Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

nicej píše:Jasne to chapu a zkusit to muzu, ale vis co me prijde, ze proste za ty penize se v tom prvni tyden vrtat tak moc je dost divny :D


Hele ty si asi nikdy neměl spalovací model, co? Nebo vrtulník? Kamaráde, jestli se v tom nechceš vrtat, tak se na to vyprdni hned. Tohle je prostě modelařina...
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Vrtat ano, ja se rok vrtam uz v himotu a jsem zvyklej po kazde druhe jizde ho kompletne rozebrat a slozit. Jenze toto mi prijde proste hloupost u nove veci to hned menit.... ssamozrejme kdybych neco ulomil nebo znicil tak to vymenim, ale kdyz to po trech jizdach nefunguje..... navic moc nevim kdybych neco menil zda mi uznaj reklamaci....
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

No to ale motáš jabka s hruškama. Jedna věc je odprásknutej régl, což je samozřejmě blbý. O tom žádná, ale vrtat se v tom je věc naprosto jiná, ne? A co si se v axíku vrtal? Odešel régl a co dál?
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Asi jen regulator ja se v axiku nemotal mam ho 4 dny :) mno vypada to ze jen regulator jinak vypada vse prave vpohode, motor toci a jede, servo jede, prijmac taky, takze asi poslat na reklamaci regulator ne ?
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

honcho

Hlavně v klidu :wink: Honchiska a vůbec axialI jsou vůbec pěkný autíska :mrgreen: Myslíš, že jsi jedinej, kdo to motá? :lol: :lol:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Přece není takovej problém tam zkusit dát z toho HIMOTA, ne? Já bych to zkusil...
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Ok, zkusim to zitra prohodit a uvidime, myslis teaoreticky ze muze byt spatne jeste neco krome regulatoru?
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

No já nevím. Pořád se mi to nějak nezdá. Zkus prostě ty régly prohodit. Naladit trimy, aby to fungovalo jak má - předpokládám, že máš rádia s mechanickejma trimama - je to tak?

Nějak se mi nechce věřit, že by ten réglik odešel takhle snadno a rychle. To by byl fakt smolda...
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

A co myslis ze by tam mohlo bejt pane ? :( No ja mel uz smulu na servo koupl jsme si zelezny monza jednou jsem s nim byl venku (himoto) a prestalo jet, nastesti chyba elektroniky a za 14 dni nove.... A co tedy krome regulatoru myslis ze by mohlo bejt? Zitra ho prohodim
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Axial Honcho - Brno

ona ta elektronika z RTR setu nebejvá moc dobrá,může odejít jak regl tak vysílač.Za ty peníze nečekej žádnej zázrak.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Tak, tak - vysílač, přijímač. Teoreticky by to být nemělo, když to brzdí. Skutečně to vypadá na réglik, ale pořád bych doporučoval to zkusit prohodit. Není to tolik práce...
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

nevím jak je na tom rtr elelktro z scx, ale nestálo by za to zkusit znova udělat startovací procedůru regl vs rádio....?????
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
nicej
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 25.12.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

A to prosim rosim udelam jak pane ? :(
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

na reglu by mělo být setup tlačidlo a pak podle návodu, ale jak říkám, nevím jsk je na tom elektro z scx a jestli to na něm jde......
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Tam je 27MHz rádio. To ne...

Zpět na „SCX10“