cepka
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 07.09.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele: WWW

SCX 10 a jeho sluha Cepka

Tak sem Konečně tady,sem zde novej a nevěděl kde se tak něják představit,tak to fláknu sem,jestli je to špatně ať někdo opatrně zareaguje jinak bych se mohl rozplakat.
Někteří mě znají,hlavně Hradečáci,do trialu a expediček sem spadl cca před 14 dny,takže sem fakt čerstvej :D
Tady je nějáký foto,je to spíše trial a je v začátcích,až se vyblbnu udělám pořádnou boudu.
http://cepkovi.rajce.idnes.cz/Axial_scx/
Za všechno může noha,jeho nemoc do rc je silně nakažlivá až infekční :lol:
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Zdravím tě!
Myslím,že na start výborný!
Světla,rám a hlavně brčál dole,u mě jsi prošel. :D :D
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Přejetej pes, zneužitá panenka... u mě taky 8)
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

Zdar Majku :lol:
To je taky dost,že si něco napsal a představil svojí kháááru :lol:
Majk je silně nakaženej a musí mít všechno co vidí ovšem jeho drhá čtvrtak taky tak že to doma kompenzuje :lol:
A moje infekce? pcháááá to jsou jen kecy :lol:
.......čekám tě po obědě na kafe pusino :mrgreen:
nohajz.rajce.idnes
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Tož vitaj:D
...musim říct, že se mi ta origo SCX bouda od začátku celkem líbí, a teď si předved, že stačí pár věcí a je to paráda...a beadlocky bez axialový zeleně vypadaj mnohem líp...prostě slušná práce:)
Naposledy upravil(a) Leprasol dne 14.09.2009 9:22, celkem upraveno 1 x.
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Ta tmavá tomu fakt sluší sakra ... hezky čistě provedený. Možná si až bude čas jednu origo kastli taky stříknu.
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
cepka
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 07.09.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele: WWW

díky za ohlas,už má za sebou pár expediček(sem tam se mihne na nohajzovích foto),utopenej už byl taky :D ,sem ve fázi testování.Hlavně je to dobrej,jednoduchej a funkční podvozek.Momentálně to jezdí na lion 6tičlánek a páč sem tam měl motor 55T a nemělo to ty správný koule,dal sem tam miga 600 turbo,14z pastorek a je to supr,ta lionka tam vydrží 3hodky.Leze to,hrabe to,kotrmelcuje to,brodí to :D
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

No další nemocnej,tak to má bejt.Neboj neboj doktor CHocholoušek se o nás postará. :D :D Netestuj jezdi co se dá, s tímhle múžeš všechno a stejně to bude málo.
cepka
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 07.09.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele: WWW

Pár foteček k nakouknutí
http://cepkovi.rajce.idnes.cz/Axik_v_pisku/
Sem dělal komplet rozborku tak sem zkoušel jestli je tam všechno a funguje to :D
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Dobry ale nejhezci je stejne Ta ruzova soferka. :wink: :)
cepka
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 07.09.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele: WWW

Jo to je dcerka 2a1/2 roku,asi nejmladší modelářka co znám :D ,mě v dílničce zdrhne s nějákým dílem a pak ho půl dne hledám,proto mě všechno tak dlouho trvá :D
Uživatelský avatar
katana
Uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 09.08.2009 0:00
Bydliště: Čelákovice (skoropraha)
Kontaktovat uživatele: WWW

cepka píše:Jo to je dcerka 2a1/2 roku,asi nejmladší modelářka co znám :D ,mě v dílničce zdrhne s nějákým dílem a pak ho půl dne hledám,proto mě všechno tak dlouho trvá :D


no tak to znám, malej má 3 roky a občas je to ... ale koukám že téměř profesionální úchop vysílačky je asi pro děti vrozený, jen je problém že to chození je občas horší a když mě pak brzdí volantem o asfalt tak slzim jak krokouš.

Jinak nástřik moc pěknej. A dotaz navíc, tu trubkovou rampu vzadu máš v tom lexanu chycenou jak, cvakni to a vystav foto ať je inspirace.
SCX 10 - JeeP TJ, Lamaboo, a origo SCX
TA-01 - Hummwee, ...
cepka
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 07.09.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak malá s rádiem zatím mršku nehodila(táta už jo :D ).Až bude čásek tak foto dodám,ale jinak je to sletovaná měděná trubka z obi a do vnitřku sem narval hadičku od nitro motoru a samořeznej šroubek s podložkou ze spoda.Ta silikonová hadička se pěkně roztáhne a nepustí,normálně to za ten rám nosím a drží to a těch kotrmelců :D

Zpět na „SCX10“