Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

tak rtrko stavej lidi takze pochybuju ze by tam dali kratkou poloosu a nepoznali to ale nez si to uvedomili tak uz slo par kitu do sveta
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

To je dobra sprava, ze dostanes nove kusy. Tak nech su uz doma, ved je to napjate. Kamos ocakava kit z rc-auta.eu tak by sme poprosili predajcu aby kit rozbalil. Cize staci prirovnat styri poloosi a dve budu kratsie hej ?

K tomu USA ja som nemal na mysli reklamaciu tym ze napises vyrobcovi, ale len by mohol potvrdit vadnu seriu. Ja mam skveke skusenosti, vzdy kontaktujem vyrobcu. A vies co, raz som sa takto informoval na cyklopocitac ktory bol uz po zaruke, som im ho poslal a dostal som druhy kus. Pisal som vyrobcovi ESC siriusu, mam info, ktore nema ani predajca. Takze tak.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

rc-auta.eu ted nema scxka vubec na sklade a driv jak 14 dni to prej nebude a jemu bych radsi nerikal at se kouka do krabice aby tam ty poloosy pak vubec byli :D

No do patku to snad bude jezdit 4x4 a ne jen na zadek :D

Edit: Tak z mztu druhej mail ze axial nejspis do kitu primichal poloosy z wraitha :D
Uživatelský avatar
Kuba402
Uživatel
Příspěvky: 168
Registrován: 12.03.2012 0:00
Bydliště: Vřesina u Hlučína
Kontaktovat uživatele: WWW

No ja jsem Axiala chtěl taky obědnat s RCauta.eu ael RTR ale to je už teďkom jedno. Už jsem byl u obědnání a říkám si že tam radši ještě zavoláma co se nedozvím ? Axialy budou až za 14 dní. Mazitím mi pomohl tady jeden člověk s fora a mam Axiala až někde s Polska :D Ale záruku můžu uplatnit v Šenově a to je super. Toho chlapíka doporučuji ( Tomáš Rajdus ) K modelu mi přibalil ještě 4mm a napsal k nim že to mám hnedka přepájet. Použil jsem je na motor a XT60 jsem si koupil až pak na baterku. Za 14 dní tam volá kámoš že chce taky Axiala RTRko a co mu neřekne ? Hdejte ! Bude za 14 dní. Kámoš tam volá za 14dní a co mu řeknou pozor tentokrát ne za 14 dní ale za 3 týdny. Tak se na to "vysral" a počkal až se to naskladní na MZ-racing.
http://rc-kuba-rc.rajce.idnes.cz/
Axial SCX10 Trial Honcho
Bullet Rockett Buggy 1:10
Alpha 1500
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Tak to by mě fakt zajímalo, kde udělali soudruzi z Kalifornie chybu.
V obou starejch(!) manuálech, jak pro RTR, tak i kit, je totiž u přední uvedeno shodně AX30420 6x74mm, ale na obrázku 1:1 v manuálu to má celkovou délku 77 mm, což odpovídá skutečnosti. Tak bůh ví, co znamená těch 74mm, nejblíž je tomu osa kulového čepu od konce, nebo je to úplná blbost. Ale proč se pak zase něco takovýho někde objeví v krabici?
Zadní AX30421 6x104.5mm sedí s obrázkem i skutečností, byť na některých webech, včetně MZ, o ní píšou "6x104x50mm"

U starejch kitů i RTR jsem osobně zatím potkal vždy jen jednu míru, a to je:
Přední "AX30420 6x74mm", skutečná celková délka 77 mm.
Zadní "AX30421 6x104.5mm", skutečná celková délka 104,5 mm.
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Tech 74 je k tomu cepu no.A jak jsem psal tak z MZtu mi napsali ze tam u axialu dali poloosy z wraitha
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

A z mz ti poslu nove dva kusy co tie co mas musis vratit ?
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

posle mi novy a tyhle mu mam poslat zpet
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Alindur píše:Tech 74 je k tomu cepu no.A jak jsem psal tak z MZtu mi napsali ze tam u axialu dali poloosy z wraitha


No, to zní sice hezky, leč nepravděpodobně. Sice nemám kde změřit originál, ale v manuálu to má jak v popisu, tak na obrázku 69 mm (AX30419, Solid Axle Dogbone 7x69mm + Solid Axle Dogbone 7x125mm).
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Hosi tak ktory presne diel cislo mam nechat skontrolovat u predajcu pred odoslanim balika ?
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

Tak ono i tenhle dil http://www.mz-racing.net/p6736-ax30435- ... t-set-2ks/ tam neni jako ukazuje navod a vystedit ho clovek musi od oka nebo jinak. :D Jsem hodne zklamanej firmou axial
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Alindur co ja viem zrovna s tou spojkou som nemal ziadny problem, v pohode podla navodu (inak by som to spomenul v clanku chyby v manualu). Ale pridam tam tento novy problem s poloosou.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
Alindur
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 09.01.2011 0:00
Bydliště: Liberec

no v manualu je ze do toho kusu co sem hodil link das plastovej valecek a cely to pak sesroubujes ale ted ten dil nema diru na ten plastovej valecek
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

V mojom vlakne o tom pisem, valecek tam nema byt, je to chyba, vid prve vlakno v sekcii scx10.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II

Zpět na „SCX10“