Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Elektronika Honcha

Zdravim panove,nevim kam svuj dotaz napsat,tak pisu sem.Jestli je to spatne,tak se omlouvam.Chci si koupit Trail Honcho a muj dotaz zni: Kdyz koupim RTR set,da se nejaky cas s danou elektronikou jezdit? A nebo je setova elektronika nepouzitelna? Diky za odpovedi. :oops:
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

proc by byla nepouzitelna? jasne ze se s ni da jezdit... regl nema brzduv neutralu takze skopecku budes sjizdet rychle nebo brzdit zpateckou ale jezdit to bude...
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Souhlas, osobně jsem v celku dlouho vydržel se základním reglem od tamky a taky se to dalo.
Mě by u RTR vadil spíše fakt, že to už je postavené a já přijdu o tu zábavu to setavit.
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Diky za nazory panove,to ze regl nema brzdu by mi hodne vadilo,takze pujdu do kitu,pokud se brzo nenajde nekdo,kdo SCX prodava.
PAVEL
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 08.06.2010 0:00

samozrejme ze se da s danou elektronikou jezdit v axialu scx 10 trail honcho rtr je jiz regulator axial ae 2 o proti predchozimu regulatoru axial ae 1 je jiz programovatelny,brzdu v neutralu a je jiz mozne pouzit baterie nimh tak i lipol u rtr je take jiz dvoukanalova rc souprava 2,4 motor je tam axial 27 pro expedici je trochu rychlejsi pro pomalejsi jizdu je lepsi pouzit motor axial 55
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Pavel,takze kdyz budu kupovat RTR tak je treba aby to nebyl nejaky stary skladovy model ale novy a ten uz brzdu v neutralu ma.Pochopil jsem to spravne?Diky za odpoved.
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

:oops:
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Jeslti časem plánuješ výměnu elektroniky,tak si kup stavebnici,je tam spousta kovových dílů,co u rtr neni a elektroniku.kup rovnou pořádnou a máš klid :-)a jak bylo výše napsáno,sestavíš si to sám a seznámíš se s tim pořádně,první auto jsem koupil taky rtr,teda nechci to hanit,jsem s tim spokojenej,ale elektroniku jsem už komplet vyměnil,ted potřebuju ještě jeden podvozek a na stopro si koupim kit a sestavim si to sám :-)
:-) :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
PAVEL
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 08.06.2010 0:00

ted uz by meli vsude na e shopech a prodejnach prodavat axial scx 10 trail honcho rtr s danou elektronikou co jsem ti psal v predchozim prispevku drive se prodaval axial scx 10 trail honcho rtr s dvoukanalouvou rc soupravou v pasmu 27 mhz a regulatorem axial ae 1
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

To Wendis-me prvni auto to nebude.Koukni na me rajce,jenze jsem nejak zblbnul a vic jak pred rokem sem vsechno prodal s tim ze koncim.Spletl jsem se a pomalu chci zacit znovu.Bohuzel jen jak finance dovoli. :wink:
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

A já vím, že umíš postavit krásné auto :wink: , jde spíš o to, baví mne stavět, dlouho stavět, nebo chci rychle jezdit... :wink:
bflmpsvz
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Ahoj Milane :wink: zdravim Te a mas pravdu. :wink: Ted chci rychle jezdit a potom budu pomalu stavet stoprocentne funkcniho krasavce a co to muze byt u me jineho nez Defender? :lol: Ale pomalu podle financi,ted chci pro zacatek SCX 10 na vyblbnuti na chalupe a tak.

Zpět na „SCX10“