Uživatelský avatar
djzinek
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 22.03.2011 0:00
Bydliště: Náchod

SCX10 Trail Honcho

Zdravím všechny tak jsem to už dal taky trochu dohromady:Stříkání nic moc teda ale zkusím to sem dát. :tleskam:
http://www.rajce.net/a4666381
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Naprosto vynikající kombinace barev a na provedení taky rozhodně nevidím nic špatnýho. Super!!!
Uživatelský avatar
Ozy
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.01.2011 0:00
Bydliště: Karlovy Vary

Pěkný Honchisko :P
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Jak nic moc? Vždyť to máš perfektní :tleskam:
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
djzinek
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 22.03.2011 0:00
Bydliště: Náchod

no jsem absolutní začátečník tak ještě nejsem zběhlej.Ted si lamu hlavu s vysílačkou chci ji vyměnit a nevim jakou jestli volant nebo paky.ale s pakama nevim nevim asi bych to neumel.a volantovka nema tolik kanalu pro svetylka chtel bych dat rampu a podobny veci.tak co na to řikáte pomužete me?díky
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Jestli chces ovladat rampu navijak atd tak bych volil paky . pokud by si chtel jen jezdit tak asi volant
Petr
Hilux, Mex šasí, 4link, HL nápravy,Futaba 2,4 GHz, NOVAK regl...
Uživatelský avatar
Xenty
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 25.09.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Souhlasim s tim co uz bylo receno... Pokud ti staci jezdeni a terba pridat svetla, tak radsi volantovou, je to podle me takovy vic prakticky, ale pokud planujes do budoucna navijaky a ruzny dalsi kravinky, bude to chtit packovou s vic kanalama. Rozhodne doporucuju koupit nejakou 2,4GHz vysilacku, nemusis pak resit nikde problemy s frekvenci, proste jdes a jedes...

Ja osobne pouzivam tohle a jsem spokojenej http://www.mz-racing.net/p4535-spm3160e-dx3e-dsm-spektrum/... Je lehka, pomerne mala a presna (to uz jsou ale dneska skoro vsechny).
Uživatelský avatar
djzinek
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 22.03.2011 0:00
Bydliště: Náchod

jojo asi mam rozhodnuto jeste nekoho sehnat na jezdeni a bude to super jsem z Nachoda tak se nekdo treba ozve.
Uživatelský avatar
Xenty
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 25.09.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

No, myslim, ze kdyz se tady podivas do akci z tvyho kraje, tak najdes nejakou akci, na kterou se dostanes... Nejlepsi je mit primo nakyho kamarada, co s tebou bude jezdit, no, ale ono expedic je dost a vzdycky je kam jet...
Uživatelský avatar
djzinek
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 22.03.2011 0:00
Bydliště: Náchod

no musim na to mrknout snad tam nekdo bude.

Zpět na „SCX10“