Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Už jsem se na to nemohl koukat.....

No zase mi ruplo ve květáku a jsem v tom zase :D
U nás v JH se oběvilo pár lidiček co jezdí pro radost expedičně a další dva staví a chystají se expedičně jezdit a tomu já nemohl přihlížet ani náhodou tak jsem se rozhodl postavit si takjy něco pěknýho a za obět mi padlo SCX ...koukalo tak na mě na krámě tak jsem ho popadl a začal skládat :lol:
Nápravy jsem dal z Coppera a disky kol také i když jsou kapánek větší ale bačkůrky jsem na ně dostal :lol:
Vše se pude dolazovat postupně...hlavně uchycení 3linku.
Jinak za pohon mu bude sloužit eZ-Run pro crawler kterej by za super cenu a skvěle se nechá přispůsobit,motor je tam 32T což asi bude na prdlačku,ale mám ještě na paskušání jiné motory tak uvidíme co mi bude chtutnat :lol:
Zde foto je to jen telefonem..... http://nohajz.rajce.idnes.cz/SCX/
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Ááááááááá je to tady!!! :D
Čekal jsem do čeho zahučíš. :D
S těma nápravama vypadá pěkně,jen škoda že disky nejsou 1.9.Ale když to má ringy, trochu to opticky stahuje velikost.
A jaká bude budka?
Dneska jsem se pustil do úpravy origo boudy na SCXko,tak nevím jak to dopadne. :D
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Teda nas Axialaku uz bude litat po sveta :D Gratulace k novemu prisrustku do garaze Noha :-)
Cores co to bude az to bude? Ze by nakonec opravdu totok: http://cores.rajce.idnes.cz/Best_pics_offroad/#getuserimageCAZJBF5F.jpg
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Jooo bouda budka....to nevím to je právě to co zatím nevím :cry: potřebuju inspiraci a tím to na vás apeluji jestli by jste mi naházeli nějaký odkazy na boudy páč toho máte každej v oblíbenejch haldu jak vás znám :lol: ....předem děkuju mnohokráte...služebníček :D
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Mrkni do Picture archivu na rccrawler http://www.rccrawler.com/forum/showthread.php?t=157260
Tam budes mit snad inspirace dost :-) Jen tak pro zajimavost... copa budes delat s origo Axial napravama?
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Taky už mě to napadlo
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

No kucííí mám ještě šasí z coppera nezapomente na to :lol: ...mimo jiné už jsou zamluvené tak je mi líto Zdvíža by si rád něco postavil takže je mi líto.
Jinak díky za link na kastle :) jdu se kochat a kochat a kochat :lol:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

přestaň se kochat a šup do dílny, ať máš na zejtra eňoňuňo scalera:) mimochodem nechce se ti vzít sebou samce? ukrutně by mě zajímal naživo...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Honzo zejtra scaler nebude to nestíhám ani náhodu :) ,ale beru losinku a Samce samozřejmě taky :D mám pro něj 6 sad lipolek a myslím,že by to na to mohl ujet na jedničku by mohl :D no a když neujede tak mám na batohu dvě karabiny kam ho připnu a tradá s ním na záda a losinka na zem :D
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Noha: Radsi vem jen losinu, to vypada trochu patricneji na expe nez ta traxxasi brutalita :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Jinak nepohrdnu linkem na jaký koliv scale i nescale karoserie.....samozřejmě že něco mám v kompu,ale věřím,že se najde něco kam jsem nevlezl a co jsem neviděl....problém je ten ,že jsem si fakt ještě neucelil názor co za kastli použiju.
Mám sice plán co udělám s puvodní kastlí,ale u té nehodlám zůstat.
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

noha děkuje :D
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Dneska při prolejzání dílů na krámě jsem narazil na nárazníky ze Savíka a vcelku se mi zamklouvali tak jsem je skusil orientačně přidělat a na předek jsem hned namontoval navijáček ....je prostě nevím jakou kastli zvolím...jestli pujdu cestou lexanu a víc vyjedu nebo cestou plastáku a bude to o mnoho lépe vypadat
http://nohajz.rajce.idnes.cz/SCX_bumpers/

Ještě bojuju s tuhle kastlí je to lexanka ale vypadá nice... http://i304.photobucket.com/albums/nn19 … Job2-3.jpg

a suprovej defender jak jinak http://www.eshop-rychle.cz/fotky589/DSC04358.JPG
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Máš libový nápravy a kola taktéž,tak mi přijde líto dávat lexanku.Navíc jí jen stříkneš,max doladíš.Ale s ABSkou,jak tě znám si vyhraješ dosytosti. :D

Zpět na „SCX10“