Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Určitě, nejsem ortodoxní scalista, ale vím, že honcho neni scale auto ani v základu. Prostě je to takovej trialovej speciálek, kterej neni expediční no. Tomu autu to sluší, ale vzorek se mi nelíbí.
Uživatelský avatar
Lisak
Nově příchozí
Příspěvky: 45
Registrován: 19.10.2010 0:00
Bydliště: Praha západ

...

Scale je mi jasný,že to nebude.Blbě jsem to napsal.Spíš jak na tom vypadaj a jaký budou odezvi...Stáli mě i s diskama ani ne litr,takže jsem gumy neřešil.Spíš to bylo na zkoušku.Každopádně tam zůstanou.Jen budu muset nějak pořešit nárazník a blatníky oříznout.
Uživatelský avatar
Lisak
Nově příchozí
Příspěvky: 45
Registrován: 19.10.2010 0:00
Bydliště: Praha západ

...

Tady jsou nějaké fotky na projížďce na těch 2.2 Rock Lizards.Kola třeba vzhledově hezký nejsou,ale přijdou mi víc funkční než Flat Iron.Hlavně teda na blátě a mokrý hlíně.Origo kola se hned zalepí a vůbec se nečistí.Rock Lizards nemaj tak hustej vzorek,tak jsou do měka lepší.Každopádně 1.9 a 2.2 docela změna 8)
http://fox3.rajce.idnes.cz/My_Honcho/#09102011333.jpg
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

No já mám své dva defendry speciál na 2.2kách a už bych nesundával !!! Radost z ježdění je větší...a scale....??To zas tak neřeš,hlavně že je zábava !!! :wink: Myslím,že takovéto úpravy vůbec nekazí auto a expedice také neohrožuje,je to stále v normě !!!
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Lisak
Nově příchozí
Příspěvky: 45
Registrován: 19.10.2010 0:00
Bydliště: Praha západ

...

Tak to seš první z ,,klubu defendrů" kterej mi to pochválil.Přesně to si myslim a díky tomu,že jsme odlišný.Pak vypadá kažedej modelářskej kousek originálně.Taky ho máš libový 8)
Naposledy upravil(a) Lisak dne 21.12.2011 21:22, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Je to tak, tohle jsou auta který by v reálným světě jezdily trialový závody a to i většina místních defů 90tek. Honchu 2.2ky sedí.

Zpět na „SCX10“