Uživatelský avatar
Guru
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 27.03.2009 0:00
Bydliště: Praha 3 - Žižkov

SCX 10 Landýsek

Zdravim expediční kolegy!Konečně představuji taky svou káru...Na začátku jsem jezdil s takovym lexanovym strašákem http://gyzmo.rajce.idnes.cz/SCX_10/#02092009836.jpg , ale nedávno díky Milanovi008 sem se konečně dostal k pořádný kastly(Milane díky moc znovu!)!moc se jí ale na SCX nechtělo takže sem musel hooodně řezat abych jí tam dostal...Nakonec se jakž takž povedlo s výsledkem jsem docela spokojen.Kastle rozhodně neni ve finální podobě přibudou nějaký ty expediční věci jako zahrádka doplnky atd...Kastle je vysoko protože gumky jsou prostě velký a furt to drhlo.Tak zajímal by mě váš názor rady tipy a kritiku beru ! :D foto s novou kastlí zde : http://gyzmo.rajce.idnes.cz/Landysek_SCX_10/
Michal Kohout
Axial SCX 10 Land Rover Discovery 3
Traxxas E-MAXX
Spektrum DSM
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

menší kola a trochu níže a je to ok!
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

To jsem rád, že v pořádku došla... :)
Je to fakt dost vysoko, viděl jsem někde nějakého španěla, měl sice G4, ale i tak měl vybroušené blatníky, celé ty černé plasty pryč a pak nasazené znovu nové přídavné "nadkolky" o fous vejš, a vypadalo to moc dobře.. :D
cepka
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 07.09.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak to je nádhera,bych se s tím bál jezdit venku abych to neškrábnul :D ,fakt pěkná diskoška,menší kola a není co řešit.
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Klidně bych dal i kratší tlumiče,aby to sedělo níž a bylo víc scale.Ty gumy určitě menší.Jinak je to parádička.
Uživatelský avatar
Guru
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 27.03.2009 0:00
Bydliště: Praha 3 - Žižkov

tak dobře teda dám na vás a pořídim menši gumy...ale chvíli s tim budu takhle jezdit než našetřim na jiný gumky a chlapy jaký byste mi doporučili teda ?
Michal Kohout
Axial SCX 10 Land Rover Discovery 3
Traxxas E-MAXX
Spektrum DSM
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Skoukni si rccrawler.com a najdeš spousta inspirace.Líbí se mi 1,55 a k týhle kastli by sedly.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Vzhledem k tomu ze mam tuhle kastli i ten podvozek, dovolim si par postrehu. Jak uz kluci rikali, chce to mensi kola, mozna bych se nebal SDI-cek. Druha vec je, ze napravy z axialu jsou proste siroky, takze at delas co delas, kola pod kastli nedostanes (ani s hpi diskama s nejmensim offsetem co se da sehnat a upilovanejma hexama).
Optimalni by bylo pouzit TLT osy, ale to se moc nevyplati, kdyz uz mas scx podvozek. Ale treba casem pouzijes tyhle osy na neco jinyho a pak bych o nich uvazoval.

:wink:
Obrázek
cepka
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 07.09.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele: WWW

A jestli necháš origo disky tak sundat ten zelenej elox.moc se k atí nehodí :wink:
Uživatelský avatar
Guru
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 27.03.2009 0:00
Bydliště: Praha 3 - Žižkov

jo to už mam v plánu dlouho ten brčálovej elox sundat spíš to asi přestříknu
Michal Kohout
Axial SCX 10 Land Rover Discovery 3
Traxxas E-MAXX
Spektrum DSM
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

radsi fakt sundej, dyz to pak skrabnes stejne pod barvou vyleze brcalnik :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Guru
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 27.03.2009 0:00
Bydliště: Praha 3 - Žižkov

to je pravda tak to udělám tou Corísovou metodou...jo a ještě chlapy...když sem tak koukal po těch gumách tak vlastně já stejně 1.9 pod to prostě nenacpu takže bych musel koupit ty 1.5 mam pravdu ne ?
Michal Kohout
Axial SCX 10 Land Rover Discovery 3
Traxxas E-MAXX
Spektrum DSM
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Co sem zatim koukal, 1.5 gumy maji prumer minimalne 95mm a to maji prowlery taky, stejne jako trail doctory (+/- milimetr).

Cekam az budou k mani skutecne mensi gumy, ale zatim nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Ony 1,55 mají stejnej rozměr (95mm)jako 1,9,jen jsou balónovitější a na tom menším ráfku vypadají suprově.
Teda pokud nedáš SDI nebo LOSI(1,9).
Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Konečně pořádná kastle :) Jenom je moc nová, moc nahoře, moc velký kola. A vůbec je nějaká dlouhá a má to i střechu, no fuuuj :twisted:
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie

Zpět na „SCX10“