Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 614
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

Vítej v klubu.Pěkná kastle ... krásná barva :wink: Můžeš blíže specifikovat " jsem kousek od Klimkovic " ??
Uživatelský avatar
Worm
Uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 25.09.2010 0:00

Díky za pochvaly. Nášlapy jsou opravdu naopak ale už jsem to změnil a časem budou jiné...
Kola nijak nedřou pokud na tom zrovna neni kilo bláta :) ale zatím jsem moc netestoval.
Hudba ve videu je od Deep Purple - Fireball, škoda že jůtůb se tato hudba nelíbí, jinak by bylo video v lelpší kvalitě.
Kousek od Klimkovic znamená Josefovice :wink:
Ford F100 Rasty, FordkAA 1930
Revo 1/16 - Montek Motorsport
FOTO VIDEO
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 614
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

No vida, to je kousek , tak se těším na nějaké poježdění :FRIENDS:
Uživatelský avatar
Worm
Uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 25.09.2010 0:00

Trochu oživím toto téma :wink:

Po více než roce musím říct, že jsem naprosto spokojen. Podvozek nezklamal a až na jednu dobu vypadavájící kardan jsem nemusel řešit žádné potíže.

Postupně jsem se pustil i do vylepšování kastle. Přibyly zrcádka, přední nárazník s navijákem, teď nejnověji kovové nášlapy a pár dalších drobností.
Téměř od začátku jsem udělal i světla. Přední nebyl problém, sehnal jsem krytky které přesně pasovaly. Nedávno přibyly i oranžové mlhovky, které jsou prozměnu z boku obalu na cd. Zadní krytky jsem řešil rozřezanou krabičkou ale moc to nedrželo a vždycky jsem je ztratil. Tak jsem sehnal kryt světla pro velké auta a dal se do řezání a tady je výsledek. Ještě to bude chtít trochu poladit, ale jinak doufám že to je už finální verze :wink:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Přibyl i řidič a jednoduchý interiér, ale čekám ještě na potah sedadla, takže fotky budou zase příště
Obrázek

Více fotek ZDE
Ford F100 Rasty, FordkAA 1930
Revo 1/16 - Montek Motorsport
FOTO VIDEO
Uživatelský avatar
Worm
Uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 25.09.2010 0:00

Přidám další postup.

Základ interiéru jsem měl udělaný už poměrně dlouho ale pořád chyběl volant a další dodělávky. Je to moje první seznámení s PSH takže jsem nehleděl ani tak o nějakou detailnost, ale spíš jsem jenom zkoušel jak se s tím materiálem vůbec pracuje :wink:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Pak jsem přidělal i plastickou ventilaci...

Obrázek

a tady ještě pohled na paraboly ke světlům

Obrázek

Nějaké další fotky opět TADY
Ford F100 Rasty, FordkAA 1930
Revo 1/16 - Montek Motorsport
FOTO VIDEO
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

No jak vidno, tak sis s PSH poradil - moc pěkný!!
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Moc pěkný ,interier super světla paráda jediný co mi nesedí jsou ty dva přední nárazníky.
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/

Zpět na „SCX10“