Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Defender D-110

Sehnal jsem na Aukru tuhle hračku a naučil jsem ji jezdit na dospělou vysílačku.Nafoceno spolu s busem VW měřítko 1:16.U Defendra si nejsem měřítkem jist.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dnes mi to přišlo a už to jezdí.Ještě budu muset opravit zahrádku,vyrobit šnorchl,nainstalovat osvětlení a vyřešit napájení.To už je ale to nejmenší.
Obrázek
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Defender D-110

A takhle to vypadá uvnitř.Pohon obstarávají čtyři mikrotužkový baterie a i s částečně vybitými to driftuje.Jede to i velmi pomalu a kultivovaně.Jsem celkem spokojen.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Defender D-110

Takovy plus minus sestnactiny mam dve a ani jedna neokupuje takovejhle podvozek. Vubec se neztotoznuju s tou koncepci pohonu koor na plastovejch kolech.

De vo to na co to mas. Jestli jakoze jen tak, tak proc ne, ale na trhu jsou tuhy napravy potrebne sire a tlumice a vsechno...

Tohle je defendr fakt na kuchynskej drift.. RWD, pneu z pvc trubky... Sup mezi driftaky :FINE:



Budes to nekam posouvat, nebo to jen takhle zaonacis a nechas pro prilezitostnou srandu kralikum...?
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Defender D-110

Je to jen tak na hraní pro vnoučka.Nemám s tím žádný ambice.Na to mám velký auta 1:10.
Vrážet prachy do takovýho prcka se mi nechce.To mohu koupit zrovna Defa v šestnáctině u Modelexu.Chtěl jsem tuhle hračku jen posunout na vyšší úroveň.Toť vše.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Defender D-110

Tak to jo, aspon cuchne omladina k poradnymu radiu a bude to pekne zatacet, regl.... To mas dobrej napad takhle je postupne nakazit :FINE: to jo :YOP:
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Defender D-110

Mira píše:Tak to jo, aspon cuchne omladina k poradnymu radiu a bude to pekne zatacet, regl.... To mas dobrej napad takhle je postupne nakazit :FINE: to jo :YOP:


Víš co,já bych to i postavil na něco lepšího,ale moje zkušenosti s díly na něco tak malýho jsou "0" . Pokud bych věděl co,kde a jak ,tak bych do budoucna přestavěl.Sundat kastli a plácnout to na něco dobrýho není problém.

Zpět na „Mikro expediční modely“