Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

....

jaký že co čalounění? :?: :? jo tmto, to ae neni honcho, jestli myslíš to křoví :lol: :mrgreen:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Ozy
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.01.2011 0:00
Bydliště: Karlovy Vary

Na TLku je zkracena kastle z E-savage, do kastle jsem udelal nejdříve díry, tam kde jsem chtěl prošití, je to pro zvýraznění dveří atd. ... :P Potom byl na kastli nalepený tenký molitan a následně potažení maskačovým tričkem, následně prošito. Kastli jsem pořádně nedokončil, v oknech měly být ještě černé sítě a vzadu cajky pod takovou sítí, snad se k tomu ještě někdy dostanu.
Uživatelský avatar
lused
Nově příchozí
Příspěvky: 33
Registrován: 26.11.2009 0:00

fakt slusna prace. to sem snad jeste nikde nevidel. pro ty kdo nevi vo co gou sem se kouk na Ozyho fotogalerii na rajceti :-) ale Honcho je Honcho. zajimave mas vyresenou tu krabici na elktroniku takhle nahore. a pak ta konstrukcni tvorivost z nestarnouciho merkuru. uzasny.
SCX10 Honcho ve vystavbe, vetsina uz je, delam ho rovnou brodivej a louzi uz mam taky vyhlidnutou - sel tam az po strechu, po louzi test rybnikem, 2,4GHz pod vodou nic moc
Uživatelský avatar
Ozy
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.01.2011 0:00
Bydliště: Karlovy Vary

Děkuju, jen ještě dodám že velký díl práce na "čalouněné" kastli má moje mamka, která je čalounice, které tímto také děkuju za trpělivost při stavbě :P
Uživatelský avatar
lused
Nově příchozí
Příspěvky: 33
Registrován: 26.11.2009 0:00

Ozy píše:Děkuju, jen ještě dodám že velký díl práce na "čalouněné" kastli má moje mamka, která je čalounice, které tímto také děkuju za trpělivost při stavbě :P

:lol: tak odtud vitr vane :lol: ta prace vypada profesionalne, proto mne to zaujalo :lol: a k tomu super napad
SCX10 Honcho ve vystavbe, vetsina uz je, delam ho rovnou brodivej a louzi uz mam taky vyhlidnutou - sel tam az po strechu, po louzi test rybnikem, 2,4GHz pod vodou nic moc
Uživatelský avatar
Ozy
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.01.2011 0:00
Bydliště: Karlovy Vary

Dneska jsem zkoušeli trial. Jezdili jsme tady u nas na hrázi. Tady jen 5 fotek http://ozy82.rajce.idnes.cz/trial_depoltky/, pak se mi klasicky vybil foťák Je to super, stačí pár metrů a je vystaráno na 2 hodiny.

Obrázek
Uživatelský avatar
Ozy
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.01.2011 0:00
Bydliště: Karlovy Vary

Tak sem si rozsvitil auto :P http://ozy82.rajce.idnes.cz/svetla_axial
Nakoupil jsem diody, odpory, kabely, buzirky a PLASTIC DIP. Dipem jsem rovnou zapatlal servo, je to super vec ta tekuta guma :wink:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Kdyby nestála plechovka dipu pětikilo, tak ho taky hned beru. Ale kvůli jednoho serva .... :roll: není nějaká levnější náhražka menšího objemu? nebo nějaké malé balení toho dipu
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Hele Dip stojí sice pěto ale vydrží ti na víc věcí,servo bych teda zrovna taky neřešil,ale jde o régl,pokud je na ráně nebo pokud z aut děláte ponorky jako AviAro,Tommys a jejich tlupa :-D

Jinak tohle Hončo je fakt hezký :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

s tim dipem ma wendis pravdu, zalil sem s nim regl, servo, a prijimac v balonku a ubylo tam pul centimetru z ty 10cm plechovky, takze to vydrzi fakt dlouho
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

jj Dip je vyborna vec, diky Ozy za pujceni :lol:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

no právě já vím, že vydrží dlouho, ale když jednou zaliju servo nebo regl tak pak už ho nevyužiju nikdy, zas tolik aut v plánu mít nemám :mrgreen: a ponorku jak aviaro ani dělat nechci, brodit mě baví jen tak, jakoby to bylo v reálu, když z pod vody čouhá čtvrt střechy tak už se mi to nelíbí :P
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

No tak pokud mas tak suprovy servo, regl, primac ze se ti nikdy nevyserou a ty uz je nikdy nemusis menit, tak mas pravdu :lol: Proste spravnymu modelari se v dilne neztrati mala plechovka Dipu za 450,- Ale urcite ne nebudeme premlouvat at si ho koupis za kazdou cenu. A poslat ti trochu taky nejde jestli se ptas na tohle :twisted:

Zpět na „SCX10“