Malibu99
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.04.2011 0:00

Cakanie na Honcho a sklamanie z balika.

Zdravim vas vsetkych som upne novy a dufam ze zacinajuci expedicny jazdec. Takze konecne mi prisiel vcera ocakavany balik Honcha z rc-auta a po otvoreni zasielky prislo prve velke sklamanie. Na krabici nebolo Honcho ale CF100. Dalsie sklamanie prislo ked som zistil ze je original krabica rozbalena. Po otvoreni krabice som vo vnutry zbadal pribaleny motor od axial 55T tak som si povedal dobre asi bola krabica otvorena aby mi predajca dovnutra vlozil motor a nemusel ho pribalovat zvlast. Dalsie sklamanie prislo ked som zbadal ze baliky vo vnutry su pootvarane nie vsetky. Dalej som zistil ze beadlocky su zelene a vlastne cely balik je z CF100. Manual je tiez z CF100 ale je prilozeny zoskenovany manual aj na honcho. Piate koleso je z honcho je viacej chromove a beadlock je cierny. Inak sa zda ze ostatne je honcho. Cele si to neviem vysvetlit. Vcera som este volal predajcovy a vraj honcho neni na sklade a tak mi to vyskladaly. Este vecer som mu pisal ze mu zaslem spet balik a chcem original honcho alebo vratenie penazi. Dnes mi uz nedviha telefon a ani neodpoveda na mail. Viete mi poradit aky je rozdiel v CF100 a honcho? Vraj je na honchu razvor 310 a na cf10 290. Ako zistim co mam v baliku. Ci je spodok honcho alebo cf. Ostatne baliky nechcem rozbalovat. Foto prilozim ked pridem domu Z PC. Dakujem za kazdu radu. [/quote]
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1753
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Ani jedno nemám, ale osobně si myslím, že rozdíl mezi CF100 a Honcho bude pouze v délce linku, a boudě.
Tohle je modif. kit
http://www.mz-racing.net/p4513-ax30550- ... vor-313mm/
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Honcho má oproti CF100 nějaké díly navíc - viz páté kolo, nášlapy, přední nárazník a sadu reflektorů. (+ samozřejmě ještě klec dozadu)
SCX10 Toyota Hilux - 2,4GHz, Badgerův světelný modul
ГАЗ-66 - 2,4GHz
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

člověče, to je dobrej vo..b. Co ti tam dal za boudu? Honcho?

Asi bych to zabalil a poslal prodejci zpět, s tím že odstupuješ od smlouvy. U internetového prodeje to je do 14 dnů možný. A koupil to u někoho jiného.
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Malibu99
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.04.2011 0:00

Piate kolo ma original z honcha aj farba sedi. Leflektory ma tiez, predny aj zadny ram a aj naslapy. Zda sa ze okrem kolies je vsetko ako ma byt. Len ten pocit ze predajca dokazal povymienat casti ma desii. Ta zelena farba na beadlockoch je otras.
Malibu99
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.04.2011 0:00

Ved prave to chcem spravit. Bednu aj vsetky casti sa zdaju byt honcho len origos krabica manual a kola su cf100. Teraz su u nas sviatky tak az utorok mu to chcem zaslat spet. Pokusal som sa mu dovolat pisal som mu a bez odpovede. Som zvedavy ako dopadnem.
Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Tak to potom vyfoť jak to vypadá co máš a nemáš :wink:
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)
Uživatelský avatar
gino
Uživatel
Příspěvky: 402
Registrován: 04.10.2009 0:00
Bydliště: Poprad city SVK

Pedro píše:člověče, to je dobrej vo..b. Co ti tam dal za boudu? Honcho?

Asi bych to zabalil a poslal prodejci zpět, s tím že odstupuješ od smlouvy. U internetového prodeje to je do 14 dnů možný. A koupil to u někoho jiného.


Asi podobne by som to riešil aj ja len s riadnou dávkou zúrivosti a podobných tomu prislúchajúcich emócií s nejakou dohrou :twisted:
ja sa tiež už minimálne dva mesiace pokúšam pozháňať tento podvozok a už ma to prestáva baviť
No a čo
TA 05, Mitsubishi EVO X , XERUN 60A, Nosram X12 13,5T ,Spektrum DX3E
TA 05, Mazda RX-7 , SP GT2.0 LPF, Nosram X12 13,5T ,Spektrum DX3E
Tatra 8x8 kolos (dolaďovanie)
Axial Honcho
DRIFT 4EVER
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Jaký model je uvedený na dodacím listu - dokladu o zaplacení ??
Porovnej si jestli se název , typ modelu , popis a katalogové číslo na tvé objednávce a na dodacím listu shodují s tím co ti přišlo v krabici . Pokud ne , okamžitě to vrať ve lhůtě 14 dnů a přilož popis reklamace tak jak jsi ho napsal na začátku tohoto příspěvku.
Pokud ti totiž na dodáku napsal že je to Honcho , tak pak v případě že by jsi to chtěl později reklamovat v záruce , tak ti může tvrdit že mu reklamuješ něco co ti nikdy neprodal.
Pokud nekomunikuje tak mu okamžitě pošli doporučený dopis s reklamací a sdělením , že model posíláš zpátky.

Správně měli postupovat tak , že tě měli před odesláním uvědomit o tom , že to co objednáváš není na skladě a nabídnout ti že ti něco "poskládaj" a vyčkat jestli budeš souhlasit.
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
mara74
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 19.10.2009 0:00
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak to je opravdu seriózní prodejce to ti povim tedy,škoda že jsi neobjednával z MZ-RACING,tam nebyl ze strany prodejce nikdy žádný problém a pokaždé naprostá spokojenost.
Marek Vokurka - RC OFFROAD TEAM PROFFÍCI
http://mara74.rajce.idnes.cz/
Malibu99
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.04.2011 0:00

bohuzial teraz to lutujem, chcem vlozit aj foto len sa mi to zatial nedari alebo som zatial neprisiel nato ako :?
Malibu99
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.04.2011 0:00

Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Tak to je pěknej mix krabice od stavebnice jinak to vypadá na honcho ale stejnak to bych vůbec nečekal že to prodejce takhle smíchá :|
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Není to zrovna čistý jednání,ale prodejce se pravděpodobně snažil vyhovět.
Rozhodně ti měl dát vědět a čekat na souhlas.

Jestli je tam vše co má správně ve stavebnici Honcho být,tak bych to neřešil.
Taky můžeš čekat pěkně dlouho na vyřízení reklamačky.(Měsíc?)

Brčál z ringů se dá lehce sundat.Dával jsem postup.
Malibu99
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.04.2011 0:00

vraj to poslaly v takomto stave uz piatym a jediny co sa stazoval som ja. Zasielka ide v utorok nazad a ked mi vratia peniaze tak ho vezmem od mz-racing. Nechce sa mi zas cakat, to cakanie je nekonecne tazko mi je odolat ked ho mam zcasti doma.

Zpět na „SCX10“