nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Axial Honcho - Brno

Ahoj chlapi,

predem se moc omlouvam, ale jsem zacatecnik, rok jezdim s Himoto 1:10 Brushless, kteryj sme si komplet predelal, ale nevyznam se ve vzhledove modelarine nebo jak ji nazvat. Koupil jsme si Axialka Honcho a k nemu dva packy, prvni externi a druhy interni: http://www.axialracing.com/ftp/ax10opti ... l_kit.html

Jak pridelavate dily na auto, vzdy je potreba prorazet karoserii nebo neco i lepite? zajimaji me treba sterace.

Predem strasne moc dekuji za pomoc, mam server o Apple a dobre znam jake to je kdyz se zacatecnici ptaji, tak moc dekuju :)
Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

Zatím jsem vše vrtal, kromě držáku kvérů, ten jsem lepil vteřiňákem - ale bacha, dej ho s mírou, nedělá lexanu nejlíp. Máš tam i šroubky a nezapomeň na ty plastový podložky.
Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Dekuju moc, jdu vrtat :) Chci se zeptat prosim te z ceho jsi udelal interier ?
Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

Je to origo interiér ke kastli CF-100.
Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Objednano :)

Muzu se te prosim jeste zeptat jak to je s vodeodolnosti v zakladu? Vis jde mi o to zda mohu jezdit v nizkem snehu, nebo mohu projet kaluzi ci bahnem. Strasne moc dekuju
Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

Jestli základem myslíš RTR, tak to moc vodotěsný nebude. Doporučuju brodit pouze do výšky držáku serva a zaslepit šroubama 4 díry z vrchu každé nápravy. Sníh je v poho, pokud to nepřepískneš, kola ho dost nahážou dovnitř a tam se rozpouští...Jinak návodů na utěsnění elektra je tu dost, doporučuju to neodfláknout, ježdění ve vodě je super.
Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Dekuju moc pane, vazim si rad a vse dodrzim, jen prosim mohl bys doporucit nejaky konkretni navod na utesneni axialku? A je neco co objednat rovnou a vymenit nejaky dil? Protoze ted budu objednavat ten iterier, tak at neplatim postu 2x. Dekuju
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Obrázek[/url]

Obrázek

Obrázek

Omlouvam se za kvalitu, fotil jsme to jen iPhone
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

http://www.mz-racing.net/p4685-ax4011-i ... ii-cf-100/ tohle je prosim te ten interier vcetne tech sedacek?
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Obrázek


Obrázek


Obrázek

Obrázek

Obrázek[/img]
Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

Bacha, jak jsem psal, ten interiér je na kastli CF 100 a ty máš Honcho, to je širší a ten interiér tam nebude pasovat. Utěsnění nekoupíš, buď si pořídíš vodotěsnou elektroniku, nebo si to utěsníš sám.
Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Pěkné honchisko na fotkách :wink: Vy tam máte sníh? My tady v Praze máme spíš bordel :evil: :lol:
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

No ja jsem byl tady trosku vejs v Brne a neco malo se tu drzi :) Jinak teda interier na Honcho se neprodava ? :( Kde kupujete scale dily borci?
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Scale dílama myslíš konkrétněji ? :roll: A s tím interiérem nevím... Akorát vím, že mi Nohajz nabízel honcho s interierem ( nevsazeným do kastle )...


PS: Já ještě auto nemám, jen tu slídim, co by, kde by... :roll:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja jsem uplnej novacek taky v loni jsem si koupil Himoto 1:10 Brushless se stridakem a strasne me to chytlo, tak jsme si letos dopral Axialka.... proste mam takovej pocit ze to strasne cloveka chytne a nepusti :) Scale jsme myslel takove ty naradi, bedny, naviaky atd.... mno jinak teda ten interier me mrzi protoze ten tam chci, na tech fotkach je jasne videt jak hloupe to vypada kdyz lezou kabely :(

Zpět na „SCX10“