Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Upřímně, že to z nějakého mišmaše půjde poskládat a kola si přelakuje by mohl akceptovat, kdyby to koupil na bazaru za pár stovek. Takhle za to zaplatil plnou cenu, takže chce za svoje prachy prvotřídní zboží. A ruku na srdce, jako "věc" to levná zrovna není. Osobně bych tomu prodejci vyhrožoval čoikou hned a dožadoval se peněz zpět včetně poštovného, protože tohle je prostě významné porušení smlouvy z jeho strany. Těčka a není o čem diskutovat!
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Me se stalo asi pred dvema lety, ze jsem vracel hracku kvuli jine barve kastle a eshop si balik zpet odmital prevzit, takze jsem ji po par slovnich prestrelkach, (kdyz jsem zjistil, ze mluvim s chudakem, kteryho by vraceni asi financne polozilo) nakonec prodal na bazaru a koupil spravnou barvu jinde. Byl to obchod kdosihrajenezlobi.cz.
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Malibu99
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.04.2011 0:00

Ja nechcem na predajcu nic zle, proste spravil chybu. Pokial mi peniaze vrati okamzite ako mu dorazi zasielka vec nebudem hrotit a ani sa mu vyhrozovat. Akonahle zistim ze sa zacne vykrucat budem aj ja pristupovat k veci inak. Hold spravil chybu ktoru ja osobne neakceptujem. Mohol mi to v telefonate viackrat oznamit a tak isto aj mailom. Volal som mu pri objednavani ako to vyzera s objednavku a povedal ze im stvrtok pride na sklad a ze piatok ju odoslu. Utorok som s nim volal zas stredu ju odoslali vo stvrok bola na ceskej adrese kde som si ju vyzvihol. Bohuzial u nas bol predlzeny vikend tak som to nemohol odoslat. Dakujem vam za rady a vase nazory. Dam vediet ako som dopadol. Sem tam chodievam cez zilinu a tatramodel.sk ho maju na predajni za 259€. Pokial ho tam nebudu mat objednam ho od mz.
Malibu99
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.04.2011 0:00

Takze pisem trochu neskor. Honcho doma hotove poskladane. Predajca mi nakoniec ponukol ze mi model zasle tak ako ma a plus mi prihodi neaku drobnost. Dal mi dva spereje gratis na ktore som pri objednavke zabudol a sme spokojny obaja. Som rad ze sme sa dohodli a honcho je uz hotove a cakaju ho este neake. Foto dam casom. Teraz sa mi neda som pracovne vytazeny ze si nemam ani kedy zajazdit. Prajem pekny den. A vela najazdenych dni.
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

S rc-auta.eu nemám taky dobrou zkušenost, ale hlavně že to dobře dopadlo.
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Evidentně se prodejce ponaučil a na stránky přidal toto:

Upozornění:

model je dodáván v balení od modelu CF-100, ovšem s kompletní karoserií a příslušenstvím pro axial Honcho, který je v současné době jako stavebnice nedostupný. Jediným rozdílem jsou zelené bead-lock kryty kol.


Viz. http://www.rc-auta.eu/zbozi/5137/SCX10- ... Honcho.htm

Zpět na „SCX10“