Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

No vidíte nejsem znalec defenderů a offroaudů vubec tak že nevím že je z hlíny :wink: :D tak budou reznout panty nárazníky a vše co je kovové :P
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Trochu jsem pokročil.......
sundal elox z beadlocků,poposadil rozvor ke kastli...tu konečně usadil a s Dušanem jsme to poladili tak,že se kaslte odklápí do zadu a vepředu je na sucháči.....končně bílé LED ve světlech......v zádu nárazník přidělaný ECHT šroubkama od Důši.....ten pacholek toho teda má :D .......no a nakonec zástěrky....ted se bude jen jezdit a čekat až kastle odejde :lol: ....a pak se začne řezat :lol:
http://nohajz.rajce.idnes.cz/SCX-DEF/
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Nebudeš jí stříkat?To je dost škoda :cry: ,jsem se těšil na novej barevnej kousek.
Každopádně jestli jí chceš pocuchat,hod si jí ke mě na zem do kuchyně a mladá se postará. :D
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Petřeeee-----ále jo bude se stříkat,ale ne teď byla by to škoda :lol: to přijde až po prořezu kastle....což vidím tak asi v zimě...Dušan teda tvrdí dle mojí jízdy že to bude o hooodně dřív :lol: moc si s tím dovoluju a občas to hapá na déržku :lol: ...cíl mám vytýčenej jak bude vypadat,ale jak to sem dám tak to bude zase keců :lol:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Každej ať si pindá na plnou déržku jak chce,je to tvoje tak si na něm udělej třeba vodotrysk.
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

noha nebuď labuť a ukaž co chystáš...ať víme na co se těšit:)
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

JJ dyť víš že mě to je jedno at si kdo chce co chce říká :lol: jen nechci uplně prozrazovat jak to chystám....ono to bude jen koncepčně vycházet z toho co jsem vyhledal ovšem nebude to žádná pérdél Petře.......až se uvidíme na exp tak tě seznámím s moji koncepcí a proberem to ...páč jsi pro mě ve SCALE kapacitně ...kapacita máš kua pazkušánje a tvé machines jsou na špici :wink: :D
Mám tady podobnou potvoru a to Dušana což je ikula ikovnej..zde znám jako dusprd...s prodlouženým CC ale to co chystá on ..se kucí poserou...ale to je jiná kapitolka....nic méně hodně mi pomohl..ono se toho v paneléku nedá moc udělat :D ...ale jak se říká ...ve dvou se to lépe tááááááhne :lol:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Ci woe se z tebe poseru,ty kapacito! :D :D :D
Tak se budem těšit. :D

Zpět na „SCX10“