kabátu G4 challenge. Ještě chci udělat nějaký rám a ohrádku. Dovnitř do kufru chci hodit nějakou "plachtu", aby nebyla vidět nahňácaná elektronika.. :-) Ještě mám hezkou oranžovou nafukovací kánoj, tak ji tam prdnu :-)

http://petrshory.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Land Rover Discovery III - SCX10

Peknej Land rover a oranžová mu moc slučí :tleskam: :wink:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Jelen
Nově příchozí
Příspěvky: 18
Registrován: 25.08.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

no super :x a mám po nápadu. Holt kdo dřív příjde, ...... moc hezký :tleskam:
Uživatelský avatar
NeedFear
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 18.07.2010 0:00

velmi pekny....ta modra mu moc nesla....a pekne si to znizil....mal si opravdu moc vysoko a no scale...teraz...sice by to chcelo este trosicku k zemi ale je to pekne aj thak....krasne disky si na neho hodil...parada...
Axial Racing SCX10

Tatra 148 6x6

Mitsu Pajero 4x4

by NeedFear
Uživatelský avatar
Petr89
Nově příchozí
Příspěvky: 43
Registrován: 24.07.2010 0:00

NeedFear píše:velmi pekny....ta modra mu moc nesla....a pekne si to znizil....mal si opravdu moc vysoko a no scale...teraz...sice by to chcelo este trosicku k zemi ale je to pekne aj thak....krasne disky si na neho hodil...parada...


Děkuju. Mno ono aby to bylo uplně scale, tak bych musel mít podvozek s polonápravama, páč discovery trojka už nemá tuhý.. Snížil jsem to natolik, aby mi gumy v plným rejdu nedrhnuly o blatníky.. Šli by tam dát 1.55 gumy, asi by byly menší, ale tyhle se mi naskytly z druhý ruky za super cenu i s diskama.. :-) Ještě musím sehnat samolepky G4 challenge. Nechám to asi někde vyžíznout na plotru..

Jinak mám takový dotaz. Když jsem to SCXko stavěl, naplnil jsem tlumiče tím olejem co byl ve stavebnici, ale tlumiče jsem nezmáčkl ani málem mezi prstama, bylo to tuhý jak prkno.. Mám je teď vylitý uplně, sice jsou pěkně měkký, ale přijde mi že teď to není ono... Auto se přiu rozjezdu a brzdě docela dost houpe. Brácha si koupil SCX RTR a tomu jdou tlumiče krásně a pochybuju že by je neměl naplněný. Jak naplnit ty tlumiče, nebo spíš čím aby pěkně tlumili a byli měkký? Nějak upravyt ty "ventili" uvnitř, nebo...?

Děkuju
Uživatelský avatar
lancer
Uživatel
Příspěvky: 117
Registrován: 12.05.2010 0:00
Bydliště: Od Jevíčka

nesmíš je naplnit uplně olej musí být těsně pod horním okrajem
Axial scx10 Spektrum DX3C 2,4GHz
Traxxas summit combo mamba monster + 2200kV DX4S

http://lancer76.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Naplnil jsem je jenom z půlky a auto krásně jezdí.
Uživatelský avatar
KnightRider
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 31.08.2009 0:00
Bydliště: Rumburk

Cago,je paradni...taky jsem majitelem tohodle krasavce http://knightrider.rajce.idnes.cz/20100801/ ,drzim palce at se dari v upravach
Kamil 1978
SCX Land Rover Disco 3 2,4Ghz
CC-01 Mercedes Benz G55 AMG
Uživatelský avatar
Petr89
Nově příchozí
Příspěvky: 43
Registrován: 24.07.2010 0:00

Ok ty tlumiče vyzkjouším jen trochu naplnit.. :-) Jinak děkuju, že se vám to líbí. Má to ještě nějaký mouchy, ale snad se to vyladí :-) Včera jsem byl zkusit v bahně, myslel jsem, že udělám nějaké videjko, ale kdyý jsem zapnul kameru, zjistil jsem, že karta je doma ve čtečce.. :-D
Uživatelský avatar
NeedFear
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 18.07.2010 0:00

Petr89 píše:
NeedFear píše:velmi pekny....ta modra mu moc nesla....a pekne si to znizil....mal si opravdu moc vysoko a no scale...teraz...sice by to chcelo este trosicku k zemi ale je to pekne aj thak....krasne disky si na neho hodil...parada...


Děkuju. Mno ono aby to bylo uplně scale, tak bych musel mít podvozek s polonápravama, páč discovery trojka už nemá tuhý.. Snížil jsem to natolik, aby mi gumy v plným rejdu nedrhnuly o blatníky.. Šli by tam dát 1.55 gumy, asi by byly menší, ale tyhle se mi naskytly z druhý ruky za super cenu i s diskama.. :-) Ještě musím sehnat samolepky G4 challenge. Nechám to asi někde vyžíznout na plotru..

Jinak mám takový dotaz. Když jsem to SCXko stavěl, naplnil jsem tlumiče tím olejem co byl ve stavebnici, ale tlumiče jsem nezmáčkl ani málem mezi prstama, bylo to tuhý jak prkno.. Mám je teď vylitý uplně, sice jsou pěkně měkký, ale přijde mi že teď to není ono... Auto se přiu rozjezdu a brzdě docela dost houpe. Brácha si koupil SCX RTR a tomu jdou tlumiče krásně a pochybuju že by je neměl naplněný. Jak naplnit ty tlumiče, nebo spíš čím aby pěkně tlumili a byli měkký? Nějak upravyt ty "ventili" uvnitř, nebo...?

Děkuju


neviem stymto problemom co sa tyka tlmicov sa stretavam prvi krat...ja som v tlmicoch dokonca uz aj menil olej za tuhsi..a nemal som stym ziaden problem...sorrko...
a co sa tyka toho scale...myslim ze nam pani v Land Rover-u prepacia ze nema nazavisle zavesenie ale ze ma tuhe napravy...

inak fest pekne..
Axial Racing SCX10

Tatra 148 6x6

Mitsu Pajero 4x4

by NeedFear
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Pěkná oranžáda, dobrej nápad a pěkně provedeno :wink:
SCX10 TOYOTA
Wraith - 2x
Mini-Z - 2,4GHz - 3x
bylo: Losi Mini Rock Crawler l LST2 l AX10 Scorpion-redukce 4:1 l REVO 3.3 l Xray M18MT l LOSI MICRO-B - with Li-Pol l MAD FORCE l Twin Detonator l TL-01 l LEO-X l iWaver Firelap 2.0 v tuningu l Spektrum DX3.0
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Tento typ tlumičů plň se zastrčenou pístnicí, není tam vzduchový měch na vyrovnání objemu vzniklý zatlačením pístnice. Já používám olej 15W losi, není tak hustý jak ta 30W co jsem k tomu dostal.
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
Petr89
Nově příchozí
Příspěvky: 43
Registrován: 24.07.2010 0:00

Tak opět proběhly nějaké úpravy :-). Ohrádka a anténa. Snad se bude líbit :-)

Jukněte: http://petrshory.rajce.idnes.cz/Disco_-_G4_Challenge/
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

A taky ze libi :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Petr89
Nově příchozí
Příspěvky: 43
Registrován: 24.07.2010 0:00

Děkuju :-) Tvůj defík je opravdu jeden z nej co jsem viděl :-). Fakt paráda. Brácha si teĎ objednával kastly na SCX také D90, tak uvidíme jak ho vyšlechtíme :-). Jinak kde jsi sehnal takového paňáka? Já jsem obešel snad všechny hračkářství a nikde žádná přijatelná velikost :-)

Zpět na „SCX10“