Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Moc pěkný,ale ta barva je fakt opruz,ale když se odřeš o šutr tak ti půjde dolu každá barva,ale fakt se vyplatí připlatit :-)
tuhle kasnu chci do budoucna taky :-)A když vidim tu červenou...noooo Mňam :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
carlosKH
Nově příchozí
Příspěvky: 40
Registrován: 31.10.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora

Pedro píše:Mám forda taky stříknutýho Motipem a dělá to v podstatě taky to samý. Na ploše to drží dobře, mám pár rejpanců na dveřích a spol. a je tam vidět šrám, ale není to proškrábnutý naskrz. A ne hranách, kde vezmu o šutr, tak tam to dělá to samý co máš na fotce. Kousek se odloupne.
Ale jinak to drží dobře. A není to nic co by štětec nespravil :-)


No tak jak vidím nejsem sam kdo se trápí s barvou,no uz jsem vyhrabal štěteček a Humbrolky z modelarskeho mladí a uz jsem oloupana mista zatrel,zacina to vypadat ze po par jezdenich bude auto vypadat jako radne otluceny offroud a ne jako lestenka z tunning srazu :OK:
Karel
----------------------
Axial SCX10-redFord F350
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Urcite kup Tamku, je to fakt spicka.. :YOP:

Ja mam Jeepa striklyho pres dva roky a opravoval sem prubezne jen narazniky, fendery a strechu - cernou barvickou a stetcem, na zlutou sem nesahl.. Nikdy se mi nestalo, ze by se mi barva loupla.. Musi se to vzit i s plastem, jinak se lak spis poskrabe ale nejde na skrz a ani se neloupne.. ;-)

Viz foto..

Obrázek
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
carlosKH
Nově příchozí
Příspěvky: 40
Registrován: 31.10.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora

tak Fordik je temer hotov,dnes probehl prvni poradny test,vypada to to ze po par jizdach bude řádně otlucenej 8)

Obrázek
Karel
----------------------
Axial SCX10-redFord F350

Zpět na „SCX10“