Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Taky muzu vsem doporucit MZ-racing. Vzorovy pristup, rychle vyrizeni objednavky a reakce na dotazy.
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
mara74
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 19.10.2009 0:00
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele: WWW

PetrH píše:Taky muzu vsem doporucit MZ-racing. Vzorovy pristup, rychle vyrizeni objednavky a reakce na dotazy.
Přesně tak :OK:.
Marek Vokurka - RC OFFROAD TEAM PROFFÍCI
http://mara74.rajce.idnes.cz/
dragoun
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 15.11.2010 0:00
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

mara74 píše:
PetrH píše:Taky muzu vsem doporucit MZ-racing. Vzorovy pristup, rychle vyrizeni objednavky a reakce na dotazy.
Přesně tak :OK:.

taky tak MZ-racing rychly a spolehlivy pristup
Uživatelský avatar
sosky
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 14.03.2010 0:00
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele: WWW

Podla tych fotiek vypada ze tam je vsetko aj pridavne svetla pozri si manual na axial http://www.axialracing.com/ftp/pdfs/AX9 ... 02_web.pdf skontroluj vsetko ci to sedi podla rozpisu.
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 600
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

Poskládat by se to asi z toho dalo,ale bůhví jakou délku linků mu poslali (na fotkách nejsou vidět),Honcho a CF je rozdíl 2 cm,aby pasovala kastle,atd.Ale proč by za ty peníze měl jěště něco upravovat.Zaplatil za Honcho a né za mix,a všechny věci z Honcha tam asi nebudou .Poslat zpátky ,nebo vyjednat patřičnou slevu..
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Tak třeba já raději nakupuju na "RCAUTA.CZ" nikdy jsem žádný problém neměl a vždy vcelku rychle a ochotně komunikovali a balík byl doma do 3 dnů od objednání!
Za to "RC-AUTA.EU u kterých jsem se marně pokoušel párkrát něco objednat, tak ty se jen vymlouvají a třeba zboží které měli údajně skladem, tak mi nebyli schopni odeslat do 14dnů a stále se jen různě vymlouvali! To samé jsem zažil ještě asi dvakrát a pak jsem se zařekl ,že od nich si už nikdy nic nekoupím!!! :wink:
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
Takahiro
Nově příchozí
Příspěvky: 77
Registrován: 19.11.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

Tak podle mne to je nehorázná drzost od prodejce, poslat toto pod názvem Honcho za plnou cenu! Prošli mi rukama už dvě stavebnice sice ne Honcha,ale CF100 a nikdy jsem se nesetkal aby tam byli otevřené sáčky s plastikovýma díly,vždy bylo vše zatavené, a už vůbec aby bylo něco baleno v uzavíratelných sáčcích!!!

Osobně bych to okamžitě reklamoval!!!

Jo jinak tady máš fotku linku z CF100 ... je na ní rozměr 6x91mm tak se na to přes sáček podívej jaký tam máš rozměr ty! Měl by jsi ho mít na Honchu delší!!!

Obrázek
Naposledy upravil(a) Takahiro dne 23.04.2011 19:24, celkem upraveno 1 x.
Mex I/D90/CR-Tuned 35T/dsys MD54DCR/2,4GHz
SCX10/Jeep Comanche/ CR-Tuned 35T/dsys MD54DCR/2,4GHz
SCX10/ ..STAVBA..
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

To je poměrně hustá alternativa - "neměli jsme skladem, tak jsme vám to poskládali" to je fakt snad i drzost!
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

alternativa to hustá je. Ale já v tom vidím snahu prodejce vyhovět. A kdyby zavolali něco ve smyslu - nemáme, souhlasíte, když vám to složíme ze samostatných dílů? No tak to bych jim i tleskal. Bohužel takhle se to dostává do úplně jinýho světla....
Uživatelský avatar
Takahiro
Nově příchozí
Příspěvky: 77
Registrován: 19.11.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

Tak sem se ještě jednou pořádně podíval na ty fotky,a asi se jedná o origo stavebnici CF100,protože v otevřených sáčcích jsou díly ty,které se musely doplnit aby s toho bylo Honcho! .... tak asi prodejce jednal v nejlepším,ale nedomyslel,že takto poslat stavebnici bez souhlasu kupujícího je nesmysl a nedomyslel co tím může způsobit.
Mex I/D90/CR-Tuned 35T/dsys MD54DCR/2,4GHz
SCX10/Jeep Comanche/ CR-Tuned 35T/dsys MD54DCR/2,4GHz
SCX10/ ..STAVBA..
Malibu99
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.04.2011 0:00

Predajca to nedomyslel aj ked mozno v dobrom umysle. Urcite by soms niecim takym nesuhlasil. Ked si nieco objednavam chcem to mat tak ako ma byt. Tie zelene kola mi velmi vadia aj ked by sa s tym dalo nieco robit. S predajcom som osobne volala a pisali sme si viac mailov ohladom pladby a o nicom mi nepovedal ani pol slova. Rozmer je tam 6x106 ak som dobre pozeral. Utorok to posielam spet som zvedavy kolko budem cakat na peniaze a ci sa ich dockam ked boli baliky pootvarane.
Malibu99
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.04.2011 0:00

Tazko sa to hlada lebo v jednom nerozbalenom baliku je ich viec a tam som este nasiel to same ako je na foto hore. 6x91 a je to vsaciku oznacenom Bag C
Uživatelský avatar
Takahiro
Nově příchozí
Příspěvky: 77
Registrován: 19.11.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

bag/C - jsou linky .... a bag/E - je řízení


Bag/E - řízení pro Honcho a CF 100 je stejné 6x106mm

Bag/C - linky pro Honcho ??? pro CF 100 6x91mm

Pokud tam máš 4ks 6x91mm tak to je špatně to je pro CF 100


...
Mex I/D90/CR-Tuned 35T/dsys MD54DCR/2,4GHz
SCX10/Jeep Comanche/ CR-Tuned 35T/dsys MD54DCR/2,4GHz
SCX10/ ..STAVBA..
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Honcho by mělo mít k přední nápravě 6x98mm a k zadní nápravě 6x106mm

Ale 100% ti to řekne až někdo kdo má Honcho, mé udaje nejsou potvrzené :-)
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

bavorak píše:Tak třeba já raději nakupuju na "RCAUTA.CZ" nikdy jsem žádný problém neměl a vždy vcelku rychle a ochotně komunikovali a balík byl doma do 3 dnů od objednání!
Za to "RC-AUTA.EU u kterých jsem se marně pokoušel párkrát něco objednat, tak ty se jen vymlouvají a třeba zboží které měli údajně skladem, tak mi nebyli schopni odeslat do 14dnů a stále se jen různě vymlouvali! To samé jsem zažil ještě asi dvakrát a pak jsem se zařekl ,že od nich si už nikdy nic nekoupím!!! :wink:

A já to měl zas naopak u RCAUTA.CZ jsem čekal týden než mě to konečně poslal a u RCAUTA.CZ jsem měl zboží druhý den doma takže mě to docela u nich udivuje :|
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)

Zpět na „SCX10“