Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Tak scale bordel všude možně. Třeba na mz-racingu, na rc-auta.eu tušim taky něco je, pak u pana Žilky :wink: , ale to je trošku dražší... Do googlu zadej scale doplňky a vyjede ti tam něco... navijáky jsou tu 3racing a RC4WD co já znám :wink: No, však jo, já jsem měl hračku a vrtal jsem se vtom pořád :mrgreen: Umřela baterka a fkt se nechystam kupovat novou :lol: Tkže peníze pujdou asi do tamiye :roll: ale to už je OT, sry...

Jo a ještě k tomu scale bordelu, někdo si to dělá sám, a myslím, že je to potom větší potěšení :wink: Bednu jsem od někoho viděl z dřívej z nanuku :mrgreen:
honzix
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 11.08.2009 0:00

nicej píše:Ja jsem uplnej novacek taky v loni jsem si koupil Himoto 1:10 Brushless se stridakem a strasne me to chytlo, tak jsme si letos dopral Axialka.... proste mam takovej pocit ze to strasne cloveka chytne a nepusti :) Scale jsme myslel takove ty naradi, bedny, naviaky atd.... mno jinak teda ten interier me mrzi protoze ten tam chci, na tech fotkach je jasne videt jak hloupe to vypada kdyz lezou kabely :(


To máš pravdu, interier je interier, ale do něj potřebuješ v první řadě posádku, to musíš prostě hledat, případně sochat. To stejný scale doplňky, buď za draho koupit, nebo se dívat po hračkách, nebo za "C" vyrobit. Lopatku můžeš vystřihnout třeba z plechovky, atd .. , ale to se tu už tisíckrát probíralo ...


PS: Nebyl jsi na Hádech testovat iPhone, tak někdy začátkem lisopadu?
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

Posádka

Jestli chceš posádku, tk na levneknihy.cz mezi hračkama je ta ženská od pana Žíly, akorát za 129,- Kč :lol:
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Super konečně zase někdo z Brna :tleskam:
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

jojo to jsem byl ja s tim iPhone.... Mno nejaky doplnky jsem nasel a objednal tady: http://www.mz-racing.net/129-doplnky/ jen nevim jakou nastavbu na strechu vzit (zahradku) http://www.mz-racing.net/129-doplnky/?pageno=2 co doporucite prosim?

Cenove to jeste jde, ted prave ale resim hlavne to zatesneni, mam strach kdyz je tam vicc snehu, navic to brodeni je asi fakt zazitek jak pisete borci. Prosim nejakej konkretni link na zatesneni nemate prosim prosim?

DAVE: rad zajezdiiiim !!! :)
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

zatěsnění si musíš udělat sám chlape, možností je spousta, nacpat elektroniku do krabičky, baléonku, prezervativu....nebo i nějaká ta tekutá guma atd........
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Chlapi tak mam problem, dnes jsem se byl projet, jel jsem po chodniku sice vlhkej ale tohle projede i moje himoto zavodni, ktery na to neni delany. Najednou auto prestalo jet a jakoby vzdy zabralo vyplo, zabralo vyplo..... dosel jsm domu vyndal baterku nechal cca 5 hodin vyschnout abych mel jistotu, auto ted uz jede, ale jen dopredu a do stran, servo funguje. dokonce i brzdi, ale nefunguje spatecka.... menic zacne blikat cervene (kdy jedu dopredu sviti cervene) a auto necouva....
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Nemá s tím, když auto necouvá něco společného regulátor? Někde jsem to tu tuším četl... Ale ještě jednou: jsem začátečník a nevim vůbec :lol:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Tohle je setsakra blbá závada. To by chtělo zkoušet co se stalo. Vypadá to na régl (měnič je asi něco jinýho, nevím co :-) ) ale hele nemohl si jenom rozjebat trim plynu?
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

To prave asi ne protoze by to nereagovalo na regulatoru svetelne .... ach jo no ja nevim asi ho poslu na reklamaci co myslite? mam ho od 24.12...... byl jsem 3x venku a to vzdy tak na 30 minut.... za 8000 na 90 minut mi to prijde draha hracka. ..... :( fakt vas nic neapada?
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Ted jsme to zkousel a spatecka porad nic, ale kdyz jedu opravdu hodne pomalu dopredu, coz si myslim ze pri expedici asi je potreba , tak se auto dost skube.... troufam si rict, ze himoto mi jezdi pomalu lip nez axial ted, nevim cim to je ale fakt se skube ..... ach jo takze asi fakt regulator, no nic poslu to na reklamaci.

http://www.promodels.cz/ kupoval jsme zde, mate nekdo zkusenosti s reklamaci?
PAVEL
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 08.06.2010 0:00

rc

jakou u toho mas vysilacku
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Tu klasickou co byla v setu ja ho bral jako set 27Mhz.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

No ale hele, když máš to HIMOTO, tak tam zkus dát régl z toho. Nějak bych s tím zkusil polaborovat, než to budu reklamovat. Toť můj názor...
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Jasne to chapu a zkusit to muzu, ale vis co me prijde, ze proste za ty penize se v tom prvni tyden vrtat tak moc je dost divny :D

Zpět na „SCX10“