Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No tak málo to není, je to tak nějak adekvátně ke kastli. Pokud se ti nezdají boční náklony tak ty závaží v kolech taky dost pomůžou jak jsem říkal. Já rozšiřovat nebudu, chci se vlézt do branek na trialy :lol: Tady je aviarův axial rozšířenej tuším o 11mm na každé straně tak posuď sám ...

Obrázek

Nebo i 2.2 kola honchu moc sluší

Jo a pokud reaguješ na poslední příspěvek, tak nemusíš citovat
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Joseph_Breaker
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 30.05.2011 0:00
Bydliště: Severní Morava

Noo k těm linkům, dělá se třeba že horní se o nějaké 3 mm prodlouží oproti spodním, čímž docílíš toho, že tzv. zakloníš nápravu, a díky toho se sníží uhel kardanů a nebudeš o ně tak moc zachytávat v terénu.
Pes který štěká...
...je nedovařený.
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Ty pístnice mám jak bláto jinak to se po ohýbalo při dlouhém kutálení z kopce :evil:
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Já mám rozšířeno o 15mm na každou stranu viz :arrow:
Obrázek

Jinak tě tu též vítám :BYE:
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
hyty
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 05.03.2012 0:00
Bydliště: Skřipov u Opavy
Kontaktovat uživatele: WWW

Joseph_Breaker píše:Noo k těm linkům, dělá se třeba že horní se o nějaké 3 mm prodlouží oproti spodním, čímž docílíš toho, že tzv. zakloníš nápravu, a díky toho se sníží uhel kardanů a nebudeš o ně tak moc zachytávat v terénu.
no prave ze mam ty kovove kardany ošoupane od tech origo linek a to jsem jezdil pul hodiny po hromade stereho snehu,zitra ficim do obi pro hlinikove trubicky kloubky mam traxas tak snad se dilo podari,akorat nemuzu sehnat oloveny plech na zavazi do kol uz se to nepouziva ,
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Jestli budeš dělat spodní linky tak je udělej zahnuté dost se tím zvýší průchod terénem.
Uživatelský avatar
hyty
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 05.03.2012 0:00
Bydliště: Skřipov u Opavy
Kontaktovat uživatele: WWW

Frenky píše:Jestli budeš dělat spodní linky tak je udělej zahnuté dost se tím zvýší průchod terénem.
uz jsem to tady nekde videl zahnute ,chtelbych udelat 4link mam v dilech ty plastove drzaky je to lepsi ??
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Mělo by to mýt lepší křížení jinak mohl jsi ty zahnutý linky vidět na mém modelu a opravdu to hodně pomáhá a je to jednoduché na výrobu. :wink:
Uživatelský avatar
hyty
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 05.03.2012 0:00
Bydliště: Skřipov u Opavy
Kontaktovat uživatele: WWW

Frenky píše:Mělo by to mýt lepší křížení jinak mohl jsi ty zahnutý linky vidět na mém modelu a opravdu to hodně pomáhá a je to jednoduché na výrobu. :wink:
Takze panove pomalinku si hovim ve vyrobe alu linek docela si to uzivam protoze tohle mne opravdu bavi a hodne mi to pripomina upravy velkych offu ,vim ze pro vasje to rutina ale ja si proste vtom hovim ,je toproste luxus manzelka vam z mesta doveze material a vy si proste v teploucku hovite a kutite ,dodelam 4linka uvidime jestli to bude ok??
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Neboj bude to fungovat na tom se nedá nic zkazit pokud sis to dobře změřil tak to bude fakčit. :twisted:
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Tak co už to máš hotové a už nafoť nějaké fotky dost mě to zajímá. :wink:
Uživatelský avatar
hyty
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 05.03.2012 0:00
Bydliště: Skřipov u Opavy
Kontaktovat uživatele: WWW

Frenky píše:Tak co už to máš hotové a už nafoť nějaké fotky dost mě to zajímá. :wink:
Už je hotovo ,4link včetně alu řizeni mam už odskoušeno funguje to myslim si dost dobře ,chybi ještě zavaži do kol a jsem zvědav jak se to bude chovat potom :lol: musim něco nafotit zitra si dam stim praci :HAPPY:
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Pak dej vědět jak jsi udělal to závaží do kol jestli jsi použil závaží do skutečných aut nebo olověný plech a jestli plech tak dej vědět kde jsi ho sehnal. :P
Uživatelský avatar
hyty
Nově příchozí
Příspěvky: 49
Registrován: 05.03.2012 0:00
Bydliště: Skřipov u Opavy
Kontaktovat uživatele: WWW

Frenky píše:Pak dej vědět jak jsi udělal to závaží do kol jestli jsi použil závaží do skutečných aut nebo olověný plech a jestli plech tak dej vědět kde jsi ho sehnal. :P
plech jsem sehnal v argosu ale v ostrave posledni kus je ho tam asi 1,5m sirka 20 cm,sila 0,5,nevik kolik toho pouziju pokud mi zustane muzes ten zbytek mit,jinak na netu jseh ho nasel na dvou mistech
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Tak potom se když tak dohodneme.

Zpět na „SCX10“