marcus007
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 23.11.2010 0:00

dingo-proměna v defa..90

Ahoj všichni, přesto, že jsem se dlouho neozvala, jsem nezahálela.. k vánocům jsem od manžela dostala na své scxo ( dingo) kastli defendra 90. Je to sice lexanka, no ale jak manžel říká, na abesku jsem příliš mladá :oops: :oops: Zřejmě jsem musela být hodně hodná, protože k čiré kastli přibyli a dva spreye ba co navíc pod stromkem jsem našla i nový světelný modul a co je naprostá pecka dostala jsem také rc soupravu 2,4ghz 3 kanál, takže s navijákem do budoucna nebude problém :lol: :lol: Vystřižení kastle byl oříšek, protože co jsem 2 hodiny stříhala, manžel 3 hodiny piloval... :mrgreen: Po mém pečlivém prostudování stránek " mé objevené ameriky" jsem kastli za výrazné ale opravdu výrazné pomoci manžela vylepila.... Co se týče laku samotnýho držela jsem se rady méně slabých vrstev je lepších než jedna silná.. Polepování byla společná práce nás obou.... Kastle je zatím nahrubo, do budoucna se zprovozní 2,4 + nový světelný modul a doufám že taky nějaký ty scale doplňky....
No a pokud by měl někdo připomínky ve smyslu proč nedám fotky přímo na stránky odpověď je jednoduchá......musela bych to umět a navíc je jich vícero... proto sem dávám pouze odkaz.....http://jane4x4.rajce.idnes.cz/dingo-promena_v_defa_90/
s přáním všeho nej do novýho roku..... jane a marcus
Jane
Nově příchozí
Příspěvky: 46
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Letonice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: dingo-proměna v defa..90

omlouvám se ale nevšimla jsem si že to píšu pod špatným nickem mělo to být pod Jane
marcus007 píše:Ahoj všichni, přesto, že jsem se dlouho neozvala, jsem nezahálela.. k vánocům jsem od manžela dostala na své scxo ( dingo) kastli defendra 90. Je to sice lexanka, no ale jak manžel říká, na abesku jsem příliš mladá :oops: :oops: Zřejmě jsem musela být hodně hodná, protože k čiré kastli přibyli a dva spreye ba co navíc pod stromkem jsem našla i nový světelný modul a co je naprostá pecka dostala jsem také rc soupravu 2,4ghz 3 kanál, takže s navijákem do budoucna nebude problém :lol: :lol: Vystřižení kastle byl oříšek, protože co jsem 2 hodiny stříhala, manžel 3 hodiny piloval... :mrgreen: Po mém pečlivém prostudování stránek " mé objevené ameriky" jsem kastli za výrazné ale opravdu výrazné pomoci manžela vylepila.... Co se týče laku samotnýho držela jsem se rady méně slabých vrstev je lepších než jedna silná.. Polepování byla společná práce nás obou.... Kastle je zatím nahrubo, do budoucna se zprovozní 2,4 + nový světelný modul a doufám že taky nějaký ty scale doplňky....
No a pokud by měl někdo připomínky ve smyslu proč nedám fotky přímo na stránky odpověď je jednoduchá......musela bych to umět a navíc je jich vícero... proto sem dávám pouze odkaz.....http://jane4x4.rajce.idnes.cz/dingo-promena_v_defa_90/
s přáním všeho nej do novýho roku..... jane a marcus
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

dingo-proměna v defa..90

člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Jane
Nově příchozí
Příspěvky: 46
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Letonice
Kontaktovat uživatele: WWW

Jééé díky moc..... asi jsem ten odkaz špatně zadala :oops: :oops: Jane
Uživatelský avatar
idinek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 782
Registrován: 27.08.2009 0:00
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele: WWW

Pěkná práce a ta barva se mi líbí :hura:
SCX-10 s karoserií Defendra D-90
TT-01 rally Škoda Fabia
mail.: idinek@seznam.cz
http://idinek.rajce.idnes.cz/

Zpět na „SCX10“