Uživatelský avatar
prysk
Častý přispěvatel
Příspěvky: 647
Registrován: 16.03.2012 0:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

Když DSYS, tak bych vzal tu MDD90 :CIAO:
->Defender 90<- Speedstar Robitronic - graupner speed - Hk 2.4.Ghz 4Ch

Videa na trubce -> https://www.youtube.com/channel/UCgj3hr ... Ko5WJ4nZgA
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

No každej doporučuje neco jinyho :-) Tak sem ted z toho jelen:D musim se nejak rozhoupat no...
Uživatelský avatar
calvin
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 28.11.2012 10:44
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

no, tak to byva, kazdy ma overene nieco ine...ale neboj, rozhodnutie je len a len na tebe :-D casom uvidis, ci si trafil vsetko k spokojnosti. Chalani vedia poradit, mam to odskusane, tak pocuvaj rady. ja sa ucim na CCcku pol roka a stale som z niektorych veci jelen, aj ked casom uz o nieco mensi...
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

No sem vdecnej za každou radu:-) uvidíme jak to dopadne. Učit se mám stále co a búdu:-D
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

No je fakt že ten roditronic asi moc štelovat nejde...myslim že rozjezdy a to se mi ze začátku taky moc líbilo....ale je taky fakt že sem ho jednou nastavil a chodí pořád stejně...nikdy mě nenapadlo že bych potřeboval seřídit nějakou brzdu....a to sem ho drtil v Holídaice i v placce a prostě ve všem co sem kdy měl z motorama od 15ti do 55ti závitů....zavřenej ve vodotěsný krabičce bez extra chlazení... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

Jako když jsem si přecetl vlakno zkusenost z dsys, tak zase opet nevim jestli je to pro začatečnika jako jsem ja uplnej dobrej nbapad...:-) ale zase si rikam řikam že kdyz už tak po hlavě:D nebo nevim no to je dilema :-.(
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

Kdo chce kam...přečtení vlákna Dsys je základ.....pak už je to jenom na tobě.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

kenny89 píše:No každej doporučuje neco jinyho :-)


To je totiz realita modelareni. Kazdej dle sveho vkusu. Se ti klidne muze stat, ze ti deset lidi rekne, ze to je ok a dalsich deset zas, ze ne.
Kazdej holt ma svy favority, to se tyka reglu, motoru, serv i radii. :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

Tak asi dsys 56 nebo 90?:-D
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

kenny89 píše:Tak asi dsys 56 nebo 90?:-D

Jestli už jen váháš mezi 56kou a 90kou, tak se koukni do tabulky DSYSu kolik má motor ( http://www.dsys.cz/downloads/Vyber_regulatoru.pdf ), který chceš použít špičkové zatížení a podle toho vyber. Nebude na škodu, když už budeš kupovat tento régl si koupit vodě odolnou (ne však vodotěsnou verzi) MDDW. Já mám momentálně v defíkovi MDD56W kupovanou na MZ-Racingu. Tam sice uvádějí, že to je verze 4.5 ale ve skutečnosti je to už verze 4.6. Mám zatím na něm odjeto jen cca 25 hodin, ale zatím spokojenost. V Pattjeru mám MDD56 verzi 4.4 a tam je najeto víc. Na Ještědu blbnul že se často vypínal chod vpřed a jela jen zpátečka, ale myslím, že je to motorem, protože vždy po zapnutí trvalo dlouho, žež pípnul poslední tón ze spouštěcí melodie, kterou vlastně pípá motor a né régl. Zkusím vyměnit motor, který už má dost nalítáno a uvidíme jestli to bylo tím. No a když Ti exne, tak na Mrakáči je pro DSYSácký régly masová hrobka :-D
Z mé zkušenosti jsem zatím spokojenej a do svého současného projektu budu kupovat MDD90W pro motor Speed 600 ECO, kterej má sice maximální proud 50 A, takže by stačila 56ka, ale to je měřeno při ideální kondici motoru a při už opotřebovaným motoru může být proud větší, takže chci mýt dostatečnou rezervu :-)
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

Já musím jen souhlasit s čendou, robitronica drtím taky už nějakou dobu, dokonce i pod vodou a zatím pořád jezdí a to musím říct že s jakýmkoliv motorem za jakéhokoliv pořasí... Takže je na tobě jestli chceš jednoduchej funkční régl, nebo složitější se spoustou nastavení s hodnocením takovým, jaké na něj je, ale to už je na tobě.
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

http://www.mz-racing.net/p657-7195-graupner-profi-v80r/ a co toto sic trošku dražší jezdil ho někdo???
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

Já ho mám a je super.Vodotěsnej a má plno nastavení,ale POZOR nemá lipostop!Musíš si koupit lipo pípák cca 90Kč A jezdim na něm motor HPI GT550 a naprostá spokojenost.Brodim to pořád sílu to má taky a rychlost až až.Servo jsem zvolil toto http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ ... 1-tah-17kg není nejsilnější,ale já mám 5kg auto a to utáhne.Navíc má gumové těsnění a to mé potápění zatím drží.Pro jistotu jsem namazal těsnění vazelínou a z venku jemně zamázl dipem :OK:
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

'Jasny no ale bez toho Lipostopu se da taky zit ne? jako ze vim ze proste to vydrzi treba 3 hodky jezdit tak po 3 hodinach vymenim baterku a hototvo a nemuze se stat ze ji podvibiju ne? Jinak je sice drazší ale kdyz uz tak už. Co se tam da všedchno nastavit a staci prez vysilačku nebo musi byt karta? dekuji za odpoved:-)
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 4WD Kit Rada

Na baterie pozor.Co jinej terén to jiná spotřeba.Radši kup ten lipostop a máš klid.Nastavit se tam dá spousta věcí od citlivosti plynu po účinek brzdy,rychlost akcelerace atd.
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/

Zpět na „SCX10“