Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

SCXko - mensi problem

Cauvec, mam takovej mensi problemek. Pri pohybu dopredu me auto dost rachoti, jelikoz zkusenosti mam celkem minimalni, tak bych si normalne rekl, ok, tak to proste je. Jenze na zpatecku to je tak o polovinu lepsi, tam si to pekne prede a ten zvuk je takoves cistej, takze nekde asi budu mit problem :( Jinak ten zvuk vychazi nekde od prevodovky, ale nemuzu presne urcit kde. Samostatne bez zateze jde vsechno krasne potichu, ale cim vetsi odpor tim je samozdrejme zvuk silnejsi. Uz jsem kvuli tomu menil pastorek, velky uzubeny kolo, a ted i novy prevody uvnitr prevodovky a porad nic. Tak sem si rekl ze za zeptani nic nedam ;)

Kaja K.
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Mas dobre kardany? Proti sobe?
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Jj, ty mam dobre, zkusil jsem to uz cely dvakrat rozdelat, promazat, koupil sem novy prevody a porad nic :( Nechapu ze na jednu stranu jo a na druhou ne, asi to bude neco v tom ze tam ty sily pusobi naopak, ale fakt nevim kde :(
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

KKA píše:Jj, ty mam dobre, zkusil jsem to uz cely dvakrat rozdelat, promazat, koupil sem novy prevody a porad nic :( Nechapu ze na jednu stranu jo a na druhou ne, asi to bude neco v tom ze tam ty sily pusobi naopak, ale fakt nevim kde :(


NECHÁPU. Skus utáhnout kluznou spojku.Jináč nemám páru.

Zpět na „SCX10“