Uživatelský avatar
KnightRider
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 31.08.2009 0:00
Bydliště: Rumburk

Cago,ja ho mam porad v plastu,zatim to neva,casem dam rizeni do zeleza,a ten motordal jsem tam 55 a pak jsem tam vratil tu 27,elektroniku mam zakladni a facha v pohode,mozna bych dal mensi pastorek (16,17z)...
Prujezdnost slusna,vymenil jsem kola za Rock crepers,ty jsou super.. :lol:
pepoRC
Nově příchozí
Příspěvky: 39
Registrován: 26.12.2009 0:00

papi a blizzard: jaaaj chlapci moji :roll:
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Blizzard píše:a jeje aha tak to nic :-) nj to sou ty lidi co se za Ceskoslovenska jeste ucili chodit... Blizz

Blizze, to je dost pitomá reakce, možná jsi to myslel jako vtip, ale klukům ze Slovenska se to nemusí líbít. Umí chodit dost dobře, aj v modelařině, pokud ti něco říká jméno Hudy. Nekažme si tu dobrou atmosféru, co tu myslím vládne.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

minotaur: myslim zes to pochopil asi jinak, nez to bylo mysleno

Rek bych ze blizzard chtel poukazat na to, ze za dob co sme byli jeden stat a bezne jsme v TV slychali slovenstinu on byl jeste male skvrne. :wink:
Z toho vyplyva ona neznalost.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

On to myslel jako časový údaj narození, tudíž znalost jak češtiny tak slovenštiny. :wink:
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak to sorry, já to pochopil zrovna blbě :idea: :sad:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Blizzard
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 26.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 9 Black Bridge

deekay a Worlusho to uvedli na spravnou miru - dekuji vam kucííí... myslel sem to jako casovy udaj na me. Rozhodne ne jako vtip nebo urazku! Blizz
Uživatelský avatar
hollyml
Nově příchozí
Příspěvky: 30
Registrován: 21.11.2009 0:00
Bydliště: Kordíky, SVK
Kontaktovat uživatele: WWW

Tiez som zo slovenska a ked sa v TV pozerali spolocne vysielania tak som fical este na rozpravkach, ale s cestinou nemam problem. :lol: :lol: :lol:

FLP12 píše:Ten by měl stačit, ale je to ta starší série, ktéra nemá brzdu v neutrálu.

rad by som sa opytal. Co znamena ta brzda v neutrali?
Team RCexpedition.sk

Moje RC auta:
Mitsubishi L300 4WD - CC01
Mercedes Unimog 6x6 - TRX6
Tatra 813 6x6 - HG
Chevy Blazer K5 - Vaterra
Jeep Wrangler - Absima
Lancia Delta integrale HF - Tamiya TB03 upravena na rally
pepoRC
Nově příchozí
Příspěvky: 39
Registrován: 26.12.2009 0:00

znalost cestiny je u mna myslim dobra :idea: . A za cias ceskoslovenska som uz behaval :lol: . len som trosku nechapal jednosmerny a .... atd. ale uz tomu chapem :tleskam: :tleskam: :tleskam:
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Pochybuju, ze by tu chtel nekdo nekoho urazit, tim spis jen kvuli tomu, jaky je narodnosti :) Uzivejte zbytek roku :)
Uživatelský avatar
FLP12
Nově příchozí
Příspěvky: 59
Registrován: 02.12.2008 0:00
Bydliště: Klatovy

hollyml píše:...
rad by som sa opytal. Co znamena ta brzda v neutrali?


Brzda v neutrálu znamená, že když dáš páčku plynu do neutrálu, tak se regulátor bude snažit udržet motor zablokovanej, hodí se to třeba pro sjíždění kopců.
Projekt Suzuki Samurai
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Ještě je dobré,když jde ta brzda nastavit,nastavíš si jí na prudký kopec,na mírném připbržduješ klasicky a na prudkém sjezdu dáš knipl plynu do neutrálu a jenom řídíš,autobreak si to brzdí sám a jedeš krásně pomalu. :roll:
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
Uživatelský avatar
hollyml
Nově příchozí
Příspěvky: 30
Registrován: 21.11.2009 0:00
Bydliště: Kordíky, SVK
Kontaktovat uživatele: WWW

Nerad by som sa bavil v tomto vlakne. Predsa len je urcene na nieco ine. Tak Vas prosim o pokracovanie tu http://www.rc4x4.cz/modules.php?name=Fo ... 7146#27146
Dakujem.

PS: Axial SCX10 jazdi uplne super. Keby som nebol profesionalne zatazeny na Mitsubishi tak ho mam asi tiez.
Team RCexpedition.sk

Moje RC auta:
Mitsubishi L300 4WD - CC01
Mercedes Unimog 6x6 - TRX6
Tatra 813 6x6 - HG
Chevy Blazer K5 - Vaterra
Jeep Wrangler - Absima
Lancia Delta integrale HF - Tamiya TB03 upravena na rally
pepoRC
Nově příchozí
Příspěvky: 39
Registrován: 26.12.2009 0:00

pepoRC píše:mam jeden problem , ktory neviem vyriesit. Na axiale SCX10RTR mi nejde rovnomerne pridavanie proste pri rozjazde to ide trhane. trimovanie mi tiez nejako blbne.kolesa mam rovno a trimovacie koliesko uplne na doraz v jednej polohe proste uz dalej nejde potocit. auto mam asi mesiac poradte prosim.DAKUJEM


jarmil33 píše:já mám ten origo regulátor taky trochu rozhozenej nevím jak ho z resetovat a znovu nastavit není tam žádný čudlík tak jsem dal nový regl a vše je ok



stale mam ten problem.skusil som zamenit + a - z regulatoru na motorcek , ma vysielaci som zmenil orientaciu chodu plynu a teraz to ide zle ale opacne - cize rozbiehanie OK ale do zadu sekane.
co by to este mohlo byt. prijimac alebo vysielac to nemoze byt?
Uživatelský avatar
jarmil33
Uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: 04.07.2009 0:00

vyměňoval jsem plastové řízení za pevné a použil jsem kloubky od MP JET od té doby jako by se auto zbláznilo vyměnil jsem 2x servo příjímač bláznil tak jsem ho poslal na reklamaci přišel zpátky že je v pořádku vyměnil régl a nic, pořád to blblo, už jsem si nevěděl rady tak mně odborník na letadla moucha 11 poradil ať vyměním zpátky to řízení a vše bylo jak dřív auto poslouchalo na slovo oni ty kloubky od MP JET nesnáší špatné počasí v kombinaci s vodou a blátem už vůbec ne a komletně blokovaly elektroniku v autě tak taková blbost mně stála hodně nervů a hodně nošení v ruce na projížďkách v okolí Hradce

Zpět na „SCX10“