Malibu99
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.04.2011 0:00

SK - Honcho Košariská

Zdravim vas, tak konecne som si nasiel cas. Balik prisiel konecne ten spravny s predajcom sme sa dohodli. Honcho sa mi skladalo velmi prijemne. Skladal som ho viac vecerov a vzdy som zacinal okolo jedenastej a koncil tak okolo druhej nadranom,nedalo sa prestat. Skladanie som si vychutnaval preto mi to mozno trvalo dlhsie. Prikladam foto, uz aj s malickymi upravami. Elektroniku sa mi podarilo umiestnit trochu vysie do krabicky od serva po vode neplanum, ale ak by nahodou tak.... Do kolies sa mi podarilo dat trochu zavazia rozdiel v prejazdnosti a naklone je znacny, komplet koleso ma 200g. Este by som rad zatmavil okna len musim niekde zohnat foliu. Uz sa tesim na neaku dobru expediciu. Zatial si jazdim len okolo baraku a k nam do lesa, hladam vhodny a zaujimavy teren.

http://malibu99.rajce.idnes.cz/Honcho_Kosariska/
Uživatelský avatar
bedna
Častý přispěvatel
Příspěvky: 687
Registrován: 20.10.2009 0:00
Bydliště: Kostomlaty nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

tak tě tu vítám :BYE: auto máš pěkný a ješte si ho určitě vymazlíš podle svých představ
Jeep Wrangler YJ- Mex
Ford - Scx 10
MOA crawler Axial Xr10
http://bedinka.rajce.idnes.cz
Peter509
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 18.07.2010 0:00
Bydliště: Nemce, okres Banská Bystrica

Zaujímavá farebná kombinácia, ale musím pochváliť čistotu prevedenia :SUPER:
Malibu99
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.04.2011 0:00

Dakujem, dlho som premyslal aku farbu nakoniec padla volba na tuto kombinaciu, neskor som este uvazoval namiesto bielej medenu. Este to chce osvetlenie a navijak a hlavne cas.
Uživatelský avatar
Havran
Nově příchozí
Příspěvky: 34
Registrován: 13.04.2011 0:00
Bydliště: Žiar nad Hronom

krasne auto :) :) ta kombinacia farieb je super.. tie zavazia na kolesa ale niesu original, tie boli robene na mieru, nie? ci ako?
Tu malo byt nieco rozumne, ale nic take mi nenapadlo...
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Sú to závažia na vyvažovanie kolies, v pneuservisoch ti ich dajú koľko chceš...
Malibu99
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.04.2011 0:00

Presne tak, su to stare 5g nalepovacie zavazia. Ja som z nich to stare lepidlo odstranil lebo bolo uz pouzite a nelepilo, ale aj preto lebo je dost hrube. Zavazie som nalepil na tenku obojstranu pasku, jedno je treba trochu zbrusit aby sa zmestilo.

Zpět na „SCX10“