Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Pajero Wagon 1:18

Tak jsem tam smrknul este pricku dozadu a jeden drzacek tlumice

Obrázek

este mam pripraveny takovyhle jednoduchy plechy aby bylo do ceho vrtat diru

Obrázek



Noo a kdyz jsem preci jen trochu pohledal tak hele, tohle je zajimavy. Ma to sirku nejakejch 12 (ja potrebuju 11, to se uz zastrcenim kol podda) a hlavne normalni elektro, tj regl na 2s lipolku (jestli dobre koukam) a ne nejaky kravsky nimh packy a sdruzeny prijimacoregly. Ja s tim chci jezdit, ecx o par fotek vys mi na 1300mah da klido 40 min litani po zadnich...
Jeste musim vyzjistit nejaky vobrazky strev a hlavne difu...

http://www.rcmart.com/rctrax-miniqloor-palm-size-rock-crawler-artr-orange-p-30926.html
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Pajero Wagon 1:18

Tak abyste si nemysleli... Kdyz jdu okolo, vezmu necondo ruky a prilepim to atp. Mnoho hodin uz jsem prckovi venoval..

Ram dostal finalni podobu - uz jen detaily (tazny..) a vsemozny konkretni drzaky - to az bude darce, zatim vse bez pajslu..

Obrázek

Taky jsem na ponekolikaty vyrovnal kazy, co to delalo na plnici na strese a haubne, brus, fouk, brus, fouk, brus, fouk, brus... Vsak to znate

Obrázek

A pak jsem to (jako obvykle) nevydrzel a fouk... Pro zajimavost je to 150ml spreje (celej malej) a pulka laku. Snaha zachytit odstin na dennim svetle...

Obrázek

... Taky svetla, probihalo jen takovy to orezavanicko a smirglovanicko a usazovanicko a nadavanicko, ale vsechno se tak nak povedlo..

Obrázek

Aaaaa taky narazniky udelame jiny. Dlouhy vybirani barvy dopadlo malinko jinak, mohl jsem to vzit vice do stribrna, ale jde to k ty cerveny :wink: a uz jsem si zvykl.
Samosebou nejaky kazy jsou, stale neumim udelat linku jak kdyz streli. Este par let modelareni a to se podda..

Obrázek

Maska chtela drobet zariznout a to urizly zase nahradit...

Obrázek

...ale povedlo se a namalovat na ni diamanty bylo jako strilet na terc... Soustredeni, hodne pevne chytit stetec, vydechnout a pal... :-D

Obrázek

Taky byla chut na nejakej detailek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jeste na to musim napsat nejaky pajero nebo mitsubishni motors nebo tak...

Tadyhle jeste s neusazenejma svetlama vepredu... Naraficeno tak pro vobrazek...

Obrázek

Nooo a tady uz jsem se popral i se sklama, neco je praskly, tamhle chybi ruzek, ale to neva, na to se tak nak nehraje... :-p
Tady je videt dvouhodinovy usazovani ramu na vlepeny (provizorni? Vite jak to byva... :mrgreen: ) drzacky kastle. Je jeste drobet z kopce, ale to je rekneme zadouci (ve finale budu rad, ze je drobet pridreplej na cumak...). Eventuelne vzadu drobet pribrousnu ram a bude rovne s kastli....

Obrázek

A pohled na to, jak je to krivy (vse od oka), to se naladi ohnutim :-D to nic. Jde o celkovej dojem, nikoliv milimetry. To se privohne tu a tamhle a bude.

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Pajero Wagon 1:18

Tady jsou takovy dve moznosti na darce pajslu a podvozku.

Obrázek

Ale tady u toho mini crawleru me desi ten snekovej prevod na napravach.. Pro nej to asi zavrhnu protoze to by bylo jiste brzy po legraci..


A druha moznost je takovejhle podvozek...:

Obrázek

Tenhle ma sirku 105mm. Ten vejs s tuhejma asi 11cm. Kola nejaky 4 cm.



A jeste jeden. Elektro jde pouzivat normalne s 2s, takze jako jediny taky pouzitelny. Kola jsou vetsi, 6cm, to by to uz bylo dost nakopnuty...
Ale je to drobet mohutnejsi ty dily. Ramena by se musely kratit, ale nic neresitelneho, stejne jako vysvobozeni obalu diferencialu z toho monokoku :wink:
Bystrejsi jiste pochytili, ze ze zadku hodlam udelat tuhou, predek nechat, zuzit z 18 na 11 cm..

Obrázek

Ten ma fortelnejsi dily, hrusky jsou k dispozici v kovu a tak.



Kastle je pres blatniky 10.5 cm a misto pro kola plne v blatniku je 5cm. 6cm nechava nahore fuk 1.5cm a stred maji jeste kus pod spodkem. Ale vazne nad tim uvazuju pac pres vetsi praci s upravou podvozku slibuje i nejakou pruchodnost. Otazka je pri takovem offroad looku zachovani te predni nezavisle. ..


Co myslite...?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Pajero Wagon 1:18

Obrázek

Mi tu na to seda drobet prach...

Ale je na svete darce!

Prijel k nam az z daleke Ciny. Na jeho vyrobu bylo spotrebovano 6 cinskych deti.

Obrázek

Predek zustane nezavislej, zadek tuha, samosebou ramena a kola zuzit, motor zahodit, dat co nejpomalejsi plechovku potrebneho rozmeru a veeeeliky spur a malililinkaty pastorek. Je to rychlik, je treba naucit ho pomalu.

Zuzitkuje se temer vse. Disky zuzim gumu taky a mozna, podle toho jak to pujde, mozna i uberu na prumeru pulcentak

Obrázek




... Je vtipny, jakej je to rozdil oproti "zavedenym znackam". Vyjeta baterka a pul (15 min?) a ... Motor je to schopen roztopit na 90210°C behem prvnich minut a co hlavne - i pres zdanlive vhodny bordelkryt spuru a pastorku je co chvili mezi zubama kamen (i doma na line).. Za tu vyjetou baterku jsem to dobre 5x srouboval a vyskrabaval pac to je neuveritelny.... Koupit si to s tim ze to chci na jezdeni, bych teda fakt spokojenej nebyl...

Obrázek

Zpět na „Mikro expediční modely“