Uživatelský avatar
pocekajlo
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 03.09.2009 0:00
Bydliště: Josefův Důl
Kontaktovat uživatele: WWW

hezkej kousek, taky jsem po tyhle boudě koukal, ale nakonec jsem uspokojil svoji touhu po pickupu a pořídil Comanche. Mám doma i ty lemy, ale přišlo mi že když je vyřežu aby kopírovali kastli přes tem zlom, tak nebudoiu za co chytit - jak jsi tohle vyřešil? Třeba detailní foto? Dík
A líbí se mi tvůj přístup že offroad se meje jen v kaluži, myčka (sprcha a pod) je jen pro leštěnky :lol:
1/6 Dodge RAM
Defender 90 Mex I
Honda CR-V CC-01, komplet kov podvozek
Jeep Wrangler Unlimited 1/10 na TF kratky
Defender 110 Mex II - záchranář
1/6 Hummer H1 Traxxas Summit home made
Jeep JK Mex
Jeep JK 2D Mex Street
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

diky diky.... to ze to nemeju neni v prvni rade offroad pristupem ale tim ze mame novou koupelnu a poskrabala by se vana a sprchac by se ucpal :lol: :lol: ...

No jestli myslis jak sednou lemy na ten prolis v kastli tak sem to neresil proste sem je okratil na dylku pak na sirku a pak je tam prisrouboval... je tam trochu mezera, nenapadlo me jak to udelat abych zachoval...ehm.. to olemovani lemu? tak tam proste mezera je neni to nijak dramaticky videt a kdyz to jede uz vubec ne... jen musis vypreparovat ty atrapy sroubku na krajich a provrtat novy, ten protikus pak taky strihnout no to uz uvidis...
delal sem to podle tohohle tam to taky neresi http://www.prolineracing.com/blog/jeeps ... -by-axial/
Uživatelský avatar
pocekajlo
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 03.09.2009 0:00
Bydliště: Josefův Důl
Kontaktovat uživatele: WWW

dík za tip. ten link je parádní....... :tleskam:
1/6 Dodge RAM
Defender 90 Mex I
Honda CR-V CC-01, komplet kov podvozek
Jeep Wrangler Unlimited 1/10 na TF kratky
Defender 110 Mex II - záchranář
1/6 Hummer H1 Traxxas Summit home made
Jeep JK Mex
Jeep JK 2D Mex Street

Zpět na „SCX10“