Uživatelský avatar
v-ocko
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 28.08.2012 13:27
Bydliště: Děčín

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

Testuji autí a výdrž a baterek a trošku jsem to celý uvařil. Musím dát nový regl a motor. Prostě ta elektrika má nějaký zákony nebo co ???. ( cti zákony elektriky chce to jenom odborníky) a protože jsem elektrikář takhle to dopadá. HI HI HI. :-D No jo .

Zas budu mít na autě něco novýho. :OK:
Uživatelský avatar
ivandr
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 28.08.2010 0:00
Bydliště: Česká Lípa

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

Chlape ty pořád testuješ,není lepší jezdit :-D ?
http://rcivandr.rajce.idnes.cz/
http://ivandr.galerie.cz/5597378-rc-modely
1:10 AXIAL SCX-10 HONCHO
1:10 AXIAL SCX-10 Jeep Wrangler
1:10 Ansmann Mad Rat 2WD buggy

Banda Team
Uživatelský avatar
v-ocko
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 28.08.2012 13:27
Bydliště: Děčín

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

No jak vidíš moc jsem si nezajezdil. A jakmile vyrazím s někým (třeba jako že bych konečně třeba něco domluvil i s Vámi Českolipákama) tak to rozbiju hned a pak jen smutně koukám. :-p .

Aspoň je vidět že na ty společné vyjíždky nejsem připravenej. Každý začátky jsou těžký :-D ale já to beru. :-[ musím se ještě hodně učit . :OK:
Uživatelský avatar
v-ocko
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 28.08.2012 13:27
Bydliště: Děčín

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

Včera večer jsem opět okupoval obývák a konečně dal dohromady moje autí. Jelikož mi odešel regl. mám ted nový dsys 90. Ten předchozí mě dost dlouho varoval dsys 56w jenže jsem si myslel že je to stráta signálu a nikoliv přetížení. Zkrátka najednou zničeho nic mi odešel. 8o . Ne ne takhle né. Můj motor o kterém jsem se domníval ,že má určité hodnoty odběru proudu je daleko větší silák. Zkrátka a dobře změnou nastavení reglu kdy jsedm si povolil okamžitý přechod vřed a vzad jsem motor brzdil protiproudem a ten byl mockrát větší než 56 zvládne. Když už toho měl dost tak zapípal jako stráta signálu. Kupodivu většinou bylo velmi blízko jiné autí a tak jsem tomu nevěnoval pozornost.

Tak jsem chlapsky přiznal chybu a doufám, že je nás takových víc.

Další příznivou zprávou je pro mne velice příjemné komunikováni s panem Z. Davidem - dostal jsem mnoho užitečných rad a vstřícná spolupráce například s ověřením motoru je suprová. Mám záměr vyměnit v autí motor a určitě budu spolupracovat s p.Davidem. vždy se dá něco lépe nastavit nebo něco přidat.

No už dost písmenek - sestavil jsem celý podvozek nazpět samo vše vyčištěnoa promazáno a zkontrolováno ( takže zase hned něco odejde) jako vždy. Přiletoval jsem konektory a usadil regl do krabičky. A hele vono to jezdí ;-) :tleskam:

Sluníčko již pokukuje - na zahrádce je už občas volno tak se budu muset do do karoserie. Koupil jsem lemy z dinga, dodělám okna nějaký rám pak konečně barva. :-I
Uživatelský avatar
v-ocko
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 28.08.2012 13:27
Bydliště: Děčín

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

Po dlouhé době jsem zase pojezdil.
:tleskam:
Po dokonalé přípravě jsem vyšel ven s vybitým fotákem. :ILL: Něco jsem natočil nafotil mobilem. Video se cuká a zvuk byl spožděnej. Nějak se nedařilo.

Autí ale dojelo domů bez poruchy a nakonec jsem pěkně zmoknul a autí jsem brodil po silnici v potoku vody. To zase byl deštík.

Tady je videjko s fotkama. http://jvocko.rajce.net/2013.06.09._chvilku_venku

Už by to chtělo trošku sluníčka abych mohl dodělat práce na zahradní chatce a měl klid. Dělal bych rád ale chčije a chčije.
V září jsem starou chtu zboural a postavil novou a ted to doděláváme a vyběháváme ty stavební řízení na úřadech.

Pro potěšení a poučení Odkoupili jsme pozemek v zahrádkářské kolonii ten nám zaměřily a zapsali na katastru. Všichni jsem si mysleli že protože tam chatky vždycky stáli tak dáme ohlášení a bude klid. Jernomže tím převodem pozemků nám vymazali čísla evidenční z map a my ted všichni máme na pozemku černou stavbu. ( prostě supr.) ;-)

No až budu mít vše pod kontrolou a dodělaný už se těším jak zas postoupím na autí .
Čeká mně výroba zadního nárazníku, rám, nová elektrika ve spolupráci s (Bandolik), fendry s dinga, barva, okna, atd

Prostě moc moc a moc se těším :FINE: :-D
Uživatelský avatar
v-ocko
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 28.08.2012 13:27
Bydliště: Děčín

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

Zas po dlouhé době pár řádků.
Není čas není čas.
Autí mám na zahrádce občas na chvilku do cca 40 min pojezdím na hromadě neboli mé trati. Pak znova do práce a práce.
Ve středu jsem se zahrabal a přetrh ještě neopravovaný kardan. Neva rychlá oprava jako u předešlého. uvidíme jak dlouho to vydrží. Stejně mně jednou čekají kovové.

Večer kardan vrátím do autí a zas to bude jezdit. :-D :FINE:
Uživatelský avatar
v-ocko
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 28.08.2012 13:27
Bydliště: Děčín

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

8o 8o
No na autí pořád málo času jen nějaké ty drobné opravy nic nového.

Jezdím na své nebo Soukyho trati na našich zahrádkách. Vždy záludně něco předěláme aby jsem toho druhýho překvapili.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

no asi takhle chvilka pohody u kamaráda. :-[ :-) ;-) :-D :hura:
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

Na to ,že to máte na tak malým prostoru tak tam toho máte dost. :tleskam:
Uživatelský avatar
v-ocko
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 28.08.2012 13:27
Bydliště: Děčín

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

Je to přesně 55 koleček hlíny. :-p Jen každý si nakládáme jinak. :-D :-D

Co dělat času je málo. A hrát si chceme. Já zatím žádnou expedici nestíhám. Jsem rád že vyšetřím hodinu nebo dvě. Souky je na tom stejně. Rodina je prvním místě a pak autíčka. :FINE:
Uživatelský avatar
v-ocko
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 28.08.2012 13:27
Bydliště: Děčín

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

Konečně jsem se pustil do montáže Fendrů.
Obrázek

Tak trošku jsem měl obavy většinou jak se něco uřízne už to nejde dát zpátky 8o

Obrázek

ach jo co teď :-p
Obrázek

:OK: :OK:

Trošku zabrousit a pak napasovat nové.

Obrázek
Obrázek

Docela to šlo. Bez koplikací a kolapsu.
Obrázek

Ještě musím trošku odsadit přední nárazník dopředu. Dopasovat kryt podvozku a udělat nový zadní nárazník.
Více fotek je v odkazu dole.

Mezi mým lenošením mi (Bandolík) vyrobil světelný modul dle mých představ. Už se těším na zapojování včetně ovládání navijáku. Drátečky to já rád. :hura: :FINE:
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

Pěkný...už to hoď do laku...
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
v-ocko
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 28.08.2012 13:27
Bydliště: Děčín

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

nivak píše:Pěkný...už to hoď do laku...


Toho laku se dočkáš, ted ještě moc práce na podvozku.

Lak už je promne jen třěšnička na dortu.
:FINE:
Uživatelský avatar
v-ocko
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 28.08.2012 13:27
Bydliště: Děčín

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

Dneska jsem vyrobil distanční držáky tlumičů.
V zadu již mám včetně nových tlumičů objednal jsem i dopředu . Jsem připraven až dorazí.

U SLIK7 jsem si objednal nová kardany ty moje opravované několikrát z UH už jsou opět natržené. Autí mám tedy rozebrané a čekám na díly-

motor :HOPS:
tlumiče :HOPS:
kardany :HOPS:
spojka převodovka rozvodovka :HOPS:
servo 15kg :HOPS:

Od Badolika mi dorazil světelný modul. Musím koplet předělat elektriku v autě. Bohužel nejdřív dodělám podvozek a dám do laku karoserii abych a nakonec osadím světýlka. Doufám že to všechno stihnu v příštím týdnu.

Obrázek
Obrázek
Obrázek



:-[
Uživatelský avatar
v-ocko
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 28.08.2012 13:27
Bydliště: Děčín

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

Potřeboval bych nějaký světýlka dopředu na rampu průměr cca 25-28 mm.
Nikde je nevidím tedy jako na netu.
Obrázek

Obrázek

:-( :-( :-(
nemám
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

Re: Def90 Děčín Axial SCX10

Paráda ,ale to kolo na té kapotě tam nenechávej.

Zpět na „SCX10“